Saç düzleştirici seçiminde kararsız kalanlara hangi ürünü tavsiye edersiniz?

Her bütçeye göre saç düzleştirici fiyatları farklılık gösterse bile, ucuza kaçtığınız bir saç düzleştirici yüzünden saçlarınızdan olabilirsiniz.

Çoğu marka arasından kalitesi ile öne çıkan Braun saç düzleştirici modelleri saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda korumaya da önem gösteriyor. Çünkü düzgün saçlara sahip olmaktan daha önemli olan bir şey varsa o da sağlıklı saçlara sahip olmak. Saç düzleştirici seçiminde kararsız kalanlara hangi ürünü tavsiye edersiniz?Sizin saç düzleştirici önerileri arasından tercihiniz hangisi?
Not: KizlarSoruyor. com bu anketteki yönlendirmelerden kazanç sağlıyor olabilir.

Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
160108

En İyi Kız Görüşü

• Arzum lolita kullaniyorum cok memnunum ancak D secenegini incelemem gerek :) Maşa önerisi olan soru da var mi?

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Remington seramik ince saç düzleştirici kullanan tanıdıklarım var. Memnunlar :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 159

• Neyse ki saçlarım doğal düz ama öyle olmasaydı 4 numarayı tercih ederdim. Bıyıklarınızın üzerinde deneyebilir miyim?

0|1
    0|0
    • Sayın üyemiz, adminin bıyıkları üzerinde düzleştirme denemesi talebiniz alınmıştır. Size 24 saat içerisinde dönüş yapacağız.
      Teşekkür ilginize.

• Astra F601E aldım geçenlerde forexkozmetik. com dan tavsiye ederim güzel bir ürün yani.

www.fonexkozmetik.com/astra-f601e-profesyonel-sac-duzlestirici-keratin-plus-541

0|0
    0|0
  • Tartışmasız philips. 9 senedir alalı sapasağlam ve çok iyi düzleştiriyor hala. Isı derecesi de var, istediğin ayarda yapıyosun ve geniş az az saç alıp uğraşmıyorsun. Düzlüğü de bozulmuyo da kolay koly öyle. Taa ortaokuldayken almıştım seneler oldu çok memnunum.

0|0
    0|0
  • Bunun için sac cinsi cok önemli her sac kullanamıyor ona gore ilk tavsiyemi yapayım 😊mesela ince teller için duzlestirici yerine fon makinasi tavsiye ederim 😊
    Saç düzleştirici olarak gercekten braun her seyde oldugu gibi bunda da cok basarili ve B seçeneği diyorum 😄

0|0
    0|0
  • Bunlar içinde; Braun Derece Ayarlı Saç Koruyan Düzleştirici
    Bunlar dışında benim kuaförümün kullandığı, keratin bakım yapan bir düzleştirici var ve en iyisi de keratinli düzleştiriciler zaten ama bu onların içinde de en iyisi: Keratherapy
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • 1. seçenek. 5 yıl kadar önce kızım istemişti. Doğum günü hediyesi almıştım. Artık kullanmıyor. Hergün bir düzleştirici, bir saç kıvırıcı bir ütüsü yapa yapa, o ara saçları o kadar yıprandı ve yandı ki. Dökülmeye başladı ben de hepsini elinden alıp, kullanmasını yasakladım bu elektrikli aletleri..

0|0
    0|0
  • Genelde kıvırcık değil de dalgalı saçlara sahip olanların saç düzleştirmeye daha hevesli olduklarını gördüm. İstisnalar hariç kıvırcıklar saç şekilleriyle daha barışık sanki.
    Tabi bu sorunun cevabı değil benimki remington seramik kaplı keratin içeren bir urundu hatırlamıyorum şimdi modelini :)

0|0
    0|0
  • Hiç saçımı düzleştirmek gibi bir derdim olmadı ama sürekli önüme çıknasından sıkıldığım için D dedim.

Bu şekilde insanları yanlışa yönlendiriyorsunuz haberiniz olsun.

