İlgisiz ve soğuk davranan flört ile işleri yoluna koymak için ne yapılmalı?

İlgisiz ve soğuk davranan flört ile işleri yoluna koymak için ne yapılmalı?
Bazen dünyanın bir ucundan diğer ucuna yüklü bir duygu yoğunluğu ile güçlü bir bağ kurulabilir. Bazen ise yanyana olursunuz ama hissedilemeyecek kadar zayıf ve güçsüz bir bağınız vardır. Zaman zaman insanlar birbirinden uzaklaşabilir, zaman zaman ise birbirini yanyana iken özleyebilir.

Böylesi içinden çıkılmaz ruh hallerine girmeden önce veya bu ruh haline girdikten sonra ne yapmak gerekir ki ilişkiyi ileriye taşıyabilelim?

0|2
145

En İyi Kız Görüşleri

• Bence sen yavaş yavaş soğuk davranmaya başla cevap falan verme it gibi ikide bir yzacak bende çok oluyo sen takmadıkça onlar daha bir hevesleniyo valla dene

0|1
    0|0
  • İlgisiz ve soğuk sevgili mi olur_öyle sevgiliyi anında dehlemeli shjhh

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• flört döneminde ilgisizse bir taraf, o işin geleceği yok demektir. ilgisiz tarafın aklında çok daha başka düşünceler, kişiler olabilir. ya da çözemediği sorunları olabilir. ilişkilerde elektrik olacağı flört döneminden bile önce belli olur aslında. eğer varsa bir çekim, flört başlar ve sonra ilişkinin şekli değişir. ama bir insan flört döneminde bile ilgisizse o insan ile gelecek kurma planı, Türkiye'nin dünyanın süper gücü olması kadar hayaldir. balık baştan kokar misali, hazır daha baştayken hiç gelecek hayalleri kurmadan, uzak durmak en güzeli. en azından kafaya takacak bir flört derdi olmaz insanın. yani bir soru işareti eksik olur

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Daha flörtte öyle yapıyorsa bir cacık olmaz. İlgisiz flört yoktur, başkasıyla ilgilenen flört vardır.

0|2
    0|0
  • Kendi haline bıraktım. İstese zaten yazar.
    Başkaları daha cazip geliyorsa zorlamak anlamsız

0|1
    0|0
  • Onunla ilk başta konuşulmalı ondan sonra aynı tepkiyi ona yapmalı baktın olmuyor yallah cekmeli

0|1
    0|0
  • Flörtken öyle yapıyorsa ohoo der ilk konuşurum eğer devam ederse yeni flört bulurum :d

0|1
    0|0
  • Sorun ne ise konuşarak çözülmeye çalışılmalı tabi ki📌

0|1
    0|0
  • Daha flört ederken böyle yaoan bir adamla ben ciddi düşünemem ki..

0|1
    0|0
  • Soğuk davranan flörtü kendi haline bırakmak lazım isterse gelir istemezse keyfi bilir.

0|1
    0|0
  • Farklı şeyler yapmalı

0|1
    0|0
  • Bilsem şu an bu halde olmam.

0|1
    0|0
  • tatlı dil kullanılmalı ses en büyük etkendir

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    2

Erkekler Ne Diyor 4

• Iliskilerde iletisim zayifsa ne yaparsak yapalim, sonuc alamayiz...

0|1
    1|0
  • Ben bu tip durumlarda asla üstüne gidilmemesi gerektiğini biliyorum. Bunu yapmayan kişi işi iyice çıkmaza sokar.
    Bırakacaksın abim, bırak dinlensin..

0|1
    0|0
  • Ilgi gostermeli sanirim
    Sorunun ne oldugunu anlamak da onemli

0|1
    0|0
  • işleri değil onu yola koyarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...