Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!

_Maidetta_

Aşk'ı yok saymak herkesin harcı değildir. Hiç aşık olmam dersiniz, bir bakmışsınız hiç olmayacak kişiye aşık olmuşsunuzdur. Mantığınız size doğruyu gösterir, siz ise ısrarla duygularınızın sözünü dinlersiniz. Hayır öyle değildir yahu! Senin mantık süzcegincen geçenler gibi değil. Bak duyguların doğruları söylüyor. Hıhh duygu girince olaya, kendi kalenize bir gol atmış oluyorsunuz. Peki dillerden düşmeyen, gönüllere cemre etkisinde düşen aşk'ı hangi durumlarda yok sayıyor, yok saymak istiyoruz..

🍀Bu arada bence başlığını melodik bir aksamla okuyunca garip bir tını oluyor. 🙄

Kötü Biten İlişkinin Ardına..

Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!

Kötü biten bir ilişki yaşamış ve savaş sonunda ganimet olarak elinize koca bir hiç kalmıştır. Onca fedakarlık, onca çabanız boşa gitmiş dahası bu savaşın sonunda en çok yorulan siz olmuşsunuzdur. Evet! Artık aşk'a sıcak bakmayan tarafınız geçmiş olsun..

Sorumluluklarınız Artmıştır..

Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!

Çok duymuşsunuzdur.. "Aşk'a ayıracak zamanım yok". Yaşadığınız hayat'ın zorluğu size aşk'ın o güzel tadlarını taddırmaz bir türlü. Aşk gönlünüzde nasır tutmuş bir boşluk misali durur.

Hayat Enerjiniz Tükenmiştir.

Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!

İçinizdeki birikmişlerin dışa vurulmuş fısıltılarıdır bunlar. Haykırışlarınızın desibeli ne kadar yüksekse bir o kadar enerjiniz tükenir. Böyle olunca ister istemez aşk denilen o güzel duygudan mahrum kalmış oluyorsunuz.

Çabuk Sıkılan Yapınız Vardır..

Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!

Hani öylece kolayca sevgi sözleri söyleyememe durumları vardır. 'Ne istediğini bilmiyor'.. diyen insanlara inat, siz kendinizi tanıyor, kendinizin farkındasınızdır. 50 kişiyle konuşsanız bile aşk denilen o dar yola yuvarlanamazsınız bir türlü. Yani bunu isteseniz bile yapamazsınız. Hal böyle olunca aşk sizden uzak durmuş oluyor.

Güven Duvarınızın antivirüsü Çökmüştür.

Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!

Güven duvarınız balyozla, matkapla tahrip edilmiş. İnsanlara karşı ön yargılarınız. Duygularınızın önümde koruma kalkanı olarak savunmaya geçmiştir. Buda mı aynısı, buda mı aynı olacak sorguları sizi aşk'tan uzak tutar.

🍀Yalnızlığı sevmek buda olabilir..

Aşk-Aşk-Aşk, Sen Yok musun Sen!
32 Cevap