Bebek sahibi olamayacak olanlar biraz dertleşebilir miyiz?

Gizli Üye
Selamlar. Henüz lise 1deyken çekildiğim ultrason sonucunda dr anneme, yumurtalıklarında kist var, ileride çocuk sahibi olma ihtimali çok düşük demiş. Daha sonra ben bunu annem yakın bir komşuya anlatırken odamdan duydum ve şok olmuştum. Çocuk aklı işte aman zaten çocuğum olsun istememki falan dedim kendi kendime. Sonrasında adet döngüm bi düzene girdi bi çok düzensiz oldu. 2 3 ayda 1 regl oldum. Tabiki ihmal etmedim. Hormonlarıma, yumurtalıklarıma baktırdım sürekli. İhmal etmedim. Dr kistin erimiş olduğunu şu an sadece stres yaptığımı söyledi hep. Ailem tarafından hep baskıyla büyütüldüm. şu an işim de baya stresli. Farklı dr lara da gittim. Aynı. İlaç kullanacak bir sey olmadığını söylediler. Hayat enerjim hep yerindedir, güleryüzlüyümdür. Ama hala regl döngüm çok düzensiz. Karnım ayın 2 haftası şiş durumda patlayacak gibi ama regl olmuyorum. Şimdi 26 yaşındayım. Sevdiğim, hayatımı aynı evde yaşamak istediğim, ondan çocuk yapmak istediğim, beraber büyütebileceğim biri var. Bu aralar sosyal medyada lise arkadaşlarımdan fenomenlere kadar ya hamile ya doğum yapmışlar. Onların heyecanını anlıyorum paylaşmak istiyorlar ama o paylaşımları her gördüğümde kalbime bıçak saplanıyor sanki. Allahtan ümit kesilmez tabiki ama durum bu ve ben ara sıra bunları düşünüp üzülüyorum. Var mı benim gibi olan?
Bebek sahibi olamayacak olanlar biraz dertleşebilir miyiz?
2
6
Görüşünü yaz