Arabayla sonsuz bir yolculuğa çıkacak olsan yanında kimi isterdin?

liliaaaa
Şöyle uzunca bir yolculukta yanında kim olsun ve hangi şarkı sana eşlik etsin isterdin? Ben yanımda eğlenebilecek, müzik zevklerimizin uyuştuğu bir de yemeyi çok seven biri olsun isterdim kesin :D Çünkü neden istemeyim shhsjs Hadi etiketleri görelim :) Benle gelene çukulata :)
Arabayla sonsuz bir yolculuğa çıkacak olsan yanında kimi isterdin?