3 aylık hamileyim aşeriyorum, eşim hiçbir şey almıyor. Aşermeyi nasıl bastırabilirim?

Gizli Üye
Bugün sabah canım çok çikolata istedi umursamadı bile, geçen gün karpuz istedi canım, alamam dedi. Canım sürekli birşeyler istiyor, canım çok çekiyor. Fakat eşim hiçbirini almıyor, umursamıyor. Mesela az önce de canım çok döner istedi, eşime iş çıkışı alması için aradım. Dünden kalan yemek yok mu, onu yeriz deyip kapattı suratıma. Alt tarafı bi döner ne kadardır kı? 50krşluk çikolata dahi alamam diyor. Çalışmıyorum, zaten evlenmeden önce işi bıraktırdı eşim. Para da vermiyor. Aşermeyi bastırmanın bi yolu yok mu, artık dayanılmaz bi hal aldı bu durum😔
Güncellemeler:
1 ay
Öncelikle yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum. Eşimle çocukluk arkadaşıyız, çocukluktan beri tanırız birbirimizi. Asla böyle bir insan değildir yani ben öyle biliyordum. Hamileliğimin 1. ayindan sonra böyle davranmaya başladı. Daha öncesinde hiç böyle değildi. Aileme de birşey söyleyemiyorum, üzülmesinler diye o yüzden bi şekilde bastirabilir miyim diye soru sormuştum. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum🙏🌸
3 aylık hamileyim aşeriyorum, eşim hiçbir şey almıyor. Aşermeyi nasıl bastırabilirim?
58
47
Görüşünü yaz