Kadınlar güldüren erkekleri mi sever yoksa sevdikleri erkeğe mi güler?

Kadınlar güldüren erkekleri mi sever yoksa sevdikleri erkeğe mi güler?

1|3
105103

En İyi Erkek Görüşleri

• şöyle söyleyeyim: eğer mâlum kızımız, karşıt cinsinden hoşlanıyorsa, en saçma esprilerine bile güler.
    erkek kardeşimiz, çok espritüel bir insan da olabilir. o hâlde onun mizahına herkes güler.
    dolayısıyla duruma göre değişir diyorum...

1|0
    0|0
  • Komik olan şeye kadın da erkekte güler ama sevdiği insan yapınca aşkla sevgiyle güler her zaman ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

103101
  • Sevdikleri erkek için sadece ağlarlar..
    Güldüren erkekleri arkadaş gibi görürler.

1|0
    0|0
  • Daima sevdikleri erkeklere gülerler.

3|2
    4|3
  • Sevdiği erkeğe güler.

1|0
    0|0
  • kadınlar ne yaptığını bilmiyor böyle durumlarda

3|0
    0|0
  • Kadın sevsin yeter ki yaşadığı yeri çiçeklendirir.

1|1
    0|0
  • Sevdiği erkeğe güler.

1|1
    0|0
  • Kadınlar hep gülsün :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı erkekler ne derse gülerler. Kötü davransa bile verdiği her cevaba gülerler hoşlandıktan sonra.

Çirkin erkeğin işi zordur. Çünkü yenik başlar hayata. Kültürü ile, mizah seviyesi ile etkilemek zorundadır çünkü. Yakışıklıda böyle bir kural yoktur.

Kızlar da canları sıkılınca güldüren erkekle gülerler, aşk istediklerinde diğerine koşarlar, adam yerine konmazlar, geri güldürene gelirler. Ama friendzone olur dururlar. Bu iş böyle olur hep.

2|0
    0|0
  • Yorumlarin saçmalığı.. parayla ne ilgisi var bunun? Bozmuşsunuz kafayi parayla demek baya kompleklisiniz bu konuda erkek milleti!!

Neyse soruya geleyim 😂 güldüren erkekleri severler etkilenirler zamanla aşık bile olunabilir 😊

1|0
    0|0
  • Yarı yarıya insan birini bir huyundan sever ve güldüğü her şey onada komik gelir ya da birinin şakaları onu güldürür ve kanı kaynar.
    İnsan bu her şey olabilir

1|0
    0|0
  • Valla şu devirde kızı elinle geri it ters yap kötü davran kızlar yine egolarına yenik düşüp yine o insana giderler neden yani başkası yok muda seni üzene geri dönüyorsun be bacım. Yapmayın la bunu kızlara acıtmayın yüreklerini dağıtmayın kalplerini yav

1|0
    0|0
  • Sevdikleri erkeklere güler bence. Çünkü bütün kadınların sevdiği erkekleri düşündüğümüzde illa ki kendilerini güldür (e) meyen erkekler olacaktır ki bence oranı yüksek. Küçük bir oran orantı hesabı yaparsak 1. tez kesin bir şekilde çürür.

1|0
    0|0
  • Kadınlar sevdiği erkeğe güler
    Ve bir kadını başka bir erkeğin güldürmesine izin verirsen kusura bakma ama o kadının başka adamı sevmesine de paşa paşa katlanırsın ! Der ve giderim 😊

2|0
    0|0
    • Lafı koymuş kimsenin gözünün yaşına bakmaz bunlar işte

• Önemli olan birlikte gülebilmek...
    Güldürme içi sadece erkeğe biçilmiş bir rol gibi dursada bence gülmeyi ve güldürmeyi bilen kadın candır

2|0
    0|0
  • Sevmek aşk manasındaysa hayır. Kadınlar güldüren erkekleri sempatik hoş bulur bu sevgilisi değilse bile.

1|0
    0|0
  • Gulduren erkekleri seviyore ;) ne o oyle duvar gibi adami ne yapacak istedigi kadar delikanli olsun kadini gulduremedikten sonra peh

1|0
    1|0
  • Valla ben her ortamda bir kadini guldurebiliyorum ama bir insanin ozellikle sana guluyorsa o ayri bir guzel oluyor ❤

1|0
    0|0
  • bir tek sevdiğime gülerim bu zamanda doğru kişiye gülümsemek çok önemli o bana gülsün ben ona yeter...

1|0
    0|0
  • "Kadınların çoğu, saçma sapan konuşan, espri yaptığını sanan her erkeğe güler." İster sevgilisi olsun kızın, gider yine komiklik yaptığını sanan garsona güler.

