1.55 kızların 1.80 erkek istemeye hakları yok mudur?

1.55 kızların 1.80 erkek istemeye hakları yok mudur?
Uzun erkek, kısa kız
Uzun erkek, kısa kız
  • İsterse 1.90 istesin, bize ne
    A seç
  • Komik oluyor, bence istemeye hakları yok
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
122168

En İyi Kız Görüşleri

• 1.60lık kızların 1.55lerle dalga geçmesi de ayrı bir aptallık 😏
    Elinde olmayan sebeplerle bir başkasının sahip olduğu fiziksel özellikler (boy, vücut şekli, burun, diş şekli, bacak yapısı vs.) hakkında dalga geçmeyi ve aşağılamayı “gelişme ve olgunlaşma geriliği” olarak tanımlıyorum ben.

3|2
    0|1
    • Dalga geçenlere bende uyuz oluyorum bu arada 160 ım 160 minyon geliyor 155 ise kısa geliyor 5 cm altıüstü diyeceksiniz 165 ler ile 170 ler nasıl aynı gözükmüyorlar sa bu da öyle birşey

• Eee nolmuş bu insanın elinde olan bir şey mi? Herkes ister 1.75 olmak. Allah bu kadar vermiş yani yapacak bir şey yok.

• Aynen Allah vergisi bende anlamam insanaların fiziksel özellikleriyle dalga geçen insanları öyle biri var benim çevremde çok egoist anında uzaklaştım o kızdan nefret ettim resmen. Nasıl insanlarla alay ediyor alttan alttan

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu benim kaderim 😑 Türkiye şartlarından dolayı. her neyse ne diyorduk; yemekte kimyon kadında minyon..

11|0
    1|8
  • İsteyebilirsiniz hatta isteyin 😁 bana kısa boylular daha çekici geliyor

10|0
    2|7

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

120166
  • Ben istemesem onlar istiyor diyeceğim de ben de genellikle uzun boylu erkeklerden hoşlanıyorum. 😄

2|1
    1|2
  • İsteyebilir tabi ki ancak benana. 😏

0|2
    1|0
  • Nasıl olmasın, hakkı vardır.

3|0
    4|9
    • Demek ki insanlara verdikleri değer bu kadarmış. İlgilenmiyorum.

• İstesinler tabi ki

1|0
    0|0
  • Yani birini seversin o boylardadır bunu anlarız ama 155 boyundaki birisinin kendine bunu kriter olarak kullanması doğru değildir. Ama dediğim gibi iki kişide birbirini seviyordur kız isterse 145 adam 190 olsun bu anlaşılır bir durum ama 145-155 boyla gidipde en az 180 en az 190 diye kriter koyanlar çok komik oluyorlar.

2|2
    2|0
    • Oo 2 eksi gelmiş kızlardan yorumumu beğenmemişler anlaşılan :) kişisel görüş tabiki saygı duymak lazım.

• Bence en büyük aptallık insanların kafasında seveceği insana fiziksel özellikler uydurması. yok gözü şu renk olsun yok böyle gülsün şöyle maaşı olsun bırakın artık bunları insanlardan etkilenirken tabiki dış görünüşünede bakarsın ama dış görünüşüne göre seveceğin kişi seçilmez

1|4
    0|1
  • 1.72 biri olarak bence 'istemeye hakkı olması' tabirini uygun bulmayarak, hoşlanması ve bir ilişki istemesi gayet doğal. Hatta uzun erkekler genelde kısa kızlardan hoşlanıyor. Benim bir arkadaşım 1.57 ve erkek arkadaşı 1.92, yani tabii ki oluyor eğer kafalar uyuşuyorsa.

0|0
    0|1
  • Ya ben 1.55 im 1.55 lere bir tek füze atmadiginiz kalmış... yorumları okudum, arkadaşlar lütfen beyninizin olmadığını bu kadar belli etmeyin ya ben 1.55 im şu an 1.70 birini seviyorum 1.80 birinide sevebilirim 1.90 'da hattâ 2 metrelik de sevebilirim SA-NA-NE? komikmiş.. bak sen yaa sensin komik 😑😑 (bu arada bazı yorumlarda da minyon tiplileri seven erkekler var biz de sizi seviyoruz cansınız siz ❤❤)

1|1
    0|2
  • fernando torres 1.86 karisi 1.52 falan daha konusucak bisey yok bence. dunyanin en yakisikli zengin futbolcusundan bahsediyoruz. istedigi kariyi alir yani.

