Çocuk sahibi olmak istiyorum ama iş yerinde mobbing görmekten korkuyorum. Her şeyi göze alıp çocuk yapmalı mıyım?

Gizli Üye

Şimdi eminim gelip "e sen 4 ay yatıp maaş alacaksın biz çalışıcaz, tabi ki istemez işveren" diyenler olacak. Ama bu benim sorunum değil, devlet bu hakkı bana sağlamış neticede. Yine de birçok iş yerinde bu var, terfi varsa sizi atlayıp erkek birine verebiliyorlar sırf çocuk sahibi olma ihtimaliniz var diye. Ya da türlü türlü farklı mobbingler olabiliyor. Bizim şirketimizde bunu henüz görmedim çünkü erkek baskınlığı var. O yüzden belirsizlikten korkuyorum. Ne yapmalıyım

Çocuk sahibi olmak istiyorum ama iş yerinde mobbing görmekten korkuyorum. Her şeyi göze alıp çocuk yapmalı mıyım?