Bir kız, erkeğin sevgisine neden inanmaz?

Sevdiğim kız, sevgine inanmıyorum dedi ve beni reddetti, instagram dan engelledi ve yeni insta açtığımda da engelliyor. Akrabam oluyor ve yılda bir görüyorum sadece.
Neden sevgime inanmaz ve istemez, halbuki beni üzmeyeceğini biliyorum dediği halde?
Ben bu kızı çok seviyorum, babası da biliyor ama onun bildiğini, benim bilmediğimi sanıyor.
Dua edip beklemekten başka çarem yok 😞. Sizlerde böyle oldumu hiç?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Belkide sözlerinle tavırların uyuşmuyodur kadınlar lafa değil icraata bakar ayrıca sözle ne kadar anlatırsan anlat sevgini değer verdiğini göstermiyorsan hissetmiyorsa inanmaz

0|1
    0|0
    • Nasıl hissettiririm?

• Allah gönlünüze göre versin

• Amin Allah razı olsun, hepimize inş..

En İyi Erkek Görüşü

• ah kardeşim ahh... yaramı deştin aynısı başıma geldi. sorun ya tiptedir ya yaş farkında ya da sevgilisi var bu kadar basit. benim ki mi?
    üçüde 😓

0|1
    0|0
    • Benden 1 yaş küçük sadece ya :(

• sen teklif ettiğinde ilk düşüncesi olan istemiyorum"u söyledi. sonra başından atmak için sevgilim var yalanını uydurdu. sen eğer instadan takip edebilirsen sevgilisi var mı yok mu öğrenirsin. bir fake hesap açıp takip et bakalım yalan mı söylüyor

• O vakitler daha engellememişti ve insta da hiç sevgili izi yoktu.. Zaten annesi babası bilmiyor insta kullandığını, çünkü babası istemez..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sebebini sorsaydın neden inanmıyomuş illa bir sebep vardır

0|1
    0|0
    • Bişi demiyor,, inanmıyorum diyor,, eskiden ben başka bir akrabamı seviyordum, yani öyle sanıyordum ama sevgi olmadığını anladım. Belki bu yüzden bana inanmıyor olabilir diye düşünüyorum bazen ama bilmiyorum :(

• Bu bir sebep mesela ayran gönüllü olduğunu düşünüyor olabilir

• Olabilir ama ben öyle değilim, o eskiden kalma bir gençlik cahilliğiydi.. Kesin o yüzden güvenemiyordur yaa :(

• Bosverceksin takma

0|1
    0|0
    • Takmayım da, insan sevince napsın.. Akıldan çıkmıyor 😞

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızlar genelde erkeklerin beyniyle değilde libidosuyla düşündüğünü zanneder.

0|1
    0|0
    • Vah halimize vay, yazık bize be

• O zaman kazık yemiştir ya da temkinli yaklaşıyordur. Senin güven vermende mesele.

• Bilemiyorum ki.. :(

Yükleniyor...