20 haftalık hamileyim, devlet hastanesi kadın doğuma hasta almıyor, ne yapmamız lazım?

Gizli Üye
Ben 20 haftalık hamileyim oturduğum yerde devlet hastanesi kadın doğuma acil olmadığı takdirde (düşük, kanama vs.) kontrole alamayız diyorlar. Bize iki kürlüde risk teşkil ediyor yapmamız gereken testler renkli ultrason falan ne yapmamız lazım bilgisi olan yazabilir mi?
20 haftalık hamileyim, devlet hastanesi kadın doğuma hasta almıyor, ne yapmamız lazım?