Kimler "belki ayrılırız" düşüncesi ile hediye almayı son güne bıraktı?

Sevgililer günü yaklaşıyor malum, bir sürü aşk böcekleri vardır sitede şimdi.

Söyleyin bakalım hediyenizi aldınız mı?

Benimde 2-3 senelik ilişkim olsaydı alırdım şimdiden. Ama daha bir kaç haftalık ya da sürekli ayrılıp barışan çiftler siz ne yaptınız?

Belki ayrılırız o güne kadar düşüncesiyle hediye alma işini son güne bırakanlar var mı?

0|0
3128

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ayrılırız diye değil çanta alır düşüncesiyle son güne bırakıyorum, eski bir çantası var hep onu kullanıyor maddi durumları çook çok iyi değil sanırım 1 aydır çıkıyoruz 19 gün içinde kendine yeni çanta almazsa ona çok güzel bir çanta almayı düşünüyorum :)

25|13
    1|1
    • Ayy :) Çok tatlıııı :) Olsun sen çanta al gene de. O almış olursa da ek olarak ufak ucuz bir şey daha alırsın. Daha çok sevinir :)

Ulan çok duygulandım ya. Ah sigarayı bırakmamış olsaydım yakardım bir tane şimdi.

• Burada durmanın bir anlamı yok onun için duruyordum, tekrar hazırlanıp İzmir i kazanabilirim...

• Pişman olmuş geri döndü... Beni kaybetmek istemiyormuşmuş... ama eskisi gibi değişmişmiş yine aynısını yapabilirmişmiş...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Sevgilim yok hediyede almayacagim bu yüzden :))

0|0
    0|0

• Error 404: Girlfriend not found!

1|1
    0|0
  • Ona ev aldım, en manzaralı cafcaflısından.

cut.

2|0
    2|1
  • Sevgililer gününde hediye alma taraftarı değilim, sevgililerime de söylerim zaten boşuna zahmet etmeyin diye..

Alırsam başka gün bi' jest yaparım hem o zaman daha mutlu olmuş olur, hemde daha çok şaşırmış olur..

İç seRomantik Maganda Rem

1|1
    2|0
    • Iyiymis gercekten +1.Isminin manasi gibi seni hatirlamis olurlar :-)

• böyle günleri pek önemseyen biri olmadım hiçbirzaman ama karşı taraf kırılmasın üzülmeyin diye zorlarım kendimi ite kaka işte ama bu belki ayrılırız diye son güne bırakma işi komik ve fazla hesapçı geldi bana nedense :)

0|0
    0|0
  • Ben hediyeyi aldım sıra onu verecek kızı bulmakta

1|1
    0|0
  • Fettan canın sırf hediye almamak için yazdıgı şarkıyı ithaf ediyorum :D

https://www.youtube.com/watch?v=rm9RlME6M4E

0|0
    0|0
  • yani kendinede aşkınada devamınada güvenmeyen parasal zarar etmeyeceğim düşüncesi sahibi olan öküzler var mıhakikaten... buna sadece özrü kabahatinden büyük derler.

0|0
    0|0
  • Bu tarz günlere takılmadığım için almadım hediye. Onun dışında her an alabilirim. Ayrıca herhangi bir sebep değil genellikle son anlara bırakırım hediye alma işini :)

0|0
    0|0
  • Biz belki olur hayaliyle 1 yıldır hediyeyi köşede zulalayan insanlarız :)

1|1
    0|0
  • Eğer ayrılırız hediyem onda kalır tereddütü yaşadığım bir ilişkiyi asla sürdürmem diyelim ki ayrılık gibi durum görünüyorsa gelecekte onun canı sağolsun hediye bu karşılık beklenmez ... Keşke yanımda olsa da bir değil bin hediye alsam ona ...

