Sevgiliyi kıskanmamak aldatma işareti midir?

Sevgiliyi kıskanmamak aldatma işareti midir?
Sahiplenmenin bir ürünü olan kıskançlık duygusundan arınmış olan sevgilinin, sadakatinden şüphelenir misiniz?

0|5
3356

En İyi Erkek Görüşleri

• Seven sevdigini kıskanır. tâbi abartılı olmamalı. abartili kıskançlık güvenin oluşmasıyla kaybolur diye düşünüyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kıskanmak sevme belirtisidir.

1|0
    0|0
  • Kıskanç erkek sevmiyorum uğraşamam baskıya gelemem. Biraz kıskanması normal ama bunun aşırı olanları var hiç uğraşmaya gelmez. Şöyle romantik bir erkeğe denk gelmedik ya ben erkek olsam kesin romantik olurdum çok zor bir şey değil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Ya bu nedir ya 😅Kiskansak suç kıskanmasak suç 😅Ne yapacağımızı şaşırdık 😂Ben kıskanırım ve kıskanılmak isterim 😅 Kıskanmaz ise kıskandıracak şeyler yaparım hıh 😂

2|0
    0|0
    • Ama kıskançlık 2ye ayrılır;
      1. Normal kıskançlık (ki iliskinin bağlarını güclendirir)
      2. Anormal kıskançlık
      Biz kadınlar 1. yi istiyoruz işte😃

• Hımm haklısın bak 😅
      Ben normalim yani fazlasını attım üstümden hafifledim😅
      Ben de 1. ciyim😅

• Aslında kıskançlık için, yitirilmek istenmeyen bir kişinin ya da ilişkinin yitirileceği ya da tehdit altında olduğu sanısıyla yaşanan karmaşık bir ruhsal yaşantı, acı verici duygu diyebiliriz.

1|1
    0|0
  • böyle işaretler bizleri çıkmaz yola sokar

1|0
    0|0
  • Şahsen ben umursanmadığımı düşünürüm... Düşünsene karşı masada başka bir kız beni yiyo gibi bakıp, gülümsüyo falan ama bizim hanfendi başka alemlerde... Kakara kikiri... bir gel sarıl, bir şöyle ters ters bak kıza...😂Ben kıskansın isterim şahsen, kaybedilmek istenmediğimi hisedderim bu şekilde... İşin kötü yanı kıskançlığı sevmiyen kızlarda var! Herif kıskançlık yapsa ayrı dert, yapmasa ayrı dert...

1|0
    0|0
  • değildir ama kadınlar bu konuyu aldatmaya nasıl bağlıyorlar yahu 😂😂😂

2|0
    0|0
    • 😂E hiç kıskanmiyorsa sevmiyordur ve baskasina ilgi duyuyorduk demek olamaz mi🤔😅

• Tabi ki kıskanmak kıskanılmak güzel de işte o de her şeyi anlatması lazım günümüzde kıskanmak veya kıskanılmak kelimelerine tdk yeni anlam yükleyecek bizim sayemizde

1|0
    0|0
  • Konuyu aldatmakla nitelendirmemek lazım, sevgiliyi kısmanmamak bence umursamaz bir tavırdır insan kendisine ait gördüğü herşeyi sakınır kıskanır belki de yeterince sevmiyordur ya da çok fazla güveniyordur

1|0
    0|0
  • Aldatma işareti olarak görülmesi çok ağır bir karar olur. Bence fazla sevmemesinin göstergesidir😏

1|0
    0|0
  • Kıskanç değilim, kıskanılmayı da sevmem. Öznel bir durum.

1|0
    0|0
  • Olgun biri, farkındalık sahibi biri sever. Kıskançlık bile tadında güzeldir. Herşeyin aşırısı fena. Bence aldatma için kesin bir delil olarak sunulamaz kıskanmamak

1|0
    0|0
  • “İnsanoğlu”diyorum.. Anlaşılması ve Kendini Tanıması/Anlatması en zor mahlukat:) Denge yani BALANCE ile huzur mümkün iken sürekli Uç’larda olmayı tercih edip hayatını/Hayatları b. k ediyor.

1|0
    0|0
  • Kiskanmak dozunda olmalı. Çok olursa bunaltir insanı. Az olursa da dediğin gibi aldatmadir.
    Kiskanmayan erkekten hayır gelmez demiş Hz Ali.

1|0
    0|0
  • Kıskançlık, sevginin refleksidir
    Sevgi dozu nekadar ise kıskançlık tepkisi okadar olur.

