Hamilelikte kilo aldım. Eşim sana kilo yakıştı diyor ama kırmamak için mi?

Gizli Üye

Hamileyim. Hayatimda 53 kilodan fazlasini görmedim. Yani bu kilodan yukarısına çıkamadım. Hamilelikte kilo aldim haliyle. Ilk kez hayatimda tartida gormedigim rakamlari goruyorum. 60 civari falan.

Eşim bana cok guzel oldun kilo cokyakıştı sana, yuzune renk geldi, bir kadina hamilelik ancak bu kadar yakisir, cok tatli görünüyorsun falan diyor. Ama bunlari gercekten beni begendigi icin mi diyor bilmiyorum. Beni bazi konularda kırdı, üzdü. Ona karsi eskisi gibi samimi degilim. Aramizda ister istemez bir mesafe var yani istemeden koyuyorum bu mesafeyi. Biraz hormonlardan dolayi da olabilir ondan uzaklasma istegim bilmiyorum. Bazen durduk yere agliyorum falan.

Gercekten beni begeniyor mu yoksa gönlümü almak icin mi boyle seyler söylüyor? Hoşuma gidiyor soyledikleri. Ne yalan diyeyim bende kendimi bu kiloda, yanaklarim biraz dolmus, dudaklarim dolgunlasmis, yuzume kan gelmis halimle daha cok begeniyorum. Ama yani gönlümü almak icin söylüyorsa kafaya takarım. Zaten hamilelikte en ufak seylere kafayi takar, alınır oldum. Adamin guzel seyler demesini bile sorgular hale geldim.

Hamilelikte kilo aldım. Eşim sana kilo yakıştı diyor ama kırmamak için mi?
16
27
Görüşünü yaz