3|0
    0|4
  • O kuralı kim çıkarttıysa selamlar söyle ama içten. Benim boyum 183 sıkıntı çektiğim yıllar oldu. Ve gördüğüm bütün 155 kızlar çok sexy diler

4|0
    1|0
  • Bu iş hakka hukuka bakmaz. Ne demişler; Gönül kimi seviyorsa dünya güzeli odur😁 sonuçta minnak boylu olabiliriz ama bizim yüreğimiz 1.90 heyttt bee🙏🏻

0|2
    0|1
  • Ataturk 1.74 tu. bu onun ulkeyi kurtarmasina ve karizmatik olmasina engelmi oldu. tek parametre uzerinden insanlari degerlendiremezsin. kadinda 1.55 tir ama hostur sempatiktir basarili bir bireydir hayat icinde. bircok tercih edilmeyecek 170 lik kiz var bunun karsisinda. 180 adami hak edecegin zaman; illa o 1.80 adami bulacagim demeyi biraktigin andir.

0|0
    0|0
  • 185 olarak sandalyeye oturduğunda ayağı yere deyiyorsa benim için sorun yok diyorum.

Ayağa yere basan qızlar eqlesin.

2|0
    0|0
  • Herkesin her şeyi istemeye hakkı vardır ama herkes her şeyi elde edebilir mi; işte buna diğer özellikleri ve şansı karar verir.

2|0
    0|0
  • kesinlikle birlikde olan ciftleri guzel cirkin kisa uzun zengin fakir elestirmem ne guzel beraberler der gecerim :)

2|0
    0|0
  • Boy, kilo, yaş, eğitim durumu farklı olması aşka sevmeye engel değil yeter ki kız veya erkek insan olsun. Sevmesini, gülmesini, eğlenmesini, paylaşmasını , aşık olmasını, anlayışlı olmasını bilmeli. Benim için en önemlisi 10 sene sonra iyi ki evlenmişim diye bilmek.2 sene sonra boşanmak değil.

1|0
    1|0
  • Öncelik 1.77 kızların hakkı sizde kalanlarla idare edersiniz
    Aha ha ha ha

2|5
    0|1
  • Kendi isteğidir ama bence 1.50 lik kızlar çok şirin oluyor😂

5|0
    0|0
  • Kız dediğin benden kısa olmalı zaten. Boyum tam 1. 80 bu arada, sende 1.55 isen olur bu iş :)

5|0
    0|0
  • Ben 1.85'im bende minyon seviyorum ve istiyorum benim hakkım varsa onlarında vardır 😃

5|0
    0|0
  • 4 cm le kaçırdığım boy diyeceğim 1.84 üm ben 😅 Gerçi minyon hanımlarla sevgili olmuştum ama onlar senin gibi net olarak 1.80 istiyoruz demediler 😂😂

1|0
    0|0
  • neden olmasın benim için beni sevmesi önemli ve birazda görüntü olarak hoşlansam benim için yeterli boyu pek önemli depil ama köylü gibi konuşmasın

3|0
    0|0
  • 1.97 boyum var 1 kere bile beni kız sevmedi 1.60 a bile razıyım ;_;

2|0
    0|0
  • Vardır ya.
    Çünkü ben, beni omzunda gezdirebilecek bir şey istiyorum bınınee.

1|1
    1|5
  • Ben 1.90 lık bir erkek olarak 1.55 kızlar kraldır diyorum yiyin birbirinizi

5|0
    0|0
    • Ya varya kac gündür kafama taktigim olay soru olarak gelmis. Biriyle tanıştım iyi bir cocuk ben 1.56 oda 1.90 mis ama ben sirf bu yüzden görüşmeye utaniyorum.. o bu sorun değil diyor ama napcam bilmuyorum

• Kısa kızları tatlı buluyoruz genel olarak..