1|0
    0|0
  • Güldüren erkek severler.
    Zeka belirtisi severler.
    Kadını güldürebilmek onun aklını çaresiz birakabilmenin birkac yolundan biridir çünkü.

2|0
    0|0
  • Bunun cevabını vermem yıllarımı alcak sanırım 😅
    Davincinin şifresi gbi soruya bak 😂

1|0
    0|0
  • Zengin erkekleri severler.
    Zengin erkek fazlasıyla güldürür, hatta komedyeni satın alır aşkısı için. :D

1|0
    0|0
  • Güldüren erkeklere sempati duyarız sevimli gelir ama, sevdiği erkeğin yaptığı espriye iki kat daha fazla gülüyor olabiliriz...

1|0
    0|0
  • Bir kadını güldürebiliyorsan onun için harikasın demektir

1|0
    0|0
  • Sevdiğimiz erkeklere güldüğümüz de bir gerçek hahayy

1|0
    0|0
  • bir ortamda güldüren erkek olmak istemem o ortamda gulunur eğlenilir kızı susan cool takılan alır
    Herkes te aynıdır sevdiği insanın höö demesine bile gülerler

1|0
    0|0
  • kadınlar nerde it kopuk yüz vermeyen şer*fsiz var onu severler . Diğerleriyle kankadırlar

2|2
    1|0
    • Nerdeyse bütün kızlar sevdigim erkege gülerim yazmış buna gerçekten inanmamızı bekliyolar heralde yalanın bini bin para biraz daha eksi alım ben :D

• Şahsen ben sevdiğim erkeğe gülerim sevmiyorsam ve güldürebiliyorsa valla helal olsun tanımak istiyorum seni yiğidim derim

1|0
    0|0
  • bence kendisini seviyormuş gibi sanan erkeğin haline herşeyi silip süpürdükten sonra gülerek giderler.

1|0
    0|0
  • Eğer iyi insansa uygunsa da güldürüyor ise severim 🙈

1|0
    0|0
  • Güldüren erkeklere gülerler sevdikleri erkeklere hem sever hem gülerler

1|0
    0|0
  • Hoşlandıkları, sevdikleri ve espri yapmayı bilen erkeklere güler. 🙃

1|0
    0|0
  • Bir kadının dudaklarını değil, gözlerinin içini güldürmektir marifet! Dudaklarını soytarı da güldürür. Ama gözlerini sadece sevdiği adam.

1|0
    0|0
  • ya güldürebilen erkek ayni zamanda sevdiğin kişiyse o zaman efsane olabilir😂

1|0
    0|0
  • Kimi severler bilmiyorum ama seven erkekleri üzdükleri kesin

1|0
    0|0
  • Sevdikleri erkeklere gülmek için bahane bulurlar.🖤

1|1
    0|0
  • Mal gibi kasılan tipler itici, pozitif güler yüzlü erkekler tatlı.

1|0
    0|0
  • Kadınların güldüren erkeğe aşık oldukları yalandır. Kadınlar sevdikleri adama güler

2|0
    0|0
  • Kadınlar ne istediğini bilmeyen varlıklar bende dahil 😀

1|1
    0|0
  • Yeri gelince seven
    Yeri gelince döven
    Erkekleri severler
    Hahay

1|0
    0|0
  • Yumurta mi tavuktan , tavuk mu yumurtadan.
    Ama sevdiği , benimsediği insana güler.

1|0
    0|0
  • Geneli sevdiği erkeklere güler ama kimiside güldüren erkekleri seviyor

1|0
    0|0
  • Kadınlar dikkatini çeken erkeği sever.
    her erkeğin dikkatini her kadın çekebilir
    fakat
    her kadının dikkatini her erkek çekemez.

1|0
    0|0
  • Gülmek için yaratılmışım ya ben. Ayyy canım bennn. 😀

2|0
    0|0
  • Kadınlar baktıkları veya duydukları şeye gülmezler. Gülmek istedikleri ve bunu bir ihtiyaç addettikleri zaman gülerler.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim erkeğe BİR BAŞKA GÜLERİM. Tabi yüzümü hiç güldürmedi o ayrı ama olsundu..

1|0
    0|0
  • Güldureni severim kafa dengi olmayan espri yapamayani napim ben

1|0
    0|0
  • Valla ben sevdiğime gülüyprum diğer tanıdıklar tır şöförü cabbar abi biliyorlar benisjsjjsjns

1|0
    0|0
  • Acayip çelişen bir soru, sorana helal olsun sabaha kadar tartışılabilir bir durum bence

1|0
    0|0
  • Sevdikleri adama gülerler komik olmasa bile gülerler onu mutlu ettiğini görmesi, onunla mutlu olduğunu bilmesi için. Fikrimce 😊

1|0
    0|0
Daha Fazla
154
Yükleniyor...