İlgisiz ve soğuk davranan flört ile işleri yoluna koymak için ne yapılmalı?

Gizli Üye
İlgisiz ve soğuk davranan flört ile işleri yoluna koymak için ne yapılmalı?
Bazen dünyanın bir ucundan diğer ucuna yüklü bir duygu yoğunluğu ile güçlü bir bağ kurulabilir. Bazen ise yanyana olursunuz ama hissedilemeyecek kadar zayıf ve güçsüz bir bağınız vardır. Zaman zaman insanlar birbirinden uzaklaşabilir, zaman zaman ise birbirini yanyana iken özleyebilir.

Böylesi içinden çıkılmaz ruh hallerine girmeden önce veya bu ruh haline girdikten sonra ne yapmak gerekir ki ilişkiyi ileriye taşıyabilelim?
İlgisiz ve soğuk davranan flört ile işleri yoluna koymak için ne yapılmalı?