Kızlar, hamile kalmak ve sonrasında kendi korumak için yapmam gerekenler neler? 👼🏻

+5Xper
Gizli Üye
Selamün Aleyküm Hanımlar,
Guruba bugün katıldım, sizlerin yardımına tecrübelerinize düşüncelerinize inancım var. Üye olmadan önce de formlarınızı hep okuyordum Şimdi biz beş senelik evliyiz bu zamana kadar ben hiç korunmadım hap iğne vs eşim korunuyordu benim asla böyle şeyler yapmamı istemezdi ileriyi düşünerek sonra ben her sene tahlil yaptırıyordum tabi yumurtalıklarım da tembelleşme kist vs var mı diye bu zamana kadar çok şükür bir şeyim çıkmadı.

Adetime beş gün kala cinsel birliktelik yaşadık bu sefer çocuk için düşünemiştik borçlardan ötürü sıkıntılardan bu zamana kadar allahım nasip eder inşallah kimsenin kucağını boş bırakmaz şimdi sizlere sorum bu süreçte nasıl bir yol izlemeliyim ne kadar sürede döllenme gerçekleşir bir haftalıkken sonuçlanır mı anlar mıyım? bugün adet olmam lazımdı ama şu an tık yok sabahta bi bulantım oldu aç karnına uykudan uyandım ama kusma olmadı, yarın da olmazsam pazartesi test yapmak istiyorum.

Ne kadar süre dikkat etmem gerekir düşük vs olmaması için tavsiyeleriniz neler? 24 yasındayım 163 kilom da 62 idi ilk tecrübem olacak çok ince eleyip sık dokuyan birisiyim çokta korkularım var! Acaba pimpiriklenmiş miyimdir, normal mi belirtiler yoksa? Daha doğuma gelene kadar başımda da bir anne abla vs olmayınca gerçekten çok zor hepiniz kıymetini bilin gerçekten ailelerinizin sizlerin dualarına yardımına çok ihtiyacım var.

Allah eşimden razı olsun o iyiki var şansım bir tek şimdiden tek tek size de teşekkür ediyorum 💕 , tecrübeli annelerden yorum bekliyorum 👼🏻
Kızlar, hamile kalmak ve sonrasında kendi korumak için yapmam gerekenler neler? 👼🏻
4
Görüşünü yaz