Çok Masum Bir Çocukken Aniden Yaşadığım Ağır Travmalarım ve Değişimim

SeynSeynn

Öncelikle merhaba ks ailesi.

Size geçmişte yaşadığım bazı şeylerden bahsedeceğim.Hepsini okumanız dileği ile.

Konu : Geçmişte masumca büyüyen bir çocuk iken aniden yaşanan travmalar ve benim değişen ruh halim.

Varlıklı bir aileden geldim ayıptır söylemesi.Her elimi uzattığımı satın alabiliyorduk.Ama asla paragöz bir insan olmadım.Aksine hep bu sitede bazı paragöz kızların dediği ''fakir insanlar'' yakın arkadaşlarım oldu.

Tarih 14 Şubat 2011

14 Yaşında iken kuzenlerimle oyun oynuyorduk halamın evinde.Babam aradı ve eve geldim.Özledim dedi.Bir kaç saat geçti eğlendik yemek yedik sohbetler ettik.Ayıptır söylemesi babam duşa girdi ve çıktı.İçeriden hırıltı sesleri geliyordu ve boğuk bir ses adımı sayıklıyordu.''Kerem,Kerem'' diye.Hemen yatak odasına koştum ve babamın kalp krizi geçirdiğini gördüm.Kıvranıyordu gözümün önünde.Kollarımda can vermişti babacığım(İdolüm).Bana hep iyi davranan tek insandı.Komşular annemin çığlıklarını duydu.Ambulans 1 saate geldi.Babam çoktan ölmüştü.Ben şok etkisiyle haftalarca ağlayamadım.Psikoloji deseniz yerlerdeydi.İlk psikiyatri tedavilerim o zaman başlıyordu.

Babanızın Değerini Bilin.

Liseye başlamıştım artık.Babamı kaybedeli kaç ay oldu saymadım.ama en fazla 7 ay ancadır belkide.Tek takılmayı seven bir karakterim vardı içime kapanık değilim özgüvenli bir insanım.Ama seviyorum böyle olmayı işte.Sınıfa girdim oturdum ve bir kız geldi.Hani ilk görüşte aşk derler ya o zaman anladım onu işte.sınıftanda Tayberk diye bir arkadaşım olmuştu ilk günden.Tam kafadengimdi ama aşırı cimri ve pinti idi.Her ne ise.O bozuk psikolojiyle kıza el uzattım ve tanıştık.İsmi Hilal idi.Ben sırf erken olgunlaşmak ve kendi paramı çıkarmak için telefoncuda işe girmiştim.Özgüvenim ve samimiyetim sayesinde %23'lük bir satış artışı olmuştu.Hatta bazı müşteriler sırf benimle çay içmek için dükkana gelirdi.Lise 1-2'de annemden para almadım hep kendim kazandım.Hilal ile tanıştık kaynaştık 1-2 ay sonra ben Hilal'e açıldım.Tabiki klasik cevap ''Kardeşim olarak görüyorum ben seni''.Bende istemedim öyle olmayı,gururuma yediremedim.Lise 2'de pek hareket yoktu ama Tayberk ile bayağı samimileştik işte.Onlara gidip Xbox oynamalar,Caddebostan'a gitmemiz vs vs.Ama Hilal ile barışmıştık.Hatta ben gururumdan ödün verip ona bir sürpriz yapmak istedim.O zamanlar şair ruhlu idim Hilal'e güzel bir sayfa dolusu şiir yazmıştım ve bir zarfa koymuştum.Ardından 2 tane gül alıp sabah okul başlamadan 1 saat evvel gelip sırasının altına bırakmıştım onları.Kalbim küt küt atıyordu.Belki bir umut kabul edicekti.Geldi montunu sırasının altına koyarken elini attı ve şaşırdı.Şiiri okudu bana baktı masum bir gülücük attı.Sırasından kalktı yanıma gelicek zannederken gülleri çöpe attı.İşte orda kalbimin derinliklerine bıçak saplandığını hissettim.Ağlayarak çıktım ve o gün 7 saat boyunca ağladım okul tuvaletinde.1 derse dahi giremedim.Sigara içmeye gelen tipler sakinleştiremedi beni.Lise 3 oldu.Artık Hilal'de bizim aramıza katıldı.Tayberk ben ve Hilal.3 ümüz beraber takılıyorduk.Hilal birgün şunları dedi.

