Hamileyim, çocuğunuz engelli olacak dediler. Siz olsanız ne yapardınız?

Gizli Üye
Selam arkadaşlar 3 aylik hamileyim, çocuğumuzun engelli olacağını söylediler esim ve ailesi istemiyor, zor olur diyolar, ama ben aldırmak istemiyorum sonuçta Allah onu bize o şekilde verdi yarin kimin ne olacağı belli olmaz, sorum şu siz olsasiniz napardiniz?
Hamileyim, çocuğunuz engelli olacak dediler. Siz olsanız ne yapardınız?