Esra Ertuğrul imzalı, "Esra İle BLW Tarifleri" ve "Yenidoğan Bakımı ve İlkyardım" kitaplarını kazanmak ister misin KScan?

KürkMantoluHayri r
Helloğğğ KizlarSoruyor'un tatlış anne ve anne adayları 🤱

"Bebek bakımına dair endişelerim var ve bunlarla alakalı tüm bilgilere açım’' diyorsan seni aşağıya alalım. 🥳

Bilgisiyle nice anne ve anne adayına yardımı dokunan ve annelerin baş ucu kitaplarının yazarı, Emzirme Danışmanı Bi'Bilenimiz @Esra Ertuğrul imzalı kitaplarını hediye ediyoruuz! 😎

Tam 10 kişiye, "Esra İle BLW Tarifleri" ve "Yenidoğan Bakımı ve İlkyardım" kitapları he-di-ye! 🎉

Esra Ertuğrul
Esra Ertuğrul
Katılmak için 7 Aralık Pazartesi günü 20:00'ye kadar Bi'Bilenimizi takip etmen ve bu kitapları neden istediğine dair görüş yazman yeterli! ❤️

Hocamızın kitaplarını merak edenleri buraya ve şurayaalalım.

Dipnot: Seçilen 10 KScan’ın özel mesaj kutusunu, iletişim bilgileri için ziyaret edeceğim. 🥰

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈

#BiFırsat
Güncellemeler:
3 ay
Merhaba arkadaşlar,
Kitap hediyesi projemiz sona ermiştir. 🎉 Emzirme Danışmanı Bi'Bilenimiz Esra Ertuğrul'un "Esra İle BLW Tarifleri" ve "Yenidoğan Bakımı ve İlkyardım" kitaplarını kazanan üyelerimiz;
@ֆɛʋɨʍֆɨʐɦǟȶʊռɖɛʀʟɛʀ
@NalinnNurr
@pinkmom
@_Vein_
@pembeodaboyasi3
@wwrfmrv
@TantuniSultanSülüman
@selamcocukadam
@askaquestionn
@İşinDoğrusu

Tebrik ederim arkadaşlar, iletişim bilgileriniz için mesaj kutunuza bir merhaba demeye geleceğim. 🥳💐
Esra Ertuğrul imzalı, "Esra İle BLW Tarifleri" ve "Yenidoğan Bakımı ve İlkyardım" kitaplarını kazanmak ister misin KScan?
78
49
Görüşünü yaz