Görücü usulü istemeye gelen aile doğurganlığımı sorguladı. Ben kuluçka makinesi miyim?

Gizli Üye
Arkadaşlar görücü olarak geldiler bana. Uzaktan akrabamızdı adamla konuştuk yani biraz iyiydi aramız annesi ablaları beni çok sevdiler ve adamda çok iyi biriydi tanıdığım kadarıyla. Ben yılda 2 kez adet oluyorum doktora daha önce gittik doktor yılda 1 kez bile adet oluyorsan doğurgansın dedi belki ilaçla biraz tedavi olur doğurursun dedi bizde bunu söyledik tabi annesi kafasına takmış dedi ki doktora beraber gidelim kendi kulaklarımla duyuyum ona göre istemeye geliriz dedi. Çok zoruma gitti sanki kuluçka makinesiyim ben. Bana prensesim diyen kadın bunları söyledi. Adama söyledim yani oğluna oda aynısını dedı bu daha da zoruma gitti. 😟 Arkadaşlar adam öyle yakışıklı vs değil bu arada onun yanında cidden çok güzel görünüyorum yani ve tanışmaya geleceği zaman çiçek yaptırmıştı daha tanışmada. Şimdi ise bunları duymak zoruma gitti istemediğimi söyledim ve angelledim onu siz ne yapardınız?
Güncellemeler:
2 ay
Arkadaşlar burada amaç akraba tanıdık ile aşk sevgilin ön planda olduğu Bi evlilik yani mantığa dayalı değil. Yorumlarınız için teşekkür ederim
Görücü usulü istemeye gelen aile doğurganlığımı sorguladı. Ben kuluçka makinesi miyim?
122
109
Görüşünü yaz