Sevgili gibi olmayalım,sevgili gibi davranalım olurmu Kerem ?

Dünyalar benim olmuştu.Öpüyordum,kokluyordum,hatta çok narindi Hilal canı yanmasın diye parmak uçlarından öpüyordum,bazende kıskanıyordum.Ta ki Lise 3'ün sonuna kadar.Lise 3'ün son haftası devamsızlık bilgilerime baktım.10 gün olması gerekirken 11 gün olduğunu gördüm gece.Sabah erken kalktım ve kalktıktan 10 dk sonra telefona mesaj geldi aynı anda.Tayberk ve Hilal'den.Virgüllerine kadar ikiside aynı yazmış.

Kerem,ben okula gelmiyorum zaten son hafta :)

Cevap vermedim.Okula gittim.Müdürün kapısını açmaya çalıştım kilitliydi.En iyisi sınıfta bekleyeyim dedim.Sınıfa gittim birde ne göreyim.Hilal ve Tayberk kucak kucağa idi ve öpüşüyorlardı.Kala kaldım,gözlerim karardı.Travma etkisi yaşıyordum çok belliydi.4 Sene babamı kaybettiğim için gitmiştim şimdide bu eklenmişti.Sınıftaki herkes benden korkardı zaten.Ama Tayberk daha çok korkardı.Yumruklarımı sıktım üstüne yürüyorum hızlıca.Tam 2 adım attım anons geçti

Kerem ''Soyadım'' idareye bekleniyorsun

Bıraktım koştum idareye.Ya Tayberki dövüp atılıcaktım ya da devamsızlığı kurtarıp sonra dövücektim hatta kendi kanında boğacaktım.Sistem yavaş olduğu için işim 45 dakika sürdü ben ise titriyorum.İşim bitti elimde 3-5 evrak vardı.Kapıdan çıkar çıkmaz elimden fırlattım sınıfa koştum.İkiside yoktu.Nöbetçi geldi yanıma ve

Onlar hızlıca uzaklaştı.Ne oldu bir sorun mu var ? dedi.

O iç acısı ve travma etkisi beni ölü gibi yapmıştı.burnumdan durduk yere kan geliyordu ama hiç durmuyordu.Eve yürüyerek gittim burnuma peçete tıkayarak.Üstüm başım kan olmuştu.Sonradan öğrendimki bunlar travma etkisiymiş.Yazın Hilal olanları anlattı.Özür diledi ve

Bir anlık boşluğuma geldi,Seni seviyorum Kerem... Dedi.

Affetmedim devam ettim ama Tayberkten yaz boyu haber alamadım karne günüde gelmedi.Lise 4 başladı senenin ilk günü Tayberk'i öldürücektim onun için çok heyecanlıydım.Tüm okul bahçesi kana bulanıcaktı bunu çok istiyordum çünkü.3.derse kadar Tayberk gelmedi.Hilalin yanına gittim.

Nerde l*n bu lavuk ? Dedim.

Kerem herşeyi anlatacağım dedi.Başladı anlatmaya.Bu Tayberk'in babası matbaa şirketi sahibiydi ve deli gibi paraları vardı fakat bir matbaa sahibi bu kadar parayı nerden buldu dedim ? Meğersem Ali Ağaoğlu'nun Broşürlerini basıyormuş.Tabi ordanda deli gibi para geliyormuş.Tayberk ailesine yalvarmış Amerika'da okutun son senemi diye ama nedenini açıklamamış.Aileside tabi sorgulamamış fazla.Direk göndermişler.Ordanda bir ev satın almışlar.Aylık 2500 Tl'de nakit gönderiyorlarmış.Sinirlendim yine titremeye başladım.Sırama oturdum ama tüm sınıf bana bakıyordu.Zaten ezici bir insandım ne kadar masum gözüksemde.O gün kimse yanıma gelmedi bilerekten.4 senede bitmiş olan psikiyatri tedavim Hilal ve Tayberk sayesinde 5.seneye uzayıp bitti.Zaten kızların tabiriyle Cool,ağır ve sert olduğumu hep duyardım.Çok teklif aldım ama hepsini ret ettim istemedim.Lise 4 sakin geçti ve bitti.Tayberk'i birdaha hiç göremedim ama haber aldım.Aileside oraya taşınmış.Hilal ise Üniversiteyi İngilterede Özel olarak okuyormuş.Tabi bunları bana yaptıkları için çok teşekkür ederim genede onlara.