0|0
    0|0
  • 2aylık ılışkımız var ne zaman elıme para geçse hedıye aldım sonunda kocaman bır kolı oldu 8ocak doğumlu ama sabredemedı yılbaşına saatler kala 19:00 gıbıydı kutuyu parçalama sesını duydum bı kızı tavlamak ıçın bı haftada 150tl harcamıştım kazak harıç ıkı yıl çıktık

0|0
    0|0
    • o da bana doğum gunumde gönderıcekmış pek ınandırıcı degıl hıç hedıye almadım alışkın degılım

• belki 14 şubatta sevgilim olur diye son güne bırakıyorum hediye almayı diğer senelerde hep önceden aldım elimde patladı bu sene tedbirliyim :)

1|1
    0|0
  • Ayrılırız diye değilde belki sevgili bulursam son gün alırım :D:D:D:D

1|0
    0|0
  • barışırız diye hediyemi alıp yanına gidiyorum ben

1|0
    0|0
  • ayrılırız dıye bakan ınsan sevmıyodur arkadasım :D

0|0
    0|0
  • Ben Hediyemi Aldım Sevgilide Buldummu Tamamdır.

0|0
    0|0
  • Ben belki döner diye hediyesini 2 yıldır saklıyorum.

2|0
    0|0
  • benim hediye alabilecek olduğum biri yok çünkü nişanımı daha yeni attım o yüzden kalbim boş hergün aklıma geldikçe çıldırıyom tiriplere giriyorum

0|0
    0|0
  • O Benimle çıksa hergün hediye almassam şerefsizim!

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 31

• Böyle şeylerle uğramisyorum :).

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ve olsa da bu konularda başarılı olmadığım için ne yaparım bilemiyorum.İyi ki yok o yüzden sevgilin mi var derdin var...

0|0
    0|0
  • nasıl olsa ayrılırız düşüncesiyle bir ilişki yürütülecekse hediyeden çok daha değerli olan zamanımızı,sevgimizi veriyoruz o zaman her fedakarlıktan da kaçınalım hatta değer vermeyelim ayrılınca boşa gidecek...

4|0
    0|0
  • Erkekler ozel gunler yaklasırken ayrılır hedıye almamak ıcın.bal gıbı de hatırlıyorlar yanı.sonra barısmak ısterler.benı sevse bır hedıye ıcın ayrılmazdı zaten.gerı dondugu zaman da asla olmaz o yuzden.

0|0
    0|1
  • Allahın izniyle biz ayrılmıycaz.

1|0
    0|0
  • Yazık lan bunlara şimdi boşuna masraf boşuna stres.Biz saplarda gel keyfim gel..(Kıskançlıktan çatlıyor)

1|0
    0|0
  • Sorunun başlığı hoşuma gitti. Ben almadım, çünki geçen hafta benim evde saklayıp kullanamağım bir şeyi ona verdim. 14 şubatta birşey almayacam. Çünki hediyeler almayı severim. Ama özellikle mecbur hissederek alınca en fazla parfüm saçmalığı gelr aklıma. O yuzden almaycam.

0|0
    0|0
  • Ben hala almadım daha doğrusu alamadım sürekli beraberiz bugün dedim işim var anladı alma falan dedi ufak bir şey düşünüyorum yarın alıcam inşallah

0|0
    0|0
  • ben almadim. onun kulturunde erkek kadina alirmis, kadin bir sey yapmazmis. sansliyim hee :D

0|0
    0|0
  • 1,5 yıllık sevgilim ama belki ayrılırız diye almıyorum :/ aslında 12sinde küsüp 16sında barışsak çok kıyak olacak

0|0
    0|0
  • bırakan varsa haklı arkadaş hele ki 3-5 günlük sevgiliye kalkıp altın gümüş bileklik kolye almak tamamen ölü yatırım

0|0
    0|0
  • çok marjinal bir düşünce

2|0
    0|0
  • ben bıraktım açıkçası zaten sevgilimle bunu konuşup hediye alma meselesini ikimizinde saçma bulduğunda karar kıldık ama fikir değiştirirsem bile son gün alırdım kesin.

0|0
    0|0
  • 2 senelik sevdiceğime cok begendiği bir tişörtü aldım hatta dayanamadım şimdiden verdim. :) Ama daha farklı planlarım var o yüzden :)

0|0
    0|0
  • 14 şubatta yalnız olucağım için sorun yok

1|1
    0|0
  • demin kavga ettik 14 Şubat yüzünden bu senede beraber geçirmek kısmet olmayacak galba.d

0|0
    0|0
  • Onlardan değilim ,

''Hediye almayı beceremem'' diyenlerdenim , son güne bırakırım

Yine öyle olacak .

0|0
    0|0
  • ayrılma ihtimalimin olduğu biri yok ki=(

0|0
    0|0
  • Ya ne dert ettiniz şu hediye mevzusunu :D

0|0