Motorine 84 kuruş daha indirim geliyor! Sizce indirimler devam eder mi?

Mehlay

Dün 2,5 TL indirim gelecek diye söylemiştim ve geldi. Şimdi de 84 kuruş daha indirim geliyormuş. Yani toplam 3,34 TL düşmüş olacak.

Sizce bu indirimler devam eder mi yoksa haftasonu hemen zam gelir mi :)

Motorine 84 kuruş daha indirim geliyor! Sizce indirimler devam eder mi?