Bu travma beni öldürmedi.Ama babamın kaybından sonra dahada güçlenmemi ve olgunlaşmamı sağladı.Ağlamayı unuttum,Romantizm tek tük kaldı,Sayı farketmez karşımdakileri her türlü korkutmaya başladım ve dahada acımasızlaştım,umursamaz bir hal aldım,18-19 Yaşında olduğum halde 35'li yaşlardaki tipler gibi olgun olgun davranıp konuşuyordum ve hala öyleyim.Genelde yaşıtım arkadaşım yoktur çok çocuksu gelirler ya da bendedir kesin sıkıntı.Çok garip bir insan tipi oldum.Karakterimden ve hiçbirşeyimden ödün vermeden dediğimin arkasında durmayı öğrendim,yalan söylememeye yemin ettim.Hayatım böyle daha realist geçmeye başladı.

İsteyen inansın isteyen inanmasın.Dahada yaşadığım 1-2 olay var.Onlarıda diğer bencemde anlatacağım.İçimde kaldı yıllardır bunlar fakat artık rahatlamam lazımdı.

- Saygılarımla ŞeynŞeyn -

Çok masum bir çocukken aniden yaşadığım ağır travmalarım ve değişimim.

Çok Masum Bir Çocukken Aniden Yaşadığım Ağır Travmalarım ve Değişimim
30
10
Görüşünü yaz
30Kız Görüşü
10Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Kız Görüşü

 • melikeeeee_
  Senin yazdiklarina karsilik senin yazdiklarinin gercek olmadigini senin yalan söyledigini yazmis olan insanlari gercekten hicbir sekilde anlayamiyorum, akil var mantik var. Sen kendini ifsa etmissin, yazdiklarin gercek olmasa neden kendini ifsa edesin ki degil mi. Ayrica senin yasadiklarinin agir olmadigini söyleyenler ne yasamislarda senin yasadiginin agir olup olmadigini senin yerine karar veriyor, insan olsunlar empati kursunlar seninle empati. Sen babani seviyorsun, babani kaybettin, sevmeyen birisi icin agir olmazdi bu sebeple de bunlari yazmis olabilirler. Sen aldatilmissin, kac tane insan aldatilmanin nasil hissettirdigini biliyorki konusuyorlar. Aldatilmak ölüm gibi hissettirir ölüyormussun gibi, onlar aldatilmadigi icin nasil bilsinler senin nasil hissettigini neden sevgililerini aldatmis hic aldatilmamis insanlardir onlar. Ayrica bu kizla devam etmemeliydin, degmezdi. Aglamayi unutmadin sadece gecmisine deginen birisi cikmadi daha gecmisine sadece sen deginiyorsun icinden agliyorsun degil mi. Yalniz olmayi seviyorsun, en iyisi de bu insanlar gereksiz cok gereksiz. Sen de cok düsünüyorsun degil mi, yalniz olmak bunlari gerektirir düsünmeden duramazsin hissizlesirsin hisslerin yerindedir sen farketmezsin. Fakir insanlarada neden bu kadar cok takiliyorlar takilmasinlar bir birey olarak kendileri de fakirler görmüyorlar. Senin gibilerine cool derler kizlaraysa ezik derler, bana farkli diyorlardi orasi ayri farkli olmakta iyi bir sey. Hayata küfretmelisin cocuk, sen hayata küfretmezsen hayat sana eder. Seni senden daha iyi anlayabilecek kimse yok ondan, seni en iyi sen anlarsin. Kendine iyi bak
  Görüş hala geçerli mi?
  • SeynSeynn

