Bebegimi aldırdım rüyamı girdi çok üzgünüm kürtaj olduktan sonra gece rüyamda gördüm? Bu ne demek?

Gizli Üye
Benim 3 aylık bebeğim var kızım halime olduğumu öğrendim bebeğim çok küçük onu dünyaya getiremezdim hemen kürtaj oldum 1 aylıktı gece rüyamda gördüm ben kızıma mama veriyordum oda ağlıyordu ona vermiyordum sonra onada verdim ama pis kirli bir biborondan verdim hala şoktayım bende senin evladınim. Beni çöpe attın demek istiyor sanki rüyamda onla ilgilenmiyorum ağlıyordu pis ve kirli şişeden süt verdim çok üzgünüm çok 😔😔
Güncellemeler:
5 ay
Arkadaşlar bende böyle istemezdim ama kim 3 aylık bebeği varken ikinci çocuğu doğurmak ister çok zor gücün yok ikisine yetişemezdim bir çocuğun masrafları ne kadar bilmiyonuz mu iki çocuğun masraflarını nasıl karşılarız sadece bir odam var kızımın alınmamış bir süre eksiği var ve eşim devamlı çalışmıyor ben üzülmedim mi oda benim yavrumdu rüyayı gördüm uyandım uyuyamadım çok üzgünüm 😔😔
Bebegimi aldırdım rüyamı girdi çok üzgünüm kürtaj olduktan sonra gece rüyamda gördüm? Bu ne demek?
13
11
Görüşünü yaz