1|0
    0|0
  • Kıskansak dert kıskanmasak domuz diyorsunuz.
    Allah erkeklere gercekden iyi sabır veriyor.

1|0
    0|0
  • Seven kıskanır, kıskanmayan bir duygu hissetmiyor demektir.

1|0
    0|0
  • Ne alakası var beybitis insan kendini nasıl bilirse karşısındakinin de öyle olduğunu düşündüğü için kıskanır 😊

1|0
    0|0
  • Kıskanmıyorum ama doyurucu bir ilişkim varsa sadık kalırım

1|0
    0|0
  • Bir karar verin sizde kıskanalım mı kıskanmayalım mı?

1|0
    0|0
  • Sülhelenir tabi.. Mesela ben spora gitmesini bilen istemiyorum :)) fazla fit olmasın :))

1|0
    0|0
  • Kiskanmayan sevgiliden şüphe duyarım zaten kıskanmayan sevgili mi olur 😃

1|0
    0|0
  • hayır kesinlikle değil. olgunluk ve özgüven işareti

1|0
    0|0
  • seven kıskanır beybaba yorumu sen yap

1|0
    0|0
  • Esini kiskanmayan tek mahlukat su dunyada domuzmus

3|0
    2|0
  • Kişilik

1|0
    0|0
  • Kıskanmayan Kadından da Erkekten de hayır gelmez

1|0
    0|0
  • evettttt

1|0
    0|0
  • Guven meselesi olablr

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadığı için bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Değildir

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    24

Kızlar Ne Diyor 31

• Olabilir de olmayabilir de.

1|0
    0|0
  • Kıskanmamak aldatma sebebi değildir ayrılır daha akılıca ama bazı insanlar yani ben gibi aşırı kıskançlar burcumdan kaynaklı annemi bile kıskanıyorum... ama kıskanmıyan kişinin sevgisi sorgulanır daima...

1|0
    0|0
  • Aldatmak için bir sebep olamaz ayrılmak için olur aldatmak karaktersizlik olur biraz ben olsam ayrılırım

1|2
    1|0
  • Değildir bence.. Önceden çok kiskanip şimdi kiskanmiyorsa öyle bir şeyden suphelenilebilir ama bunun sadece sadakatsizlik değil, bir çok sebebi olabilir.

1|0
    0|0
  • Sevginin eksimesini isaret ve bir insan zaten birine guveniyorsada kizkanmaz diye dusunuyorum guven eksikligi veya ozguveni eksik olunca asiri kizkanclik yapar aldatmakla bir ilgisi yok

1|0
    0|0
  • Sevgisinden emin oldugu halde niye kıskandırma çabasına girer bir insan. Bana gülünç geliyor.

1|0
    0|0
  • Kıskanmak ayrı kısıtlamak ayrı kıskanınca kısıtlamayı kendine hak gören kekovalar bizim ülkede çok.

1|0
    0|0
  • Kıskanmıyorsa ya g@vattır ya sevmiyordur...
    Kıskanmalı kıskanılmalı ama dozunda...

1|1
    0|0
  • Hayır değildir şahsen aşırı kıskanç erkeklerden hazetmem

1|0
    0|0
  • Hayır tabikide herkesin karakteri kıskanmayan insan kıskanmaz ya da az kıskanır

1|0
    0|0
  • Aldatma işareti değil ama abartmadan kıskançlık kötü değil

1|0
    0|0
  • Şahsen beni kıskanmayanla işim olmaz o yüzden beni aldatıyor mu diye düşünmem😎

0|0
    0|0
  • Ben ederim

1|0
    0|0
  • Kiskanclikla sevginin alakasi yok ya.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Sadakatla alakasi oldugunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • düşündüğüm farklı uyguladığım farklı

1|0
    0|0
  • Aldatma değilsede bittiğinin işaretidir

1|0
    0|0
  • Belki de

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • kıskanmak aldatma işareti bence

1|0
    0|0
  • Bilemedim insanı kalıplara sokamayız

1|0
    0|0
  • Sadakat degıl de sevgısınden suphelenırım

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • uf kesin aldatıyo ya

0|0
    0|0
  • Kisitlayan erkek guya kiskanclik yapan erkek genelde kendisi her nane yedigi icin o hareketleri sergiler. Yok disariya cikma cart curt laflari kendisi disarda rahat rahat takilsin diye veya nerdesin kiminlesin cart curt laflari seninle ayni yerde karsilasmamak icin sorulan sorular. Sevgisinden degil yani cerefsizlikden.

1|0
    0|0
  • Hayır ama seviyorsam çok kıakanıyorum

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Yanlış

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam