Sevgililer Gününde sevgiliniz hediye almazsa ayrılır mısınız?

Sevgilisi olmayanlarda farzetsinlerki sevgilisi var. Ve Hediye almadı size böyle bir günde. Ama siz çok özenerek çok güzel şeyler aldınız. Ve onun almamaış olması sizi hayal kırıklığına uğratırmı? Bu durumda Tepkiniz ne olur?

0|0
3524

En İyi Kız Görüşü

• ben eski sevgilime gittim kıyafet aldım cüzdan aldım ama o bana hiçbişey almamıştı o an kendimi çok kötü hissettim ama ilişkiye de devam etmiştim ama boşaymış...zaten gerçekten seven insan illa ki bir şey yapardı öyle odun gibi davranmazdı. Parası yok diye almamış ya insan 1 çiçek de mi alamaz bırak allahaşkına sinirim bozuldu gene aklıma gelince

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• yazılanlar pek inandırıcı gelmedi ayrılmaz belki ama 2 ay surat yaparlar kırgınlık olur somurturlar

2|1
    0|0
  • o tip sözler sadece sözde söylenen birşey. kırılganlık olabilir. ama bu gecicidir. cünkü başkalarınının belirledigi bir günü bu kadar önemsememelisiniz.hele ki o ayrılma olayı olacaksa zaten o ilişki baslamamıştır bile

0|0
    0|0
  • aslında ugratır ama yapacak bıse yok almadı bekler 1 sene daha :D lakın o zmna kdr onla olursam bu seferde bn almm :D

1|0
    0|0
  • Farzediyorum ve yanıma sevgililer günü gibi bir saçmalıkla gelirse elinde hediye ile azına azına veririm odunu kırar bacagını oturur

0|0
    1|0
  • Tabikide kırgınlık olur ama almayış sebebine göre degişebilir bunun boyutu, unutmak gibi bir öküzlük yapılırsa ki bu imkansız gibi bir sey baya kötü sonuclanabilir

1|0
    0|0
  • Farzediyorum var ,

Uğratmaz,karşı taraftan bir şey beklemiyorum ben.Beklentisiz alır,beklentisiz yaparım.Beklenti içinde olunca dediğin gibi hayal kırıklığı oluyor.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • Hediye mi değerli sevgilim mi ? Basit bir şey için tepki gösterip onun yüzünün kızarmasına sebep olmam. Yanımda olduğu sürece gerisi sadece gereksiz bir ayrıntıdan ibaret.

0|0
    0|0
  • evet ayrilirim hatta kafasina patlatir oyle ayrilirim

lol

1|0
    0|0
  • Değer verirse alır eğer vermezse boş odun denilebilir. Ben olsam ayrılırım

1|0
    0|0
  • lanet olsun bir hediye bile alamıymusun der suratına uçan tekme atar gelinlik giydirip çalıklara atarım :D tabikide hayır niye terkedim bir hediye için almamıştır ya parası yoktur ya zamanı yani :D

0|1
    0|0
    • Zamanı olmaması çok saçma. insan istesin bir şeklde bir yolunu bulur, istemesin bir bahane bulur

• ben farzetki şeyleri hep matematikte yaşrım bu yüzden olmayan şeylere hayal kurarak kendimi üzmem ki şimdi oldğu gibi de üzmüyorum da çünkü sevgilim yok ve alacak durumum da yok.Zaten sevgili her zaman paraya gelir.bütün kadınlar için para vardır başka bir şey yoktur. işte hediye almak bana bir anlam ifade etse de kadın için sadece para ifade eder

0|0
    1|0
    • ben göremedim cebimde param yok yanımda kimse yok ya da ben böyle düşünüyorum ama yaşadıklarım gerçekten ibaret. ne bilim ya of

• DOĞRUSUNU SEN GÖSTER İSTERSEN nerede YANLIŞ GERÇEKLERLE YAŞA BIR DAKIKA BENIM YAŞIM 27 NIYE SEVGILIM YOK CUNKU PARAM YOK ALLAH BELANII VERSIN

• ne kadar gereksiz bir soru ya :) çok çocukca..

0|1
    2|0
  • hediye ilişkinin her anı alınabilir. Ama sevgililer gününün bir ilişki için Özel olduğuna inanmıyorum. Ben hiç kutlamadım. Istese alırdım tabi. Ama sonuçta birisinin hiçbir anlamı olmayan bir güne sevgililer günü demesi o günü bizim için önemli kılmaz. Yapmacık bir gün. Sizin için daha özel günleri ihmal etme yeter.

