Annem çok dengesiz?

Gizli Üye
Annem çok dengesiz katlanamıyorum sürekli ağlama krizlerine giriyorum çok yoruldum. Hayatınızda görüp görebileceğiniz en dengesiz tutarsız insan olabilir. Anlam veremiyorum 40 yaşındasın neden böyle bir yaptığın bir yaptığını tutmaz ki? Astım hastasıyım sigara kullanıyorum daha az önce nefesi biraz geç aldığımdan dolayı yanımdan bağıra bağıra çok bağırarak nefesi g*tündrn alıyosun hala sigara içiyorsun diyor. İroni de şu kendisinde de astım var ve oda içiyor. Amacı babama duyurmak zaten biliyor adam maksat duysun işte. elleri kolları çok dengesiz bi oraya bi buraya atıyor. Küçükken çok vuruyordu öldüresiye dövüyordu. Ağzımdan kan mı gelmiyordu sopayı sırtımda mı kırmıyordu üstüme 7 yaşında Demir masamı itmedi psikolojisi iyi değildi herşeye celalleniyor psikiyatriye gidiyor zaten o zamanlardan beri hala da düzenli ilaç kullanıyor. 4. Sınıftayken annemi şeytan diye gördüm sürekli dövdüğünden dolayı yine kalktım gece anneme seslendim yanımda yattım. o günden beri her gördüğümde aklıma geliyor. Şuanda da bi melek gibi bi kadın oluyor o da gün içinde bir kaç saat oluyor diğer her zaman bi tutumu diğerini tutmuyor sürekli laf sokuyor. Ben çok bunaldım evde kardeşim var 8 yaşında ona da aynısı yapıyor ara ara çocuk artık deliriyor ufacık bişeye sinirleniyor sürekli bıktım kaldıramıyorum diyor bağırıyor onunda benim gibi olmasını istemiyorum. YORULDUM...
Annem çok dengesiz?
3
1
Görüşünü yaz