Babalar günü hediyesi el yapımı olarak ne yapabilirim?

Babama babalar günü hediyesi için el yapımı bir şey yapmak istiyorum. Ama nasıl bir şey yapacağım bilemedim. Örgü öremiyorum onun haricinde daha farklı bir şey neler olur? Görsel olarak örneklerde atabilirsiniz. Manevi değeri yüksek olan bir şey istiyorum, yardımcı olur musunuz?
Babalar günü hediyesi el yapımı olarak ne yapabilirim?

0|0
146

En İyi Erkek Görüşü

• Babana şiir yaz birde güzel bir pilot kalem al. Şiiri o kalemle yaz ikisinide birlikte hediye et hediye paketinde

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşleri

• sen bence kendi baban neylerden hoşlanır ilk onu düşün çünkü herkesin kendi farklı zevki vardır bunun için sana tam bir cevap veremem onun ilgi alanlarını düşün ona onu özel hissettirecek bir şeyler yapmaya çalış
    NOT: unutma ki baban senin baban ve senin yaptığın her şeyi beğenecek ayrıca gerçekten aklına bir fikir gelmiyorsa el yapımı yapmak zorunda değilsin mesela bir kutlama hazırlaya bilirsin veya onun sevdiği bir yemeği kendi ellerinle (kötüde olsa) yapmaya çalışabilirsin inan o senin bir şeyler yapmaya çalıştığını görünce daha mutlu olacak

0|0
    0|0
  • Küçük parmak kadar dallar topla büyük olanları kırıp küçült yaprakları olmasın sonra plastik sahte yaprak al azcıkta sonra o minik dalları babanla çekildiğin fotoların etrafına yapıştır çerçeve gibi olsun sonra arkalarına yaprakları yapıştır çok gzl olur 😀😊

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kazak örebilirsin kız ayool

0|0
    0|1
  • Bir mektup yazmanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • babanla çekilmiş olduğun fotoları albüm yap

0|0
    0|0
  • Bence tespih ya da bileklik yap

0|0
    0|0
  • Tesbih

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Fotoğraf albümü yapabilirsin. Her fotonun altına notlar yaz.

0|0
    0|0
  • Güzel bir sofra hazırlayabilirsin, babanın sevdiği yemeklerden.

0|0
    0|0
  • İnstagram’ da “ 5. min. crafts “ adında bir sayfa var. Hem gündelik yaşama dair ipuçları bulunuyor hesapta, hemde bazı videolarda yapılabilecek hediyelik eşya vb. Bulunuyor. Sayfa da biraz fazla video var yalnız o yüzden hazır bir kaç gün varken iyi araştırmak lazım. Umarım işinize yarar 👋

0|0
    0|0
  • Siyah defterler var onlardan al
    bir sayfasına işte küçükken ikinizin olduğu fotoğrafı yapıştır yanına güzel şeyler yaz
    Aynı şekilde devam ettir öyle öyle ver okuyunca duygudaşların

0|1
    0|0
  • Ev yapimi parfum?
    Veya ev yapimi (kullaniyorsa) kravat-mendil takimi?

0|0
    0|0
  • Iyi bir baba olur mu? Birde güvenilir mi

0|0
    0|0
  • Pasta yemek

0|0
    0|0
  • Yazın güzelse tuval üzerine birşeyler yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Atki