Özgür Ruhlu Kadın Kime Denir? Özgür Ruhlu Kadınları 6 Madde İle Tanıyalım

Aslında her insan özgür olmak ister ama bazı kadınlar tam anlamı ile gerçekten özgürlerdir. Bu özellik ise onlara haz bazı özellikleri taşımasından dolayı oluştuğu fark edilmiyor değil. Özellikle günümüzde açık giyimi için, yolda yürüyüş tarzını için, gece geç sokaklarda bulunması gibi bir çok sebepten maalesef ki binlerce kez darp, taciz ve daha beter haberleri her gece haberlerde izliyoruz. Yine hala özgür olan kadınlarımız var ve temennim özgür kadınların daha da rakamsal olarak da atması. Peki böyle olmak için ne gerekli, hep beraber inceleyelim.

Cesur olurlar

Özgür Ruhlu Kadın Kime Denir? Özgür Ruhlu Kadınları 6 Madde İle Tanıyalım

Korkusuz serbest stilleri karşında hiç bir şey onları korkutmak değil, ürkütemez bile. Dünyayı kafalarına göre istediği gibi yaşarlar.

Cesareti olmayan insanı sevmeyin. Onlar sadece gitmesini bilir, sevmesini değil.

Sosyal olurlar

Ortamın en renkli ve aranan yüzü olurlar. Rahat olan karekterleri onların en iyi albenileri olur. Söyleyeceği sizlerden çekinmeyip dobra dobra konuşkanlıkları ve hazır cevapları ayrıca bir unsurdur onlarda.

Birkere olsun kalbi dinle. Kuralları bırak, sınıfta kalsın.

Umursamaz olurlar

"Elalem ne der?" Kaygısı olmadığı için onlara göre hemen hemen her şey umurları dışı olur. Bu yüzden de onlar ne kadar ister ise o kadar üzebilirsiniz.

Sevmediğiniz insanları umursamamayı öğrenmelisiniz.

Kendi tarzlarını kendileri oluşturur

Moda artık kendileri olurlar, istediğini giyer, istediğini takıp takıştırırlar. Tarzları diğer insanlar tarafından kıskanılır ya da çok beğenilerek dedikodu malzemesi olarak ortaya sunulur.. "Kuş uçtu beybi. 😄"

Benimle güzelsin, bensiz tırıvırısın.

Kafalarının dikine giderler

Bir başkası onu duvarlar ardında tutamaz, kafeste kalmaya hiç alışık değillerdir ve eğer onu istiyorum der ise onu almak için, başarmak için ellerinden geleni ardına koymazlar.

Söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.

Karakteristik yapıda olurlar

Her ortama çabuk ayak uydurabilirler, insanlara alışmakta zorluk çekmezler. Samimi ve güler yüzleri onların en güzel özelliklerinden birisidir. Genelde insanlar onlardan korkmazlar çünkü içi dışı bir olurlar.

Her şey, neye layıksa ona dönüşür.

#Serseri0121


8|2
2415
ArtistSerserii KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • Böyle yazıpta aşağıda yorum olarak özgürlüğü benim kıskançlığıma kadar demende ayrı bir samimiyetsizce

  3|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Bu tanımın açılımında, ben özgürlükten çok patavatsızlık gördüm...
  Benim için bir kadının özgürlüğü, cinselliğe bakışı ile doğru orantılıdır.
  Cinsel oyuncaklara para vermek yerine, erkeği kullanabilen kadınlar benim için özgür kadınlardır. Geri kalan kısımlardan, "dobra olmak" tabiri görecelidir. Senin için dobra olan insan benim için patavatsız olabilir... "Modayı kendine uyduran" nice rüküş kadınlar gördüm. Heleki de en sevdiğim "özgür kadın" modeli hata yaptığı zaman, babasının, abisinin ya da annesinin arkasına saklanma özgürlüğünü kullanan kadınlar...

  Görüşlerden birinde dendiği gibi, bu özgürlük değil anca ergen davranışı olabilir...
  Teşekkürler.

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...