Aşk İlişkilerinde Dünya Genelindeki Ortak Sorun; Hırs

Muhtarın_Kızı
Aşk İlişkilerinde Dünya Genelindeki Ortak Sorun; Hırs

Herkese merhabalar,
Bugün ilişkilerde milyonlarca insanın yaptığı hataları ele alacağım. İlişkilerde sadece ülkemizde değil tüm dünyada insanların en sık yaptığı hataları açıklayalımda tüm dünya nefes alsın.

Hırs

Aşk İlişkilerinde Dünya Genelindeki Ortak Sorun; Hırs

İlişkilerde en çok yaptığımız hata hırs. Size çok kısa ve öz bir hikaye anlatıcam ve neden hırsın ilişkilerde büyük bir hata olduğunu anlayacaksınız. Şöyle bir şey söyleyeceğim, ilişkilerde kritik konular kavramlar hep 4 harfli çok garip.
Ne diyoruz erkeklerin en çok aradığı şey uyum. Kadınların en çok aradığı şey ilgi 4 harfli. İlişkilerde iki insanın karşılıklı yaptığı en büyük hata öfke 4 harfli ve hırs yine 4 harfli.
Hırs o kadar büyük bir hatadır ki sizin mantığınızı tamamen devre dışı bırakır. Tamamen duygularınızla, hırsınızla, kibir, ego ne kadar gereksiz malzeme varsa bünye içerisinde hepsini masaya koyarsınız ve adama veya bir kadına yürürsünüz olay bu ,olacak bu. Yapacağım onu geri getireceğim , onun burnunu sürtücem falan filan.

Ben size boğa yılanının hikayesini anlatıcam şimdi. Boğa yılanı bir gün ılık ılık doğada gezmektedir. Canını yakmak üzere çeşitli canlılar arayışı içerisindeyken, aslında hırsına yenik düşmüş bir canlı türüdür boğa yılanı. Kendi görevlerini çok güzel bir şekilde yerine getiren bir canlı olduğunu unutmayalım. Neyse boğa yılanı gezerken dikenli telle karşılaşmış. Ben bu telleri her türlü götürürum diye düşünüyor. Bir süre dikenli telle bakışıyorlar yerim yiyemezsin yerim yiyemezsin gel lann buraya falan. Ama boğa yılanının kendine çok yüksek bir güveni var. Diyor ki ben onu alırım. Dikenli telleri gözünüzün önüne getirin paslı bilmem ne. Gerçi boğa yılanının tetanoz konusunda bir sıkıntısının olduğunu düşünmüyorum ama , her zamanki taktiğiyle boğa yılanı dikenli teli yiyebilmek için ,devre dışı bırakabilmek için onu sarıyor. Çok büyük bir boğa yılanı düşünün yani önüne çıkan araba olsa yiyecek. Fakat dikenli telin enteresan bir özelliği var. Aslında boğa yılanı için doğru bir hedef değil. Fakat boğa yılanı hiç bir şekilde mantığını kullanmadığı için sadece duyguları ve kibiri ile ben bu işi hallederim dediği için dikenli telleri sarıyor.
Sarıyor ,sarıyor ,sarıyor ve bütün dikenli teller onun vücuduna girmeye başlıyor. Boğa yılanı orayı sardıkça ve bütün hırsıyla o dikenli teli devre dışı bırakabilmek için bütün o maskülen erkeksi enerjisini ortaya koydukça teller onun bir yerlerine giriyor🤭 bu hırs, burada mantık yok. Sadece hırs! Sadece duygularla hareket ederek,kendini devre dışı bırakmış, intihar etmiş bir yılan. Konumuz bir boğa yılanı bile olsa ne olursa olsun, duygularınızla, mantığı devre dışı bırakarak "Bu iş olucak ben buna göstericem, ben o adamı/kadını geri getiririm " diyerek vakit kaybedenler varsa eğer aranızda yalnız değilsiniz. Çünkü Amerikada ,İtalyada, Rusyada da var ve ilişkilere hiç olmayacak bu 4 harfli kavramı katıyorlar.
Hırsla yola çıkmıyoruz, bu tüm dünyada ilişkilerde en çok görülen hata. Hırs yapan kişi,olmadık bir insanla yıllarını kaybeder . Ne için sırf hırs yaptığı için, yapmayın. Boğa yılanının buradaki hikayesini ve dikenli teli sararken kendini nasıl öldürdüğünü tek bir an olsun unutmayalım . Çünkü hayatta hırsla, kibirle ve egoyla hareket eden herkes, her zaman için kaybetmeye mahkûmdur . Ve bunu kendi özel hayatınızda da deneyin, görecekseniz hiç şaşırmayacaksınız. Umarım sizlere bir şeyler katabilmişimdir.

Görüşmek üzere sizi sevdiğimi unutmayın.

Aşk İlişkilerinde Dünya Genelindeki Ortak Sorun; Hırs
8 Görüş