Ben Artık Hiçbir Şey İstemiyorum!

Affedilmeyen u
Ben artık hiç bir şey istemiyorum!!

Ağır ağır bir sızı yüreğimden başlayarak bütün vücuduma yayılmakta yayılan bu acının bir zehir olduğunu düşünürsek sonsuzluğa uğurlamak için ruhumu bedenim acele ediyor olabilir. Aşk ta böyledir işte bir zehir gibi bedeninizi ruhunuzu ele geçirir nefes alırsınız ancak aldığınız nefes bile canınızı yakabilir..Ancak bunun

suçu sevdiğinizin değildir buna izin verdiğiniz için onun kadar sizinde suçunuz vardır

Vakti zamanında çok değer verdiğim bir ağabeyim çok seversen çok acı çekersin demişti.O dönem bu sözleri pek anlamıştım. Çünkü bana göre sevmek mutluluktu acı vermenin sevgiyle ilgisi yoktu. Annemi sevmek beni mutlu ediyordu babamı kardeşleri mi neden bir kadını sevmenin insana acı vereceğini nereden bilebilirdim ki..

Ancak birisini sevmek aynı zamanda acı çekmek demekmiş gördüm ve anladım şimdi acılar içinde kıvranıyorum ve kimsenin bu durumu anlamadığını biliyorum.

Ben Artık Hiçbir Şey İstemiyorum!

Dostlarım zamanla geçer diyorlar takılma üzülme daha fazla; belki zamanla geçer evet ya şu anda yaşadığım acılar belki zamanla geçecek ama ya şu an çektiğim bu acılar geçmiyor işte neden herkes bu kadar umursamaz davranıyor. Duygusal bir insan olmak sanki suçmuş gibi davranıyorlar.

İmkanı olsaydı belki bir çok insan duygusuz olur hissetmemeyi seçerdi; ama bunun mümkün olmayacağını bilen insanlarız ve acı çekiyoruz işte neden buna saygı duyulmuyor..

Öyle süslü kelimelerin adamı değiliz beylik cümleler kuramayız belki ama eminim bir çoğumuz iyi sever sevmenin ne demek olduğunu bilir sevdiğine değer verir bunu belki karşı tarafın hayalindeki gibi yapamaz ama kendince sever yürekten sever içten sever. Sen hayalimdeki beni seven adam değilsin deyip kalbi kırılan adamlar tanıdım ben sevmenin hayalden çok fazla şey ettiğini anlamayan kadınların kalbini kırdığı adamlar hepsinin tek derdi aslında birazcık mutlu olmak ve sevdiğini mutlu etmekti. Bu dünyada bunun mümkün olmadığını anladıklarında pes etmişlerdi. Bende mi pes etmeliyim acaba sevmekten diye düşünmemi sağlayan bu insanları önceden anlamadıysam bile şimdi daha çok iyi anladığımı fark ettim..

Sonra duygusuz derler adamlara kadınlar.Oysa duygusuz dediğiniz adamların bir çoğu çok duygusaldır. Hem duygusuz olsaydık bir çok şairin erkek olmasına ne diyecekler biz erkekler duygusal isek duygusuz olanlar kim ?

Ben Artık Hiçbir Şey İstemiyorum!
Duyguları kaybetmenin özgürlüğe kavuşturduğunu düşünüp öyle yaşamalıyız iyi niyetlerimizi kaybettiğimiz gibi inancımızı yitirdiğimiz gibi geleceğe dair duygularımızı da kaybedip özgür olmalı bütün acı çeken insanlar.

Kuşlar gibi olmasak da özgür en azından acı çekmeyiz belki ama Ahmet Kaya'nın şarkısında dediği gibi acı çekmek özgürse özgürüz işte cümlesi yutkunma sebebim olunca acıları kaybetmenin pekte iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum.

Ama ben artık çok sevip ama sevilmemek istemiyorum arkadaş yarı yolda bırakılmak istemiyorum sevmenin manasını bilen bir insan evladı ile karşılaşmak istiyorum kimi zaman sonra yediğim darbeler geliyor aklıma ondanda vazgeçiyorum..

Artık ben galiba ne sevmek ne sevilmek istiyorum..

Duygusuz olmak istiyorum umursamaz olmaz hiçbir şey hissetmek istemiyorum sonra, herkesin mutluluğuna bakıp imrenmek istemiyorum. Gülmekten de vazgeçtim ama nedensizce içime akan gözyaşlarımdan da kurtulmak istiyorum. İçimde iyi ne varsa hepsi alınsın istiyorum kurtulmak istiyorum iyi yanımdan..

Kötü olayım sonsuza kadar bana ve acı çeken herkesin intikamını acı verenlerden almak istiyorum.. diye düşünürken bunu da istemediğimi fark ettim...

İyi şeyler sizin olsun ben acılarımla yaşamak dışında kimseden bir şey istemiyorum..

#DengesizBirAdam


Ben Artık Hiçbir Şey İstemiyorum!
23 Cevap