   çok ama çok teşekkür ederim. Beni tamamen içten anlamışsınız. Teşekkür ederim :)

  • melikeeeee_

   Dertlesmek istersen istedigin zaman yazabilirsin. Yanlis anlama sapik sapik kizlardan degilim degilim. Var bizimde bekledigimiz beklemekten yorulmadigimiz birisi.

  • SeynSeynn

   sapık kızlardan olmadığını çoktan anladım teşekkür ederim yazıcam :)

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • NikotinKolik
  Kardeşim...
  Çok kötü günler yaşamışsın gerçekten...
  ama hilal için de değmez üzülmeye o çocuk için de...
  ''ALLAH'' onlara mutluluk yüzü göstermesin inşallah...
  İçinde kalacağına anlatman en doğrusu olmuş...
  ''Yazmak bazen hafifletir''
  içindekileri kusturur insana...
  Sen adamlığından hiç ödün vermediğini...
  İlk tanışmamızda anlamıştım zaten...
  ve herkese kolay kolay kullanmadığım kelime olan...
  ''ADAM'' kelimesini...
  sana bastıra bastıra kullanıyorum!!!

  #BaşınSağolsun...
  #AdamınDibisin...
  Görüş hala geçerli mi?
  • SeynSeynn

   Adamın dibisin sen başkan. İyiki varsın.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

299
 • sekerkiz_19
  Acılar olgunlaştırır zaten insanları.. Bende gizemli takılmayı severim.. Okulda sırf yalnız kalmamak için birilerine yapışanları gördükçe inadına yalnız kalmayı tercih ediyorum.. Yapmacık ve anlattığın tarzda iki yüzlü insanlar çok, öyle herkese güvenmiceksin işte.. Sen sevgini göstermek istedikçe seni paspas ediyorlar..
  • SeynSeynn

   Yıllardır tek takılıyorum mutluyum. En güzelini yapıyoruz senle.

  • sekerkiz_19

   Aynen işte tamda bu yüzden diğerleri bize çocuk gibi geliyor.. Sürekli tek kaldığımızda bizi anlamıyorlar. Çekingen olduğumuzu düşünüyorlar ama biz onların düşünemiceği kadar ileriyi düşünüp olgunlaşıyoruz.. En azından adımlarımız sağlam, düşsek de kalkmayı biliyoruz..

  • SeynSeynn

   Düşersek kalkarız. Rakibim ezeli olamaz çünkü ezerim. Her zaman geleceğe dönük oynamak iyidir. sevdim seni +1

  • Hepsini Göster
 • Wishdropper
  14 yaşında bir çocuğun kaldıramayacağı bir yük -babasının kollarında ölmesi.

  Diğer iki şerefsize gelince, bunlardan çok var. Tek temennim herkes ne yaşattıysa daha ağırını yaşasın. Yaşarlar eninde sonunda zaten kimsenin hakkı kimsede kalmaz merak etme.

  Erken olgunlaşmana vesile olmuş olaylar silsilesi.. benzerlerini bir çok kişi yaşadı, yaşayacak. İlk değilsin sonda olmayacaksın. Duruşunu bozma güçlü kal ve önüne bakmaya devam et.
  • SeynSeynn

   Çok ama çok teşekkür ederim. Herkes yalan hikaye felan diyor. Anlamıyorum onları. Onların hayatlarıyla bizim hayatımız aynı olmak zorunda değilki. Erken olgunlaşmama vesile olması çok güzel oldu benim için. iyiki varsınız.

  • Wishdropper

   Asıl ben teşekkür ederim samimi bir dille anlattığın için bunları 19'luk koca adam :)

   Hayatı toz pembe olanlara yaşanmış acılar uzak geliyor sanırım. Sadece filmlerde, romanlarda olur sanıyorlar ama hayatın içinde oluyor hepsi. Kendi başlarına gelmediği için hikaye diyebilirler, kimseye bir şey ispat etmek durumunda değilsin. Seni anlayan insanlarla yoluna devam edersin.

