İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus

Français

Bir ilişkide dikkat edilmesi gereken sayısız özellik vardır. Bazıları küçük detaylardır, anlık sorunlar oluşturabilir ama bazıları da vardır ki; ilişkiyi tamamen etkileyebilir. Dikkat edilmediği takdirde çatlarlak oluşturur. Kimse birbirini isteyerek üzmez elbette ama yine de yaptığınız her söze ve hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Önemli olan yüzlerce husus vardır; 5 tanesini ben eklemek istedim. Başlayalım...

Geçmişi yargılama.

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus

Evet, karşınızdakinin geçmişini yüzüne vurmayın. Bu çok acı vericidir. Karşınızdaki kişi, geçmişte ne yaşarsa yaşasın bu sevgili olduğunuz zaman, her şeyiyle kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kavgalarınızda ve düşünceleriniz sizi sıktığında, kötü yaşanmışlıkları yüzüne vurmak en haince davranıştır.

Sorunlarına ortak olmalısın.

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus

Evet, iyi günde ve kötü günde her daim yanında olduğunu hissettirmelisin. Bir sorunu olduğunda geçiştirici sözler yerine, gerçekten çözüm bulmayı denemelisin. O sorun senin sorununmuş gibi ilgilenmelisin. Altyazı; ''Hasarlı insanlar tehlikelidir. Kaybedecek bir şeyi olmadığını bilirler.''

Kıskandırmaya çalışma.

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus

Evet, sevginin artacağını düşündüğün şey ilişkiyi paramparça eder. Birçok kişi sevgisinin tazeleneceğini, sahiplenme duygusunun artacağını düşünür fakat bu karşıdan öyle görünmez. Aksine, karakterinizi belli eder. Kıskandırmaktan uzak durun.

İğrençlik yapmayın.

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus

Evet, size şebeklik gelen bazı şeyleri karşınıza yansıtmayın. Kimileri bu durumdan hoşlanır fakat genellikle itici duruma düştükleri söylenir. İmajınızı zedelemeyin.

Kibar ve saygılı olun.

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus

Evet, sözlerinize ve hareketlerinize dikkat edin. Nasılsa sevgilim moduna girmeyin. Kaç sene geçerse geçsin aranızdaki saygılı koruyun ve birbirinize kibar olun.


Değerli okuyucular, başta eğlenceli gözüken şeyleri alışkanlık yapmayın. Hayatınızı tamamen ciddi şekilde geçiremezsiniz elbet fakat dozunu ayarlamak sizin elinizdedir. Yeri geldiğinde şakacı, yeri geldiğinde ciddi olmayı bilmelisiniz.

Kendinize iyi bakın, hoşçakalın...

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken 5 Husus
0
1
Görüşünü yaz
0Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

01
  • meenstanir6634
    Kibar ve saygılıyım. :) ama sevgilim yok. :D hayat bana güzel.

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

YÜKLENİYOR...