Uzak Durmanız Gereken Kadınlar!

Kawasaki_Ninja

Sosyal medya bağımlıları

Sosyal medya
Sosyal medya

Yediğini içtiğini, her gittiği yeri, arkadaşlarını, yaptığı her şeyi sosyal medyada paylaşmasının yanında ben burdayımcı pozları oluyor. Spor salonunda tüm hatlarının (meme, bel ve kalça) ölçüsünü pozlara dökülecek şekilde paylaşım yapıyorsa uzak dur.

Çok fazla erkek ortamı olanlar

Toksik kız
Toksik kız

Kadınlarla anlaşamıyorum hemcinslerim beni kıskanıyor derler fakat işin aslı tahammül edilemeyen tipler ve etrafında çok erkek oluyor (bir gün banada düşer mantığı), ilgi delisi toksik kadın her şeyin farkında oluyor.

Tasvip edilmeyen yakın arkadaşlar

Tasvip edilmeyen arkadaş
Tasvip edilmeyen arkadaş

Gece hayatını seven kadınlarla yakın arkadaş olan hatundan fayda gelmez. Üzüm üzüme baka baka kararır diyerek bu konuyu uzatmadan sonraki başlığa geçelim.

Dövme ve kötü alışkanlıklar

Kötü alışkanlık
Kötü alışkanlık

Dövmenin aşırı olması kötü alışkanlık bir nevi sinyalleme oluyor. Aşırı sigara içen ve alkol bağımlıları ile ciddi ilişki büyük sıkıntı böyle bir kadın sağlıklı bir bebek sahibi olamaz.

Aileye önem vermeyen feministler

Aile önemlidir
Aile önemlidir

Eşitlikten çok daha farklı boyutta feminizmi savunan ve bazı hovarda erkeklerin yaptığı gibi her gece başka bir erkek başka bir eğlence peşinde olanlar. Aileye değer vermeyen kadından olmaz uzak dur hatta kaç kaç arkana bakmadan hızlıca kaç.

Öfke kontrol problemi olanlar

Öfke kontrolü
Öfke kontrolü

Medeni bir insan gibi tartışıp problem çözme amacıyla hareket etmeyen kadından olmaz. Tartışma bir anda kontrol edilemez hale gelir, normal tartışma olmaz, birden çirkeflik yapmaya başlar. Milattan önce kalma konuları açar, manipülasyon yapar, bir anda kavgaya döner.

Triple iletişim kuranlar

Triple iletişim kurulmaz.
Triple iletişim kurulmaz.

Derdini, sıkıntısını söylemeyen çare bulamaz. Kollarını kavuştur isteğini meramını söyleme sonra bekle ki seni anlayalım. Yok böyle bir dünya. Ben söyledikten sonra yapmanın anlamı yok. Yok yaaa! Asıl sen söyledikten sonra yapıyorsam önemli çünkü sana değer veriyor ve yapıyorum. Sen söylemeden zaten ne istediğini bilecek olsak müneccim olurum. Düzgün bir ilişki için güzel bir iletişim olmazsa olmazdır.

Sürekli ilgi bekleyen kadın

İlgi delisi
İlgi delisi

7/24 ilgi bekleyen işsiz kadından olmaz. Mesai saatlerinde zaten bir yoğunluk oluyor birde ilgi bekleyip iş stresine ek stres yükleyen kadın erkek için ek stres olur ki bir süre sonra sıkıyor. İşi gücü olmayan biriyle birliktelik çok zordur, işi gücü bırakıp beni ara diyor. Yok yaaaa! Sen iş bul. Temizlik, ütü, bulaşık, çamaşır vs vs hiç mi işin yok? Tüm işler bittiyse otur kitap oku, kişisel gelişime açık ol.

Eril enerjisi yüksek kadın

Eril enerji
Eril enerji

Ben kendime yeterim diyen ve erkeği rakip olarak gören kadın. Bir ilişkide iki erkek olmaz kadın güçlü olsun, kendi ayakları üzerinde dursun tamam ama bir kadın asla kendine yetmez. Erkek ve kadın birbirine muhtaçtır ister kabul edelim ister etmeyelim fakat ortada gün gibi bir gerçek var ki kadın ve erkek birbirini tamamlıyor.

Ev işlerine ilgisiz kadın

Ev işi
Ev işi

Belli bir yaştan sonra kadından; iki üç tas yemek yaparım, çamaşır ve bulaşık makinesini çalıştıracak becerim var, paspas ve temizlik yaparım, ütüden anlarım gibi cümleler bekliyorum. Elbette bir kadından hem dışarıda çalışması hem çocuk sahibi olması hem evde çalışıp hemde gece yatakta hizmet etmesini beklemiyorum ama genç kızlık zamanında hiç ev işi öğrenmemiş kızdan ev kadını ve anne olmaz. Çoluk çocuklar aç kalıp ölmese bile hastalıktan mikroplardan pislikten ölür.

Hata kabul etmemek

Hata
Hata

Kadınlar genelde hatasını kabul etmez ve zıt argümanla gelir. Sende bunu yapmıştın gibi cümleler duyarsın bu da çok yorucu olur. Buradaki bazı başlıklar erkekler içinde geçerli fakat konu uzak durulması gereken kadınlar olduğu için biraz uzun oldu. Amaç kadınları küçük görmek veya erkekleri yüceltmek değil. Aklı olan eksiğini görüp kendine çeki düzen versin #kawasaki_ninja iyi günler diler.

Uzak Durmanız Gereken Kadınlar!
20 Cevap