  • SeynSeynn

   Aynen dediğiniz gibi :) Hikayemde ne 1 eksik ne 1 fazla var. Herşeyi harfi harfine doğru. Anlayamaz kimse kimsenin halini. Zor birşey. ama sizin gibilerin olması beni sempatikleştiriyor ister istemez.

 • zuhalburak
  Başın sağolsun kardeşim bende amcamı kaybefeli yıllar oluyor 1kere bile görmemiştim çok üzülüyorum Rabbim sana sabır versin inşallah bundan sonra ki hayatında mutlu olursun 😔
  Çok hoş bir bence olmuş sonuna kadar okudum sana şunu demek istiyorum bu hayatta kendinden başka kimseye güvenme sonra çok üzülürsün
  • SeynSeynn

   Aynen öyle. Kimseye güvenmiyorum. Sevdiğim 1-2 insan var. Onlara güveniyorum o kadar onlardanda bir zarar gelmez :) İyiki varsınız teşekkürler.

  • zuhalburak

   Rica ederim istersen özele gelebilirsin tanışırız
   @SeynSeynn

  • SeynSeynn

   Sevgilim bu sitede ve bana çok kızar. İyi akşamlar dilerim size :)

 • esalinper
  Tamamiyle yalan bir hikaye hayal gücün çok zayıf çocuğu öldürcekmişte çocuk o günden sonra okula gelmemişte amerikada ev tutmuşta hahaha hey Allahım ya 😄
  • SeynSeynn

   Yalan borcum yok dostum. Kimseye ne sana nede kendime. Neden durduk yere yalan söyleyeyim. yaşın 21 olmuş insan halinden anlayacak yaştasın. Kurmaca ya da alıntı olsa parantez içinde yazardım.

  • esalinper

   Ya kardeşim yalan ya da değil. az çok kitap okuyan ve amerikan dizileri izleyen biriyim. yazdığın şeyler türk amerikan aile yaşantısı karışımı bir şey. ben saf bir insan değilim ve bu yazılanlardan hayal kokusu alıyorum. çoğu erkeğin özendiği bir hayaldir zengin olmak kendi kendine yetmek çevrede çok güçlü sert erkek cool gizemli bilinmek güzel bir kıza aşık olmak o kız için her şeyi yapmak. hadi bunlar doğru diyelim gözünü seveyim sınıfta kucak kucağa yakalıyorsun burası türkiye değil new york sanki hadi o da doğru olsun yok çocuğu öldürecektim çocuk o olaydan sonra amerikaya kaçtı kız ingiltereye gitti 😄😄 zengin ama gururlu bad boy hikayesi gibi geldi inanamadım bir türlü.

  • esalinper

   Ama babanın gerçekten vefat ettiğine inanıyorum Allah rahmet eylesib. ve sen güçlü bir çocuksun bunu hissettim umarım hepte öyle kalırsın

  • Hepsini Göster
 • lovelygirly
  seni anlıyorum aynılarını yaşamış olmasamda benzer etki yaratan şeyler yaşadım bende. artık vurdumduymazın tekiyim bu sayede. sanada takmamanı öneriyorum çünkü elden hiçbirşey gelmez düşündükçe dahada sinirin bozulur.
  • SeynSeynn

   Doğru diyorsunuz teşekkür ederim.

 • fatma428
  Yasamayanin inanmasıda anlamasida zor olur kardeşim üzüldüm senin için ama karakterinden iyiliği eksik etme çünkü kötüyü sadece bu yıldırır Allah yardımcın olsun.
  • SeynSeynn

   Anlamaz kimse dostum. Yani yalan söylemiş olsam önceden tamam inanmamakta haklılar. Ama ne diyeyim.

