Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Kadın Tipleri!

AyYıldız0110

Herkese selam!

Sizlere diğer Bence'mde bir ilişkide uzak durulması gereken erkek tiplerinden söz etmiştim, bu sefer ise bir ilişkide uzak durulması gereken kadın tiplerinden söz edeceğim.

Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Kadın Tipleri!

Hayatınıza bir insan alacağınız zaman o insanı hayatınıza almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Hayatınıza doğru insanı almak için çok dikkat etmeniz gerekiyor, bu yüzden seçimlerinizi yaparken güzel ve doğru düzgün acele etmeden yapmanız gerekiyor.

Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Kadın Tipleri!

Yaptığınız seçimler sizin hayatınızı ve yaşam tarzınızı etkiler onun için size bu Bence'mde uzak durulması gereken kadın tiplerini anlatacağım, o zaman başlayalım!

1. Tembel ve hayattan bezmiş olanlar

Yaşadıkları hayattan bezmiş sıkılmış bunalmış hiç bir iş yapmak istemeyen çoğu gününü boşa harcayan ve yatarak geçiren insanlardır.

2. Kendisiyle barışık olmayanlar

Makyajsız dışarı çıkmayanlar hatta evde bile makyaj yapmadan duramayan kadınlar kilosuyla vücuduyla hiç bir şeyiyle barışmak olmayan kadınlardır.

3. Sizi başkalarının eşleri ve sevgilileri ile kıyaslayan kadınlar

Bir insanı seviyorsak eğer gerçekten ve kalbten onu tüm kusurlarıyla nasıl olursa olsun o şekilde kabul etmek gerekiyor hayatınızda ki insanı başkalarının birlikte olduğu kişiler ile kıyaslamak oldukça yanlış bir davranış hiç doğru bir davranış değildir birileri ile kıyaslanmak hiç kimsenin hoşuna gitmez hem bu durum kırıcı ve üzüntü verici bir durumdur.

4.Alışveriş meraklısı kadınlar

Bütün gününü mağaza mağaza gezerek evi ve işiyle hatta özel hayatıyla bile tam olarak doğru düzgün ilgilenmezler gün boyu ordan oraya giderek alışveriş yaparlar.

5.Evlilik meraklısı kadınlar

Bu tür kadınlar sadece sizinle evlenmek için bir ilişki içine girerler dertleri sadece evlenmektir akıllarında ve düşüncelerinde sadece evlilik vardır başka hiç bir şey düşünmezler.

6.Yapışkan kadınlar

Hayatınıza girdikleri zaman hiç bir zaman hiçbir an yalnız bırakmazlar bakışları güzellikleri ile sizleri etkilerler yanınızdan ayrılmamak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar hatta bir hastalık gibi hayatınızı elle geçirirler.

7. Flörtöz olan kadınlar

Bu durumu erkeklerde yapıyor ama özellikle de kadınlarda bu duruma daha çok dikkat edilmesi gerekiyor birden fazla kişiyle konuşan mesajlaşan kadınlardan ve erkeklerden uzak durmak gerekiyor.

8. Aşırı ilgili kadınlar

Çok fazla ilgiyi hiç bir insan sevmez çok fazla ilgi insanı boğar sıkar ve daraltır hatta bazı insanların kafasında soru işaretlerine bile neden olur insan şüphelenir bu bana neden bu kadar ilgili davranıyor bu kadar ilgili davranmasının altında yatan bir neden mi var diye kendi kendine cevap arar.

9. Çenesi düşük kadınlar

Sabahtan akşama kadar hiç bir şekilde susmazlar illa ki konuşacak bir konu bulurlar dırdır ve vırvır ederler sürekli konuşarak sizin başınızı ağrıtırlar.

Evet arkadaşlar bu Bence'm de bu kadar, iyi akşamlar diliyorum!

Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Kadın Tipleri!
24
4
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
24Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • kafkefsago

  Güzel bence olmuş ama aşırı ilgi göstermesi pek de beni rahatsız etmez 😅😅, tabi beni kisitlamadigi sürece. Ayrıca şu maddeler de eklenebilir, çok kısıtlayan mesela arkadaşlar ile görüşmesine izin vermeyen, erkeğin başka aktivite yapmasını engelleyen hatta dışarı bile çıkmasına karışan tipler bir de şu da eklenebilir aşırı kıskanç olanlar, kıskanılmak güzeldir ama fazlası ilişkiye hem erkek hem kadın için zarar verir. Aslında bu maddeler sadece kızlar için değil erkekler için de geçerli ayrıca uzak durulması gereken tiplerde.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
  • Erkekler içinde var ayrı bir bence bu arada teşekkür ederim

  • kafkefsago

   Evet gördüm 😇😇, bu dediklerim ama sadece kız veya sadece erkekler için değildi aslında ortak bir bence de hazırlanabilir hem erkek hem kadınlarda uzak durulması gereken diye 😅😅. Bu maddeler onun için geçerli olur😇.

  • Peki anladım teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

 • Barış_LonelyForever

  Teşekkürler, güzel bir bence

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

422
 • IAmarPresterAen

  Emeğinize sağlık iyi paylaşım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • avalokiteshvara

  Evet bir arkadaşım vardı eşini sevmiyordu ama ben evliliğin kendisini bu düzeni seviyorum diye evlenmişti. sadece ev işleri ve yemekti amacı. yapışkan erkekte de kadında da kötü. Çok ve boş konuşan da her 2 taraf İçin de kötü. Alışveriş meraklısına yorum yapamam herkesin kendi tercihi ama herşeyi aksatmamak lazım tabi ki. en uzak durulması gereken flörtöz olanlar bence

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • EjderyamNerde

  İlk ikisi ben olur gibi skdkkdjd ama evden çalışıyorum ondan bu bezginliğim jsjdjdjd Sevgilim beni terk etsin msmdkd

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • dikenliyıl

  Anlamadığım bir şey var evlilik meraklısı kadınlar yazmışsın mesela nasıl bi sey

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • Koca bulma hevesleri vardır evde kalma korkuları vardır tek dertleri evlenmek ve çocuk yapmak olur akıllıları fikirleri düşüncelerinde evlilik vardır her zaman evlilik düşünürler

  • Hm bende ole bisi yok olursa nasip evleniriz olmazsa kafa bi milyon😂sürekli hedef/plan

  • Önce insanın kendi ayaklarının üzerinde durması lazım özellikle de kadınlar ilerde evlenirlerse erkek eline bakmamak için

  • Hepsini Göster
 • metinkılıç

  Opusmek istersin opusmez tam içine girdin canim acidi der trip atar hızlı oldun zaman da cok sert yapiyosun tribi atar kadinlarin cogu tripli

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • LALOGLAN

  Enteresan.. Bizi savunuyorsun gibi :)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • senol67671

  Guzel bilgiler 👏👏

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Kahraman1022185

  ve para göz kadınlar
  güzel paylaşım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Furki0922

  ✋👏👏👏👏👏👌👌👌👌...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Efsane67322

  Güzel 👏👏👏👏👏👏

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Daha Fazla (6)
YÜKLENİYOR...