Babasız çocuk büyütmek zordur derler. Sizce de öyle midir?

0211Melek
Uzun oldu kusura bakmayın arkadaşlar.
Babasız çoçuk büyütmek zordur derler. Sizcede öğlenidir??

Biz artık üç kişilik aileyiz😍😍😍

Bende babasız büyüdüm. Ne kadar zor olduğunu biliyorum. Ama bahsetmek istediğim. Benimde 2 yavrum var. 1 sene uğraştım yuvamı kurtarmak için ama olmadı. Her akşam içip bahaneler bulup kavga ediyordu. Çocuklarla bile ilgisi yoktu. Cok ağır küfürler kullanıyordu. 3 gün sustuysam 4 çü günü patlıyordum. Artık çocuklarımın psikolojisi bozulmaya başladı. Hem çocuklarıma hemde yuvam için çok üzülüyordum. Zamanla şiddet uygulamaya başladı. Bıçak cekti boğmalara başladı. Ona rağmen affettim. Zaman sonra baktım benliğini kaybetmeye başladı. Resmen hastaydı takıntı. Cocuklarım bile babasını istemiyordu. Öyle bir duruma geldik ki ne yapacagını artık kestiremiyordum. bir akşam bir anda saldırdı ve büyük zarara uğradım. Kaburgamı kırdı. Polisler doktorlar derken 4 gün hapis yattı. Bide herşeyi anlatmadım anlatsam 3 sene hapse girerdi ve hayatı tamamen biterdi. Benim burda demek istediğim çocuklarınızı böyle ortamda büyütmeyin. O ortamda büyümeleri daha zor. Şimdi biz 3 kişiyiz her geçen gün dahada mutluyuz. Hayat herşeye rağmen yaşanmaktır.. teşekkür ederim okudunuz için 😊😊😊
Güncellemeler:
+1 yıl
İyi akşamlar arkadaşlar bütün dilekleriniz için ve dualarınız için çok teşekkür ederim 😊😊 iyiki varsınız 😊
59
125
Görüşünü yaz