 • de_javu
  Ağlayarak okudum yazdıklarini
  Yaşadiklarini kimse tam olarak anlayamaz aynisini yaşamadan
  Buna benzer şeyler yaşadım bende ve yaşiyorum hala bitmiyor...
  Allah sabır versin , değişmiş olmak en doğrusu, güçlü olmalisin yoksa yıkılip kaliyor insan
  • SeynSeynn

   Güçlülüğümden ödün vermem hiçbir zaman. Teşekkürler.

 • kozmikperi
  Dostum seni şu sitede görmeye başladığım günden beri travmalarindan bahsediyorsun dünyanın en büyük acilarini bir tek sen yasamissin gibi fazla abartiyorsun.
  • SeynSeynn

   fazla bahsetmem kimseye. sadece bencemi yazdım. üstü kapalı yazdığım oldu doğru ama heryere değil 10 sorudan 1 tanesine anca.

  • kozmikperi

   Doğru ya da değil ama gerçekten fazla abarttığını düşünüyorum hepimizin yaşadığı kötü şeyler var sürekli bunlardan bahsetmek bıkkınlık getiriyor. Hem burası amerika mi sınıfta kucak kucağa

  • SeynSeynn

   İnanmayabilirsin saygı duyarım. Ama sana hilalin ailesinden bir kesit veriyim. Ailesi tam bir ingiliz özentisiydi. Sabah kahvaltılarında mozart çalardı. Buluştuğumuzda 5 te evde olması lazımdı 5 çayları vardı hergün komşularıyla. Tayberkte zaten para bol :) Her 3-4 günlük tatilde farklı ülkelerdeydi.

  • Hepsini Göster
 • RoseHathawev
  başın sağolsun küçük yaşında çok fazla şey yaşamışsın hiç haber aldın mı onlardan? hilal ve tayberkten
  • SeynSeynn

   hayır almadım almakta istemiyorum.

 • MecnunluLeyla
  Vay be böyle şeyler sadece filmlerde olur sanıyordum
  • SeynSeynn

   Oyle seyler oluyorki dostum insanlara, filmler yaninda halt eder. gene bunada sukur

  • MecnunluLeyla

   benim hayatım o zaman fazla monoton 😏

  • SeynSeynn

   Sanslisin ;)

  • Hepsini Göster
 • ıamsohotıknow
  adamım bir erkek 3 şeyle güçlenir annesi gittiği zaman , 2. babasız yaşadığı zaman ve gittiği zaman 3. aşık olduğu kadın gittiği zaman. hadi eyvallah
  • SeynSeynn

   1. si hariç hepsi oldu. Eyvallah.

 • Halinka
  devamsizlik hakkin 10 gun olduguna gore yasit olmaliyiz cunku bu yasa cikali cok olmadi. bu yasina ragmen okurken sanki aradan yillar gecmiste oyle yazmissin gibi okudum , adeta bir roman. umarim hayat seni daha fazla yormaz ve yuzunde bir gulumseme birakir. sağlicakla kal..
 • Kelebekler-De-Ağlar
  hikaye gerçek olabilir de detaylar sıkıcı. hangimiz sevdiklerimiz tarafından aldatılmadık şu yalancı dünyada.
 • sedatserkan
  Tayberk ne. Bu isimde biri ile takılırsan normal bunlar
  • SeynSeynn

   o ismi hala bende çözemedim.

 • Aşkbnmadım
  Yaşadıkların Karşısında kendi gücünü farkedeblliyorsan kendin icin en iyisini yapiyorsun demektr 👍
 • BanuKatun
  Tamam kardeşim ok.
  • SeynSeynn

   Yalan borcum varda inanmıyorsunuz. Hani ne diyeyim ki size. Gerçekleri yazsakta inanmıyorsunuz. Yozlaşmışsınız. İyi geceler.