0|0
    0|0
  • Sadece insanlara alışveriş yaptırmak için uydurulan günlerin farkında olmayan biriyle çıkmayacağım için böyle bir problemim hiç olmayacak.

0|0
    0|0
  • yok be kızım ya canı sağolsun belki parası yoktur sevgiyi paylaşmak en güzel hediyedir zaten ama hediyeleşmekte güzel tabi gönüller bir olsun

0|0
    0|0
  • Olmayan sevgılı bırsey alamaz

:)

ayrılmazdım onun varlıgı en buyuk hedıyedır zaten

0|0
    0|0
  • ya içten içe bozulur insan! ama ayrılanın kafasına ateş edeyim.

0|0
    0|0
  • K. Bakmayın böyle saçma salak günlere inancım yok almam asla almayanada kırılmam ne öyle şu gün bu gün saçma olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Zikerim onu hem hediye vermiş olurum .çdsaifinejgkdsnşdflamdv

0|0
    0|1
  • benim sevgilim hediye manyagı değil çünkü bize hergün 14 Şubat :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 34

• Ben yasamistim hic bir sey hissetmemistim normal karsilamistim uzulmemistimde ama sonradan ayrildiktan sonra hep icimde hep bir burukluk kaldi o konu hep aklima geldi. Yani su sekilde geldi mesela birisi su sevgilin vardi noldu diyince ilk aklima o olay geliyordu. Ve bana yazdigi her seferinde bu olay aklima geldikce ondan tiksindim

1|0
    0|0
  • Ben sevgililer gününü önemsemediğim için beklemezdim de alırsa ne ala, almazsa da çok da önemli olmazdı...

0|0
    0|0
  • çok büyük bir sorun olacağını sanmıyorum. almasın ne olacak. durup dururken hediye alması çok sevindirir ama sevgililer gününde hediye almak anlamsızlaşıyor bence

0|0
    0|0
  • Kırılırım tabi ama ayrılmam

0|0
    0|0
  • ayrılmam ama, hayal kırıklığı da yaşarım tabi. telafi etmesini umarım.

1|0
    0|1
  • Yoo, bende almam.. Almadım hiç, çünkü hiç o zamanda sevgilim olmadı.

2|0
    1|0
  • sevgililer gününün anlamına bakmak lazım önce. hediye almazsa arlırım diye bir ilişki olur mu? almasa nolur? sadece güzel birkaç kelime yeter. maddiyatla duyguları karıştırmak hata.

0|0
    0|0
  • Hayır sevgi hediyeyle ölçülmemeli bence

0|1
    0|0
  • Tabiki hayır. Hediye almak zorunda değil. İçten bir öpücük yeter bana şahsen :)

0|0
    0|0
  • mecbur alır ben aldıktan sonra :D ama durumu iyi değilse ve ben bunu biliyosam o gün hediye yerine maddiyatsız şeyler yapmak isterim

0|0
    0|0
  • Bozulurum belki kendim çok özendiysem ama ayrılmam

Belki parası yok? Belki alamadı?

Bu kadar maddiyatçı olmayın.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar ki 4 aylık ilişkimizde dışarı çıktığımız zaman hesabı hep ben ödedim evet yanlış duymadınız bayan olarak ben ödedim ondan hoş bir hediye bekliyorum açıkcası.

0|0
    0|0
  • mahcup olurdu zaten laf söyleyip daha da yerin dibine sokmak istemezdim sevmiyosamda birkac hafta sonra ayrılırdım :)

1|0
    0|0
  • hesap bile sormam. yoktur benim özel günleri niye unuttun diye hesaplarm.. ben de zaten bir doğum günlerine özenirim. sevgililer günü filan pek takmam.

0|1
    0|0
  • ne günü ya.. ben gerçekten seviyorsam belli bir güne ihtiyacım yok ki.. içimden geldiği için o hediyeyi almışımdır. illa o gün banada bir şey almasını beklemem

0|0
    0|0
  • Almasın bende almadım , almam :D

0|0
    0|0
  • bende sevgililer gününü önemsemeyenlerdenim dinimizde yeri yok hiristinyaların bayramı ama bizler bilinçsiz oldugumuz için 1 ay hazırlık yaparız yılbaslarına gösterdigimiz ilgiler gibi:(

0|2
    5|0
  • Kırıcı bir şey elbette ama ayrılmam çok saçma olur ayrılmak.

0|0
    0|0
  • Tabiki de ayrılmam. Özel günlere çok önem veren biri değilim zaten

0|0
    0|0
  • sevgililer günü die birşey yok aslında yani resmi bir gun yok ama almazsada ayrılmam seni seviyorum desin yeter :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14
Yükleniyor...