Zordur Karşılıksız Sevmek...

Shamosaurus

Senin olmayacağını bildiğin birine umutsuzca bağlanmak çok zordur. Seversin, özlersin ama o bunları asla bilmeyecektir.

Zordur karşılıksız sevmek...

Hayat sizi tesadüfen bir araya getirmiştir. Tesadüfen onu tanıma fırsatı yakalamışsınızdır. Yanlışlıkla aşık olmuşsunuzdur. Fakat her şey karşılıksızdır.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Önünüzde aşılamayan engeller vardır. Göze alınamayacak riskler. Yapılmaması gereken delilikler...

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Ancak gerçek şudur ki hayat bir ömür boyu platonik kalmak için çok kısadır. şu an önünüzde yapabileceğiniz bazı seçenekler var. Gelin şunları beraber inceleyelim.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Onu Hayatınızdan Çıkarın

Söylemesi çok basit öyle değil mi? Kısacası onu sevdiğinizi unutun. Sevginizi kalbinize gömün. Mümkünse bir daha görüşmeyin. Yeni aşklara yelken açın. Ona dair her şeyi silin hayatınızdan. Sırf o dinliyor diye dinlediğiniz müzikleri çıkarın ve yeni müzikler keşfedin. Hayatınızdan duygusallığı da uzak tutun. Bundan sonra sadece siz varsınız ve tek önemli olan sey sizin mutluluğunuz.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Ona Her Şeyi Söyleyin

Tabii ki de bir çoğunuzun 1.maddeyi uygulamayacağınızı biliyorum. Şimdi gelelim 2.maddeye. Doğru zamanı bekleyin ve pat diye karşısına çıkın. Her şeyi en ince detaylarına kadar anlatın. Onu ne kadar çok sevdiğinizi onsuz yapamayacağınızı itiraf edin. Belki sonuçlar çok güzel olabilir. O da size bir fırsat verebilir. Ancak sizi umursamamaya ve kalbinizi daha çok kırmaya devam edebilir. Ve beraberinde bir çok olumsuzluk getirebilir.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Planlı Hareket Edin

Şu an için uygulaması en kolay gelen madde. Her şeyi zamana bırakın. Bu zaman diliminde üzülmeye devam edeceksiniz tabii. Sonra onu yavaş yavaş kendinize bağlayın. Aşık edin. Hoşlandığınızı belli edin. Şartlar ne getiriyorsa onu yapın.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

♡Öncelikle onsuz hayatın devam edebileceğini bilmelisiniz.

♡Onu severken elinizden birçok fırsatı, zamanı ve daha iyilerini kaçırdığınızı düşünün.

♡Eğer birlikte olsaydınız bile her ilişkinin bir sonunun olacağını düşünün.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Şimdi ihtiyacınız olan tek şey 1 kağıt ve 1 kalem. Kağıdı ortadan ikiye ayıran bir çizgi atın. Her olasılığı düşünün. Olusabilecek tüm olumlu ve olumsuz sonuçları kağıda yazın. Bir süre daha düşünün ve yapacağınız şeye vakit çok geç olmadan karar verin. Bu atılabilecek küçük bir mesaj olabilir. Bir teklif organizasyonu olabilir. Veya çöpe atılmayı bekleyen günlükler, fotoğraflar ve anılar olabilir. Seçim sizin.

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Eğer itiraf etmem gerekirse bunları kendim için yazdım. Aşk çok güzel bir duygu. Aşk kesinlikle her insanın tatması gereken bir his. Ancak aşk da çok bencil. Karşılık istiyor. Kendinden fedakarlık yaptığı zaman üzülen hep kendisi oluyor. Umarım hepimiz bir gün karşılığımızı buluruz...♡

Zordur Karşılıksız Sevmek...