 • GoodJob1
  Eline saglık güzel yazmışsın fakat bagzı yerlerde mübalağa oldukça fazla.
  • SeynSeynn

   Hepsi yaşadığım olay. Herkes nedense inanmıyor. Yalan 0 olan konu. Tamamen yaşadığım bir olay. Ne eksik ne fazla anlattım. Ama saygı duyarım

 • deli1994
  Gerçek mi, film mi?
  • SeynSeynn

   Beni taniyorsun. hersey gercek yalan yok

 • uyeolamayankişi
  Sevgili olmayalım sevgili gbi davranalim nedir mk çocuğu bu nasi kız yok aga affetmiycen kızları
 • soruyorum_girl
  geçmiş olsun
 • Sümeyyeakgül
  Başın sağolsun Allah rahmet etsin Babana da dünyaya imtihan için geldik onun için kazanmaya bakacaz
 • LoraZosu
  :) bunların sayesınde güçlü oldun işte
 • Zhroş
  Geçmiş olsun ne diyim babasızlık zordur
 • NarÇiçeği92
  Başın sağolsun
 • kibaradam8
  diğer benceni yazınca bu yoruma link at
 • Gizli Üye
  19 yaşında olduğuna da güçlü olduğuna da inanmıyorum
 • Gizli Üye
  Kötü şeyler yaşamışsın üzücü gerçekten inşallah bundan sonra karşına hep iyi insanlar çıkar ve masumiyeti tekrar içinden çıkarır ve mutlu olursun. bende anne babamı kaybettim buna rağmen acını anlıyorm diyemem kmse kmsenin acısını anlayamaz ne sen benm yerimdesn ne ben senin herkes kendi acısını yaşar anlayacağın o yüzden sen geçmişi boşver geleceğe bak geçmiş acı verir kendine yapma bunu
 • Gizli Üye
  tıpkı benim yaşadıklarım ve tıpkı benim psikolojim okurken kendi hayatımı okudum sanki..
  • Sonunda beni anlayan biri. teşekkürler.

  • Gizli Üye

   umarım içindeki masumluğu ve temizliği harcamayacak biri çıkar karşına

  • SeynSeynn

   Seninde dostum.

 • Gizli Üye
  Güzel hikaye acıtasyon yönünü biraz daha geliştirmelisin ve birazda gerçekçi olmalı.
  • SeynSeynn

   Tamam. sanki yalan borcumuz varda yalan soyluyoruz. iyi geceler

 • Gizli Üye
  kiz arkadasimi bende baska biriyle yakaladim ve adamin kafasini g*tune soktum
  • SeynSeynn

   Ellerine sağlık hocam. O elin öpülmelidir.

 • Gizli Üye
  Güzel hikaye dostum fakat birkaç şeyi atlamışsın ya. Bu 10 günde sınıfta kalma daha yeni geldi liselim benim. Bir kitap yaz en iyisi liseli kızlar okur valla.
  • SeynSeynn

   Canım benim 97'liyim 11. sınıfta geldi görebilirsin mebden bakarak istersen.2013-2014'de geldi yani. Bende o sırada 11'dim şimdi üni 1'im. İyi günler.

 • Gizli Üye
  İnsanın en yakın dostu görünümündeki bu mahlukatlara karşı şiddet uygulamaman iyi olmuş. Kendi başını yakardın. Şiddet hiç bir şeyr çözüm değil. Acılarımız dahil. 😕 her şeyin iyi olmasını dilerim senin için. Yaşıtız sanırım. Bende çok kötü bir şey yaşadım benzer. Onu anlatmak isterdim sana. 😕😕
  • SeynSeynn

   Anlatabilirsin kardeşim sıkıntı yok seve seve dinlerim. İnanmayanlara sadece gülüyorum. İnsanın geçmişte yaşadığı zorluklara inanmayacak kadar ezikler.

 • Gizli Üye
  Bir sure sonra hiç biri aklına gelmeyecek zaman herşeyin ilacıdır insan neler neler yaşıyor
  Altın kural kimseye inanma güvenme araştırmadan hiç bir şey yapma !!!
  • SeynSeynn

   Aynen öyle. Teşekkür ederim.