• Tabiki var. Lakin bu istekte bulunurken kendi tipine, boyuna bakmadan istediği boydan kısa erkekleri insandan saymamak gibi hareketlerde bulununca komik oluyor biraz. Asıl sorun da burada yatıyor bence.

0|0
    0|0
  • 1.75 olduğum için elendim ve bu hakikaten kalbimi kırdı. :(

1|0
    0|0
  • Valla benim boyum 1.67 sevgilimin boyu 2 metre zor oluyor ama bence güzel

0|1
    0|1
  • Vardır ya öyle şeymi olur ne alaka yani boyla mı bu işler

0|1
    0|1
  • Yani benim oldu bir kere herkes kardeşin mi diye sora sora kızı yıldırdılar kız kendiliğinden ayrıldı.

1|0
    0|0
  • 170 erkek bile uzun onlara 190 çok fazla olur bence yani bu sadece benim düşüncem 😊

0|5
    1|1
  • valla sevince isterse 1.13 bucuk santim olsun umursanmaz

4|0
    0|0
  • Bu isyani bence 170lik erkegin 180 lik kiz isteme hakki yok mu seklinde yapman lazimdi 155 kizlar zaten uzunlari goturuyor hep

3|0
    0|0
  • 178 çocuğun 162 boyumla dalaga geçmesi daha garip bu meseleden

1|0
    1|2
  • Yoo isteyebilir instagramda öyle olan bircok insan var ve çok yakışıyorlar sevdikten sonra boyun bir onemi kalmiyor❤

1|0
    0|1
  • Gönül üç ister kader bir verir.. Herkesin bir hayali var nasılsa.

1|1
    0|0
  • Boyla ilgili 100 milyonuncu soru galiba. İki insan anlaşmış kafaları uyuyorsa bizene.

0|2
    0|1
  • kızlarda boy takıntısı var doğru ama fazla abartmadan olursa iyi olur.1.50 ye 1.80 olur ama 190 mesela komik görünebilir.

1|0
    0|1
  • Var. 2 gönül 1 olduktan sonra her şeyin imkanı var.

2|0
    1|0
  • Neden olmasın ama iş boyda bitmez kızlar aklınızda tutun bunu yeri gelir o 1.80 dediğin adam sana sadık olmaz boynuzlar ama o kısa dediğin adam kalbiyle bağlanmıştır sana bunu da unutmayın.

2|0
    0|0
  • Niye olmasın. Tam tersi bir sürü erkek de minyon kız sever.

2|0
    1|0
  • Var tabiki evdeki perdeleri taktırmak dolaptan tabak aldırmak onlarında hakkı

5|0
    0|0
  • topuklu var hem erkeğin yanında daha bir güvende hissi geliyor bence çok hoş

0|0
    0|3
  • Kisilerin kendi istekleri sorun yoksa onlar icin bizim icin de sorun yok 😀

0|0
    0|1
  • o kızlara kurban olsunlar devede de boy var minyon olmak atrıcalıktır bir kız için

3|0
    0|1
    • @Mantıklıkız03 öyle tabi, minyonlar hem tatlıdır hem dişidirler. sırf uzunlar övüldüğü için toplumumuzda özgüven sorunu yaşıyorlar. biraz kendinizle barışık olun ve sahip olduğunuz güzelliklerin farkına varın. bu arada sen afyonlu musun?

• Asıl soru şu 1.80 ler neden 1.50 yı beğeniyor canıma minnet ben de minyonum diyorum ve kaçıyorum

0|2
    0|1
  • Aynı şey kızlar için de geçerli. Uzun kızların yanında minyon erkekler görünce eleştirmeyin, lütfen.

1|1
    0|1
  • Kızlar ister de biz istemeyiz. Bacak boyu uzun kız güzeldir.

1|2
    2|0
  • Vardır çünkü ben de bazen 1.55 kızları daha cok begeniyorum

3|0
    0|0
  • Ben 1.86 yım yanımda bir ufaklık istemezdim doğrusu

2|1
    1|0
Daha Fazla
236

Benzer Benceler

Yükleniyor...