Türkiyedeki Tüp Bebek Merkezlerinin Nikahı Şart Koşması Sizce Saçma Değil mi?

Herbokolog-A
Kadının biriyle çok yakınlaşmıştım. Bir süre sonra çocuk doğuramama sorunu olduğunu söyledi.
Ben de dedim eğer evde çocuk olmazsa kadınların psikolojisi bozuluyor. Erkeği dakikası dakikasına evde istiyor ve ilgi manyağı ediyor. Başkalarının çocuğuna bakıp annelik içgudüsü harekete gectimi ve anne de olamadımı gelip evde terör estirir, çocuksuz yuva kolay dağılır dedim. Bosanmayla sonuçlanacak bir evliliğe hiç bulaşmamak en iyisi dedim. İyisimi gel birkaç tüp bebek denemesi yapalım eğer tutarsa nikahlanırız dedim. Kabul etti ve türkiyede aramadıgım merkez kalmadı. Hiçbiri de nikahsız çiftler için bu işlemi uygulamayı kabul etmedi.
Iyikide olmadı o ayrı konu, kadın ağır şizofrendi ve sonradan öğrendim. Atak durumunda iki ay boyunca hayatımı zindan etti.
Ama hep hatırlar dururum. Bebek sahibi olmaya nikah istemeleri çok saçma değil mi?
Yani doğal yoldan nikahsız cocuk sahibi olabilen ciftlerin tıbbı yardımla cocuk sahibi olmak istemelerine engel koymak bence cok ilkel bir davranış. Yani elimizden gelse nikahsız seks yapmanızı bile yasaklarız mentalitesi bu.
Güncellemeler:
2 ay
Evlilik dışı hamile kalmak yasak ve suç değilken bunjn için tıbbi yardım almak neden yasak?
Bu mantıksız geldi işte
Türkiyedeki Tüp Bebek Merkezlerinin Nikahı Şart Koşması Sizce Saçma Değil mi?
28
14
Görüşünü yaz