Kocam cimri mi?

Aslında cevap evet cimri , o kadar değersiz hissediyorum ki kendimi para ve yapılan borçlar kadar benim bir değerim yok maalesef. Ailesinde öyle o yüzden ne derserse istemiyorum gerekte duymuyorum. doğal gaz acmami istemiyor, pazar alışverişi yaparken sömürü eve para bırakmaz senin ne para ihtiyacın var der. bir kahve için bir yere oturamayiz çünkü oradaki insanlar sacma.. dışarıda yiyemeyiz çünkü saçmalık bu. aylık geliri çok iyi aslnda ama bana o paradan en fazla 100 TL ayırır. Evde ne biterse hesabını sorar. Bişey olduğunda eksik çıkınca bana düşünmeden hareket ediyorsun der... özel günleri hiç demiyorum daha hediyesuni görmedim çünkü bunlar saçma.
Bunlar sonra ne oluyor biliyormuşunuz? Soguyorum itici geliyor anlatiyorum böyle böyle diye bana dediği şey bu tasarruf yapicam tabi para kolay kazanılmıyor. Evleneli 1 yılı geçti ben önceden kazanıp biriktirdiğim parayı harcıyorum yoksa mesela çiğköfte çok severim ver para alıyim desem kavga çıkartır.
Bunun yanında bana aşıkmış beni çok seviyor MuşŞuan çocuk istemiyor çünkü masrafmis mesela. Herhafta sonu mesaiye gider çünkü paraya ihtiyaç varmış. Ne yapayım bosaniyimmi bana akıl verin bu durumu yaşayan varmı? Boşanma nasıl olursa bu sebeple mahkeme bosar mı?
Kocam cimri mi?
4
14
Görüşünü yaz