Zordur Karşılıksız Sevmek...
9
13
Görüşünü yaz
13Kız Görüşü
9Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Erkek Görüşü

 • sercandost
  iki noktayı birbirine bağlayan çizgiye doğru parçası denir bir kere :) en çok önemsediğinden yersin kazığı o zaman da dersin bu kızlar iyilikten anlamıyor kazma olmaya başlarsın bu sefer de kızlar buraya gelip yazarlar bu çocuk beni üzdü diye bu böle sürer gider...
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Gizli Üye
  Çok güzel bir bence gerçekten.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

128
 • MyH00Ks
  Benim için tam yerinde bir bence oldu. Ellerine sağlık çok beğendim. Keşke o çıkmazların içinde dediğin kadar basit olsaydı bazı şeyler ben onu unutmak içime gömmek isterken beni bırakmaması, uzaklaşamamak çok kötü. Onun bana değer verip sevdiğini bilmek bana yetmişti aynı duyguları taşımadığımızı hissediyorum. Reel dosttuk öyle kalacağız sanırsam ya.:(
 • Buket35
  Bnu bnde yasadim iliskimz oyle masum baslamadi ama bni sevdgne inandirdim kendmi halbuki o onlarca kadinla berabermis bna davranislari o kadar guzeldi ki hala dusundukce kalbim agriyor
  Snra sabret iyilestrebilirsn, ona iyi gelmek zorundasn! Cunku dha once yasadigim iliskilere hc benzemiyodu ardindan beraber eve ciktik ilk hafta beraber uyuduk hrseyi beraber yapar hale geldik ne kdr gurursuzmusum veya ne kdr sevmisim ki tum baska kadinlari gormemezlktn geldm aci cekmeme ragmn neyse bgn kuzenm gelck seni gormemesi lzm aileme soyler dedi anlamama ragmn 1gn idare ettm snra kiz nerdyse hergn gelmeye basladi bnu yapmasnin sebebi sozde benim msjlarmi okumus onun hakknda baskalaryla konusmsm ki yalan değil konustm ve baska konusmalarmda varms. uzatmaym dha fazla en snnda evi ayrmaya karar verdk kisaca onu gonderdm tabi intikam alir gbi esyalarima zarar vererek gitmis ama onu hala seviyrm salagim galiba ☺
 • Anastassia
  https://i.hizliresim.com/9ElAg3.jpg

  noktayı koymuşsunuz.. ellerinize sağlık.
 • Accounterr
  Tek taraflı ask yasamak hergun mezara gırmek gıbıdır yasayana sabır versın.
  Ve evet herkes dwgerını bılen ınsanla mutlu olsun.
  Elıne saglık.
 • Rusasigi
  Belli bir yerden sonra s2klememeyi öğreniyor ve bize verilen en büyük nimetlerden biri olan unutmayı gerçekleştiriyor insan.
 • ıamsohotıknow
  Daha kötüsünü veriyim sana ;

  İkiside birbirini severken BİR olamamak
 • gunesgız
  Tek yanlı aşk kişiyi nasıl aptallaştırıyor
  Nasıl unutmuşum senin bir başkasını sevdiğini...
 • Geldedindegelmedikmi
  Okumadan yorum yapiyorum kendimi üzmemek için. Karsiliksizbu aşkın varsa uzatma demişler
 • TuranTürk
  Onun kalbinde yer yoksa ayaktada giderim.
 • BlackForever
  Mükemmel olmuş eline sağlık. Harikasın.
 • ghostmanz
  Harikasın.
 • yarenbirsen
  Baya zor ya.
 • Matmazelcandy
  Emeğine sağlık çok güzel olmuş 😊
 • mertlord10
  Ben o durumdayım sendemi?
 • 1Kuralsız1
  süper :-(
 • KarşılıksızSevgi__
  bkz:Nickim
 • FrEEPoWerFuL
  valla karşlıklı hiç sevgiyi tatmadım
 • Chocnette
  Zordur, bilirim.
 • NarÇiçeği92
  Beni sevmeyenle işim olmaz
 • Gizli Üye
  Çok emek harcamışsın ve ortaya şahane bir Bence çıkmış okurken gerçekten işte budur dedim.
  Platonik aşık olabilmek en zor duygulardan biri kişi zamanına, kendine yazık ediyor ama bir taraftan hep bir ümitle bekliyor ve o ümit yüreğinde hiç bitmiyor.
  Her geçen gün daha çok seviyor sonra onun için hiçbir şey olamayacağını anlıyor zamanla acı çekerek ve en sonunda sevdiği için sevdiğinden vazgeçiyor zorunda kalarak, mahkum olarak keşke bütün aşklar karşılıklı paylaşımla yaşansa.

  Emeğine, yüreğine sağlık.
YÜKLENİYOR...