Hamilelikte bedenin bozulması çiftlerin ilişkisini etkiler mi?

orangegreysky
Danimarkalı sosyal medya fenomeni Michella Meier-Morsi üçüzlere hamileyken karnı inanılmaz bir şekilde büyüdü, görenler gözlerine inanamadı. Sanırım benim böyle bir karnım olsa kendim bile korkardım :D Hamilelikte bedenin bozulması çiftlerin ilişkisini etkiler mi?
Hamilelikte bedenin bozulması çiftlerin ilişkisini etkiler mi?