Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?

Saura

Aşk... Üzerine ciltlerce şiirler, kitaplar yazılan, nice destanları efsane yapan, o efsaneler anlamlı olsun diye insanları harcayan bir duygu. Aşk bana sorarsanız esaretten ibaret. Onda tutuklu kalmayı gerektirir. Oysa bazı kadınlar vardır ki, esaret ruhlarına terstir. Peki sırf beklentilerine uymuyor diye böylesine güzel bir duyguyu yaşamaktan mahrum mu kalıyorlar? Elbette hayır! Özgür ruhlu kadınlar da aşık olur. Ancak onların ilişki sistemi biraz daha farklıdır. Daha fazla uzatmadan bu hanım kızlarımızı tanıyalım! :)

WhatsApp'i telefonunuzdan silmenize gerek yok ama aklınızdan silmeniz onları memnun eder

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?

Sabahları "Günaydın"larla bezeli uzun mesajlara, günün 5 öğününde "Neredesin, ne yapıyorsun" sorularına açık değillerdir. Gerek de yok. Özgür kadınlar hayatlarını kimseye hesap vermeden ve boş mesajlarla zaman harcamadan yaşamak isterler. Zaten bu kadınlar darlanmaya gelemedikleri için her zaman hazırlıklıdırlar. Yani siz sormadan çoğu şeyi size haber verecektir. "O sordu diye değil, ben söyledim diye" bildiğinizi düşünmek onlara kendilerini özgür ve mutlu hissettirir. Düşünülmek de isterler elbet ama 15 dakikada bir mesaj atmayın mesela. :))

Özlemek favori duygularıdır!

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?

Kendinizi özletin! Sabahtan akşama kadar rutin bir gününüzdeyseniz o gün hiç konuşmayın mesela. Sizi merak etsin. "Yazsam mı, yazmasam mı?" ikilemine düşsün. Sizden gelecek haberleri heyecanla beklesin. Akşam evlerinize geçip ikiniz de boş vakitteyken arayıp saatlerce aynı samimiyette konuşun, günün kritiğini çıkarın. Böylelikle o bütün gün konuşmamanın verdiği özlem ile akşam geçirdiğiniz saatler size 3-5 dakika gibi gelecek. Tabii bunu çok sık yapmayın. Kendini önemsiz ve ihmal ediliyor gibi hissedebilir. Ters tepip tartışmalara yol açabilir.

Hesap sormayın, izin beklemeyin, haber vermesini rica edin!

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?

Kimse kimsenin sahibi değildir, her ne kadar aşk başlı başına bir esaret olsa da. Bu kadınlara biraz ayrıcalık gerekir. Bütün gün hiç haber alamadınız diye akşam çemkirerek hesap sormayın, bu onu delirtebilir. Bir yere gitmeden önce sizden izin almasını beklemeyin. O da bunları sizden beklemez zaten. Sadece "Rutinlerinin dışına çıkacağında haber ver olur mu? Seni düşünmekten işime odaklanamıyorum. :))" tarzında tatlı sözler ile rica edin. Haber vermeyi ihmal etmezler. Hem de düşünüldüklerini bilmek ve aynı zamanda kısıtlanmıyor olmak kendiniz özel ve değerli hissettirir.

Onun hayatının ona ait olduğunu unutmayın, tercihlerine saygı duyun!

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?

"Eteğin kısa, değiştir!"

"Bu iş sana göre değil, etraf erkek dolu!"

"Artık bu tür mekanlarda takılmanı istemiyorum!"

Hey, sakin olun! Bu hayat onun ve tercihlerine saygı duymalısınız. Eğer bu durumlardan şikayetçiyseniz kendinize bu kalıplara uyan başka bir sevgili bulmanız gerekli. Siz zaten bu ilişkiye başlamadan önce de bu kadının böyle biri olduğunu biliyordunuz. "Değişir elbet" kafasıyla bir ilişkiye başlanmaz. Bu saygısızlığı ona yapamazsınız. İnsanları kafanızdaki profillere oturtmaya çalışmayın. İkinizi de yıpratır. Sonradan değiştiyse elbette şaşırıp tepki verebilirsiniz. Ancak başından beri böyle olan bir kadına böyle dayatmalarda bulunmanız hem işe yaramaz, hem de ilişkinize zarar verir.

Çok sevin ama sık boğaz etmeyin!

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?

Çok sevmezseniz aşık olmaya, sizde esir kalmaya zaten razı olmaz bu kadınlar. Ama sürekli çiçekler, böcekler, şiirler ve yapışık ikiz gibi sarılarak gezmek kadını bunaltacaktır ve ilk fırsatta sizden kaçacaktır. İstediğimiz şey bu değil. Yapmanı gereken, onu sevdiğinizi iliklerine kadar hissettirmek! İlgi gösterin, şefkat duyun, ihtiyacı olduğunda yalnız bırakmayın ve her çılgınlığa açık olun! Ama her gün "seni seviyorum" demeye ne gerek var? Sürekli söyleyip bu kelimenin anlamını kaybetmesine izin vermeyin. Duygularınızın en yoğun olduğu ve içinizden geldiği anlarda gözlerinizi gözlerine kenetleyip tüm samimiyetinizle öyle bir söyleyin ki, sanki asırlardır ona aşıksınız gibi hissetsin. Sanki zaman durmuş, dünya yanmış ve sadece ikiniz kalmışsınız gibi... Bu çok daha etkili olacaktır. :)

Kanatları Ruhunda Olan Özgür Kadınların Aşktan Beklentileri Nelerdir?
20
9
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Brutussenmigeldin
  Bu yazı alıntı mıdır sizin midir?