 • Gizli Üye
  Madem o kadar zenginsin istediğin telefonu alabilirsin dimi? Profil fotoğrafını tıraş makinesiyle çekmen de zengin olmadığının kanıtı değil mi? Varlıklıymış. Senin gibi hayalperestlere öyle özeniyorumki. Sadece senin baban mı öldü sanki? Öldü öldü diyip durma heryerde. Yaşadığın kafayı gerçekten merak ediyorum. 2 cümlenden biri babam öldü. YETER. KENDİNE GEL.
  • SeynSeynn

   Dostum komikmisin :D yorum yok senin gibilere. iyi gunler. inandirmak zorunda degilim kimseyi.

  • Gizli Üye

   İster ciddiye al ister alma. Ne komik pardon? Boş yere gülünce ben rezil mi oluyorum? :D Sen de pek ilginçmişsin. Her yerde babam öldü diyip durma. Bunu tekrar söylüyorum.

  • SeynSeynn

   biryerde söylemedimki. Yazdığım yazıda böyle. Ben açıklama felan yapmayacağım sana. Zaten gizli birinden böyle trajikomik bir cevap beklenir. iyi günler.

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Başın sağ olsun.
  İbretlik olaylar yaşamışsın çok zor olmalı senin için üzüldüm yazı için teşekkürler, emeğine sağlık :(
 • Gizli Üye
  O tiple senden korkarsam namerdim
  • SeynSeynn

   Tipimde korkulacak birşey yok zaten kardeşim. Bakışlarım ve karakterim yeterli oluyor. Kimse kimsenin tipinden korkmazki zaten. Sen mesela birinin vücuduna bakarakmı korkarsın karakterine bakarakmı?

  • Gizli Üye

   Yaşına göre çocuksu gösteriyorsun karakterini bilemem bir insanın ilk görüşte görünüşü korkmana yardımcı olabilir Lazar gibi birisi çıktığında tırsmazmısın mesela :)

  • SeynSeynn

   Boks yapıyorum hocam. İsterse dünya body şampiyonu çıksın karşıma. Yürek ve teknik önemli ama en önemlisi yürek. Yaşıma göre cidden çocuksu gösteriyorum bunuda hep söylüyorum zaten. sakal yok bıyık yok tüy tüy çıkıyor. Dayak yiyeceğimi bilsem bile girerim o kavgaya. neden kaçayım?

 • Gizli Üye
  Hilal tam bir kasarmis :D
  Baban icin basiniz sag olsun uzuldum.
  Hilal ve tayberke tukurup geciceksin okadar

  Kisiliksiz. karektersizler
  • Dediklerin doğru. Sonunda halimden anlayan biri çıktı. Yalan ya da abartma 0 harfi harfine herşeyi yazdım ama genede inanmıyorlar. İnsanlar çok garip dostum.

  • Gizli Üye

   Zengin cool cocuk falan olaylarina takilmislardir. Gecenlerde yasadigim evi tarif edince ki gorus yorumunda oda konusulmustu banada inanmamislardi. Konu suydu bizim evde 4 banyo var benim banyomda jakuzi ve saunamda var ve benden baska kullanan yok. Sanki sitede ki herkez gece konduda yasiyor

  • SeynSeynn

   Babam varken zengindim sonra normalin bir üstü durumumuz kaldı dedim yine inanmıyorlar. gözleriyle okusalar anlayacağım. Sitede zaten öyle tipler varki %80'i garanti sanal özgüvenlisi. Reelde kafasını kaldıramaz utancından. Gece kondu tipleri çok var mesela bu bencede yapılan yorumlardan 2-3 tanesini görebilirsin. Hayır daha önce onlara yalanım olduysa anlarım haklılar derim. Bak bencenin sonundada yazıyor zaten ''yalan söylememeye yemin ettim.'' diye. Boşver dostum rahatına bak kimse ile uğraşma. inanan inanır yalanımız yok ya :)

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Okudum ve iliklerime kadar hissettim yazdiklarini yasadim gordum sanki cok etkilendim korktumm mutlulugumdan korktum sukursuzlugumden korktum :(
  • SeynSeynn

   Korkma birşeyden. Herkesin acısı kendine.

YÜKLENİYOR...