Monica Belluci, evliyken ara sıra eşiyle evlerini ayırıp sevgili gibi buluşuyormuş. Evlilikte sıkılmamak için siz neler yaparsınız?

Monica Belluci eşiyle birbirlerinden sıkılmasınlar ve yaşam alanları kısıtlanmasın diye ayrı evlerde yaşayıp arada sevgili gibi buluşuyorlarmış. Gerçi onlar boşandı, demekki ise yaramıyor 😊
Siz evliliği canlandırmak neler yaparsınız?
Hareketli evlilikler
Hareketli evlilikler

0|1
3634

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Evlilikten sıkılmamak için, evlenmemek mükemmel çözüm bence 😂

3|1
    0|0
  • Onunda benimde ayrı ayrı vakit geçirmemiz gerek.

0|1
    0|0
  • Hahah guzel fikirmis 😊 Ikili minik kacamak tatilleri iyi geliyor. Uzaklara gitmeye vakit yoksa bile ev ortamindan sikilinca ayni sehrin diger ucunda bir otelde bir iki gun gecirmek farklilik adina guzel oluyor 😊

0|4
    0|0
  • Dayanamazlar ki bugün ayriyiz der akşama hatuna misafir gider

2|7
    0|1
  • Be kara evliliği canlandırmak kolay diye bir laf var (şimdi uydurdum ) :)
    Evlilerin gosruslerj önemli tabiki ama mesafeyi bilmek daha önemli herkes esinin sınırlarına saygı duymalı diye düşünüyorum ve onemsemeli aynı zamanda değerli bir mücevher ender bulunan bir çiçek gibi görmeli , elinde olan elde edip bir köşeye attığı bir eşya gibi değil

0|1
    0|0
  • Takdir etmeyi unutmayın.
    Ayda bir günde olsa
    onun için plan yapılmalı bir günü ona ayrılmalı (kendini değerli hissetmesi için)
    Başbaşa bir hafta sonu geçirmek.
    Cinsellikten bağımsız birbirine sarılma olmalı.
    Ve her akşam bir 15dk genel bir sohbet olmalı.

1|0
    0|0
  • Taktiğe bakar mısın mükemmel ashteda. Madem sıkılacaktık neden evlendik aga diye sorarım ben bu ne saçma şey 😀

1|0
    0|0
  • Yaprak ağaçtan sıkılmış sonbahar bahane gibi bir şey.. Evlilik oyun mu , iyi günü de kötü günü de sineye çekeceksin , sürekli tatlı yemek yerseniz ne olur yemekten tiksinirsiniz, acı , ekşi.. tatlıya anlam kazandırıyor.. Kötü günlerimiz de öyle , evliliğe renk katar. Anlayış , saygı sonra sevgi olduktan sonra , yani aynı bı evin temeli gibi sağlam olduktan sonra Allah ın izniyle bir şey olmaz...

1|0
    0|0
  • değişik bir fikirmiş. Eğer eşinle sadece kurumsal bir evlilik ilişkin yoksa yeri geldiğinde arkadaş dost sırdaş kısacası her şey olabiliyorsan bence sıkılmazsın

0|1
    0|0
  • Bizde de koca eve geç gelse haçli seferi gibi adamin uzerine yurume sendromu var. Hey gibi monica hey...

1|1
    0|0
  • Valla ne yaptiysalar doğru yapmışlar... Hatun bu yaşında hâlâ taş gibi... Ne taşı ya mermer hatta granit😀😀😀

0|2
    0|0
  • Çiftler birbirine alan bırakmalı. Özlemek için fırsat vermeli.

0|0
    0|0
  • Yorumları okudum da yazık insanlar neler düşünüyor saçma sapan düşünceler ve hayaller...

1|0
    0|0
  • Arada sırada birlikte eğlenceli aktiviteler yapmak ya da başbaşa tatile çıkmak olabilir 💫

0|1
    0|0
  • Gercek sevgilerde her zaman heyecan vardır. Baska birseye gerek yok

0|1
    0|0
  • Ee ne güzel ev ayıracak bütçe var.
    Biz balkonu mutfağa katamayız herhalde böyle bir şey olsa.

0|0
    0|0
  • Yani diyorlar ki arada yaptığımız b. klardan haberimizin olmaması için böyle birşry yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı kesin terazi burcudur çünkü benle aynı düşünüyor olması imkansız 😄

0|0
    0|0
  • Aşık olan bırakmak istemez sıkılmaz çünkü aşıksan dünyada sadece iki kişiymişsiniz gibi gelir

2|0
    0|0
  • Evliliğe ara verelim gibi bir şey bu cok saçma adam akıllı ayrılırım bu saçmalıklar yerine

0|0
    0|0
  • Monica abla ne derse dogrudur hastasiyizz😍

0|3
    0|0
  • biz sıkılırız genelde

0|4
    1|0
  • Sikildiysak biter, yapicak bir sey yok

0|2
    1|0
  • Baya mantıklı

0|0
    0|0
  • Çilekli prezervatif alın

0|1
    1|0
  • Evlenmeyerek

0|1
    0|0
  • Kendine ait saatlerin olmasi gerek.

