Çocuğunuzun olamayacağını öğrenseniz ne yaparsınız?

delirdimişte
  • Sizden ya da eşinizden kaynaklı bir sıkıntı olduğunda, bebek sahibi olamayacağınızı öğrendiğinizde ne yaparsınız?
Umursamaz, yolunuza devam mı edersiniz, Çocuk Esirgeme Kurum'una mı başvurursunuz?
  • Yoksa kaderimde böyle yazıyormuş diyip vaz mı geçersiniz?
Şaşırır mısınız, sevinir mi?
  • Sanırım ben vazgeçerdim. Başka bir çocuğa arka çıkmak da onun psikolojisine iyi gelmeyebilir çünkü. Onu zorlayabilir ya da gerçek ailesini bulma isteğiyle yanıp tutuşabilir. Allah kimseye yaşatmasın bunu, özellikle de çocuk isteyen kişilere ๑

#delibiri
#çocuksuz
Çocuğunuzun olamayacağını öğrenseniz ne yaparsınız?