Sevgilim tartışırken küfür ediyor?

GizemliPeri006
Sevgilimle evlenmeyi düşünüyoruz aileler bile tanıştı. ve en ufak şeyimi yanlış anlıyor veya ona yalan söylediğimi düşünüyor. mesela wp de çevrim içiyken beni onu aldatmakla suçlayıp ağır küfürler kullanıyor. akşam otobüs beklerken mağazadan gelen müzik sesiyle beni diskoda barda olarak suçluyor. 3 ay görüşmeyelim dedi en son. bende en sonunda dayanamadım ve bugün patladım tartıştık üzerine gittim beni sevdiğini kıskandığını söylüyor barıştık ama geleceğimden biraz şüphe duyuyorum. kendisi doğulu olduğu için genelde doğu batı kültür farkını sunuyor ablasına anlatmış oda arıyor onu böyle kabul edeceksin sen kızsın diyor. abimle tatile gitmem bile kavga çıkardı o zaman da abimin sözü senin sözünden daha değerli dedim çok üzerime gelince de abim varken sen kimsin dedim. Bana namusumsun diyor ama namusuma hakaret ediyor. güvendiğini inandığını söylüyor onu aldattığımı düşünüyor daha yeni ablasıda çok üzerime geldi onu dinlemeliymişim öyle biri varken abimi dinlemek olmazmış bende kusura bakmayın o benim abim ve en degerim o varken asıl kimseyi dinlemem dedim bana biraz akıl verir misiniz. karşımdaki insanı seviyorum onu üzmek istemiyorum onunda beni sevdiğini ya çok kıskandığını ya da takıntı haline getirdiğini düşünüyorum sizce ne yapmalıyım. şunu da ekleyim ki henüz 20 yaşındayım ve 2. Sevgilim ilki bir ay sürdüğü için saymak pek mantıklı gelmiyor. yani ilkkez böyle şeyler yaşıyorum desem doğru olur
Sevgilim tartışırken küfür ediyor?
14
9
Görüşünü yaz