0|1
    0|0
  • Ya çok tatlii

0|2
    0|0
  • Ayhh hic birşey yapamam bitsin gitsin ne saçma şey

0|2
    1|1
  • Sıkılmayacagın birini bul direk

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    6

Erkekler Ne Diyor 34

• Evlilikte sıkılmamak için, sevgilimizi eşimizi anlık değil ömürlük düşünmek lazım. Evliliği iyi ya da kötü yapan sadece eşlerdir. Kimi eşler yeryüzünde cenneti kimi eşlerde cehennemi yaşatır. İki gün aynı olmamalıdır. Yeniliklere açık olmak gerekir, farklı şeyler denemek. Sevenler sevdiğinden sıkılmamalı. Karşılıklı olarak çabalamak lazım. Tek taraflı olmuyor. Ben elimden geleni yaparım. Fazlası için de çabalarım. Her şey gelecekteki eşim için.

0|0
    0|0
  • Ben de böyle şeyler yaptım karım başkasına verebilir biraz açık görüşlü olun örümcek beyinliler sizi.

0|1
    1|0
  • ya bunlar dayak ısteyen ınsanlar.. gercekten... haa kısılerın ozel zamanları olabılır ama bu dısarı cıkıyım gezeyım gıbı degıl baska eve yerleseyım dıye degıl.. ınsan aynı evde bıle cok uzak kalabılır aslında.. evlılıgın ne demek oldugunu bılmıyor bunlar..

0|1
    0|0
  • Karşılıklı evlere taşınıp Mart ayında evcil kedilerin dışardaki kedileri kestiği gibi camlardan birbirimizi mi izlesek 😛

2|1
    0|0
  • Gerçek olan ilişkide sıkılma ne demek onu anlamadım :)

1|1
    0|0
  • Öyle salak salak seylere ihtiyac duyuyorlarsa aşık olamamislar demektir zaten

0|1
    0|0
  • Adamdaki bakışa baksana peach bakışı, kesin bu adamda bir şeyler var, ayrılıp ayrılıp kız atıyor olmasın eve, kesin bak. 😂

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam sıkılmam da o sıkılırsa ayrılır fizana kadar yolu var

0|1
    0|0
  • En iyisi evlenmeden aynı evde birlikte yaşanabilir baktın ev hali güzel gidiyor belki evlenirsin. Çünkü bir insanın gerçek yüzünü evinde gorebiliyorsun. Biraz yüz göz olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • yasam alanini kisitlanmasi nedemek ya ozaman sktrsin gitsin balta girmemis ormanda ya da colde yasasin mk istedigi kadar alan bulur

0|0
    0|0
  • Zıtlaştığımız konulardan asla bahsetmez tartışmaya açmazdım

0|1
    0|0
  • Zenginin fantazisi de farklı oluyor. Biz de bazen salonda yatıyoruz. Oda sayılır mı

0|0
    0|0
  • Bence esas o ev ayrıyken neler oluyor merak ediyorum. Eee hazır ayriyiz... 😉

0|0
    0|0
  • monicaya soyle bna bir ugrasi bir daha sıkılırsa bni bogazin soguk sularina atsinlar 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Bu kadın ne zaman yaşanacak yahu. Monicacığım ne yapıyorsa doğrudur.

0|0
    0|0
  • Güzrl fikir... Fantazileri severim ben de... cok haklısın..

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğin biriyle evlenirsen sıkılmazsın zaten arkadaş

0|0
    0|0
  • İlginç... olabilir he :D

0|1
    0|0
  • ya bu yazı bile yeterli arkdaş

0|1
    0|0
  • Güzel taktik

0|1
    0|0
  • Tecrübe

0|1
    0|0
  • Vay be görüyorsun

0|1
    0|0
  • Saçma bence

0|1
    0|0
  • Güzel fantezi 😂

0|0
    0|0
  • Kadın denince aklıma gelen biri 🍃

0|0
    0|0
  • Arada eşiniz ile gizli kaçamaklar yapın 😄

0|0
    0|0
  • Monica bellıciden de sıkılan adam ne bileyim..

1|0
    0|0
  • Biraz arayı açıp özlemek de getirilebilir..

0|0
    0|0
  • Manyak yav 😂

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4
Yükleniyor...