Bi̇r baba çocuğundan neden kaçar?

birannebirevlat
Merhabalar
zorluk içinde kolaylığı mutluluğu yaşayan biriyim bu yaşadıklarım oğlum ve kendim için gün ve gün umut mutluluk aşılıyor tüm çabam oğlum içindir. 5 yaşında bir oğlum var ona hem anne hem babayım evladım umutla babasını istiyor özlüyor ama baba sadece 4 aylıkken resmi boşanma sonrası bir defa gördü ve başka görmek istemedi. Bir yıl önce 8 Mart 2020 tarihinde benim ve öğretmeninin uzun çaba ve uğraşları sonucu görmeye karar verdi yıllar sonra oğlum ile telefonda konuştu mutluluğunu ve heyecanını hissettim gördüm sevindim mutlu oldum tamam herşey düzeliyor baba oğul ilişkisi kurulacak dedim ama bu görüşmeyi 5 gün sürdürdü yüz yüze görüşmeden yine izini kaybettirdi ve oğlumu yine çıkmaza soktu oğlum 1 yıldır babasının döneceğini görevinin biteceğini bekliyor defalarca eski numarasına ses kayıtları gönderdi o kadar masum ki kıyamıyorum ona şu an kendim ms hastasıyım oğlum ise onkolojide takipli hasta bu durumu ona bildirdim kılını bile kıpırdatmadı oysa ben ondan maddi olarak asla beklentiye girmedim sadece oğluma babalık görevini yapsın bana yeterdi ama olmadı başaramadım ve pes ettim ve artık onu öldü olarak kabul ediyorum. Oğlum ama bekleyiş içinde hevesini kırmıyorum babasının vicdana geleceğini asla düşünmüyorum artık ama insanız yine de umut bitmiyor
Bi̇r baba çocuğundan neden kaçar?
1
6
Görüşünü yaz