Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları var mı? Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama çayları hangisi?

Komşu_Kızı
Sağlık bakanlığının onayladığı ilaçlar kullanılır mı? İşe yarar mı sizce. Hamilelikte ve sonrasında sıkıntı yaratır mı acaba bu tarz ilaçlar?
Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları var mı? Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama çayları hangisi?
Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları neler?
Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları var mı? Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama çayları hangisi?