  Kendimi anlatmama gerek kalmayacak kadar anlatılmış buldum. Ne eksik ne fazla.

  Maalesef bizler pek mutlu kalamiyoruz.
  bir zaman sonra tüm gün sessizliğin sonundaki aramalar da azalır oluyor ya da nasıl olsa dert etmiyor denilerek guvenimiz suistimal oluyor.

  Oysa bizde aşk çok keyiflidir. Kendimize yapılmasını istemedigimiz baskıyı iliskimize yasatmayiz sadakatimizi de bozmayiz..

  Yine de sonu hüsran 😉
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • müendisbey
  @Saura yalnız bu tür kadınlar, en ufak darlamaya gelemeyince aldatmaya çok fazla meyilli ve müsait oluyorlar çünkü zaten fazlasıyla rahat bir yaşamları oluyor onu atlamışsın :) fazla serbestlik ve rahatlık da iyi değil, eski sevgilimden biliyorum
  Görüş hala geçerli mi?
 • _Expendable
  Sen hiç bir şey söyleme ama o ne isterse söylesin. Sen hiç bir şeyi değiştirme ama o seni tepeden tırnağa değiştirsin. Baya kadının kafasindakin guantanamo kampında olmamiz gerekiyor yaşamak için.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Saura

   Alakası yok. Böyle bir şeyden bahsetmedim. Birbirinizi kısıylamayın diyorum. Özgür ruhlu kadınlar zaten karışmayı sevmezler. Kıskanölık konusunda domuz gibidirler. Sizi bunaltmazlar. Ve aynı saygıyı sizden de beklerler. Çünkü “her insan bir bireydir ve kendi alanlarında kalmasına müsaade etmeliyim. Yapışık ikiz değiliz sonuçta” şeklinde düşünürler. Ki normali de budur bana kalırsa. Bu kadınlar işinize gelmezse ya da ruhunuza hitap etmiyorsa başka kadınlarla olursunuz. Öyle düşündüğünüz gibi oyuncak eden bir cins değil.

  • _Expendable

   Çok tecrübe edindim ama hiç karşılaşmadım o kadar insanın içinde hiç denk gelmemesi tesadüf değildir diye düşünüyorum. ya da bir gen var o her kadında var gibime geliyor

  • Tgckn

   sen şeyap ya ormandan bir hatun bul kendıne kafese koy evde okey

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

818
 • Arjin_e
  Tebrikler ederim çok güzel ve etraflıca hazırlamışsın yazını. Bunlara ek olarak sürekli kendini ıspat çabasında olmak, büyüklenmek, kendinin ne kadar harika biri olduğuna değinmek gibi tavırları olanların, aslında büyük bir özgüvensizlik içinde olduğunu bilir özgür ruhlu bir kadın. Böyle biriyle asla birlikte olmaz.
 • canselcanım
  Özgür insanlar zaten hayatlarının kelepçelenmesinden rahatsız olacakları için aşk gibi yüksek duyguları bir yerde ve hatta zirvede bırakma eğilimindedir. Yani özgür ruhlu birisine ilgi gösteriyorsanız bu ihtimali de değerlendirmekte fayda var.
 • Tgckn
  harika bir paylaşım olmuş en fazla ne kadar katılınabilirse o kadar katılıyorum sana :) <3
 • Athenerostik
  Yani çevresinde elli erkek dolaşsın ve ben ses çıkarmayayım!
 • partlycloudy
  Güzel olmuş
 • zenci21
  harika bir paylaşım olmuş
 • Angelsilence
  Güzel paylaşım
 • joeblack18
  Ben aşka inanacaklarını sanmam bu kadınların...
 • Bakperi20
  Güzel yazı olmuş
 • mhmttopluu
  Güzel yazı olmuş
 • Çok beklentim var :D :D
 • Ayakları yere basmadığı sürece mutlu olamazlar 😈
 • Rüzgr43
  Özgür kadinlarla sevgili olunmaz asla evlenilmez
 • Alppp1903
  Olmuyor olmuyor
 • Ahmett343
  kadınlar olmassa olmaz
 • mad1903
  Ah kadınlar
 • Özkan2121
  Özgür bir aşk gerek
 • pausee
  Öğrendik
 • Uslanmaz_053
  güzel
 • MinikBirKadın
  Ayy buna da nerden başlasam
 • gamzelicocukkkkk
  Sevgi saygi sahiplenmek
 • Scorpion03n
  Beklentim yok.
 • Gizli Üye
  Hesap vermek evet. Cok sıkıcı ve ilişki bitirici bir sebep gereksiz kıskançlıkları sevmiyorum
 • Gizli Üye
  Bend3 bilmiyorumki lan bana sormuyo beklentisi olan kimse ona soruyo cevap verinla
 • Gizli Üye
  Bilmem ki okadar cok beklentileri vardır
 • Gizli Üye
  Hiçbir beklentim yok
YÜKLENİYOR...