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben Babyliss Pro 230 saç düzleştiricisini öneririm, kullanıyorum ve memnunum. :) Ama bu seçeneklerden birini tercih etmemiz gerekiyorsa D şıkkı daha avantajlı gibi. :)

0|0
    0|0
  • Vallaha bendeki Philips 4 senedir kullanıyorum hiçbi sıkıntı yasamadim aynisindan kardeşim aldı hiçbi sıkıntı yok oda 2 senedir kullanıyor Zımba gibi. Philips 205 derece iyonlu

0|0
    0|0
  • Homend kullanmıştım ben tavsiye edebileceğim marka olaraktan. Başka kullandıklarım memnun kalmadım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle remington cok arastirdim Şu an da kullaniyorum ve memnunum

0|0
    0|0
  • Bundan aşırı şekilde memnunum.
    ProCare Keratin Saç Düzleştirici

0|0
    0|0
  • Philips keratinli düzleştirici kullanıyorum 15 snyede ısınıyor istediğiniz derece. Ve keratin saça zarar vermiyo çok memnunun. Üstelik 280 lira yani bu özelliklere değer.

0|0
    0|0
  • 5 yıldır braun kullanıyorum manşallah hiç bir şekilde bozulma şu bu olmadı hatta çok güzel düzleştiriyor

0|0
    0|0
  • Remington 8 yil once aldigim hala calisiyor ve cok iyi durumda artik sikildigim icin 2. yi aldim yine remington artik daha almam herhalde🤣

0|0
    0|0
  • Remington kullandım fakat 6 senenin sonunda bozdum , braundan pek memnun kalamadım nedense , çok kabardı saçlarım, şu an philips kullanıyorum ve memnunum.

0|0
    0|0
  • Bende arzum'un Erdem kiramer var efsane onu tavsiye edebilirim

1|0
    0|0
  • Yakın zamanda düzleştirici almayı düşünüyorum. Benimki arnikaydı 4 yıl önce aldım fakat seramik kaplı yüzeyi soyuldu, ben de kaliteli bir düzleştirici düşünüyorum , braun dereceli olabilir.

0|0
    0|0
  • Braun dijital ekranli ionlu olani tavsiye ederim ve en mukkemeli babyliss kizlar en uygun fiyalisi bile mukkemel buram buram kalite deneyin isterseniz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    139

Erkekler Ne Diyor 107

• Kadınlar neden doğanın kendilerine bahşettiği doğallığı kullanmazlar da illaki saçlarının kırılmasını ve dökülmesini fark etmeye başladıkları zaman yeni bir çözüm aramaya başlarlar.
    Bu ürünler saçınızı yakıyor diyoruz inanmıyorlar.
    Bu ürünler saçınızı inceltiyor diyoruz inanmıyorlar.
    Bu ürünler saçınızı kırıyor diyoruz inanmıyorlar.
    Bunlara inanmadığınız zaman olayı fark ettiğinizde geç kaldınız demek

0|0
    0|0
  • Çok iyi olmuş konu ya bende saçları 10 yıl sonra zorla ve hayatımda son kez uzattım buyuk olasılıkla ilerde dökülecek düzleştirici arıyordum düzgün birşey bu konu çok işe yarar

0|0
    0|0
  • Şimdi, ben buraya neden yazdım, niçin yazdım? Gördünüz böyle gelip yazdım. Lakin yazmamış da olabilirim, yazmışsam yazmışımdır, yazmamışsam yazmamışımdır. Öyleyse benim saç düzleştirici ile ne işim vardır, BıyıklıŞirin ne yapmak istemektedir?

0|0
    0|0
  • Erkeklerin Remington'dan anladığı...

1|0
    0|0
  • Reklam mı bu? Piyasada 50 çeşit varken neden 2 marka?

0|0
    0|0
  • Derece ayarli en uygunu her buyceye uygun ve sabit ayarda olması daha kullanışlı uzun ömürlü olmasını sağlar.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum şunu gösterip durmayın her mesaj da bu nedir ya

0|0
    0|0
  • Seramik tabanlıların saçları elektirklendirmediği ve yakmadığı söyleniyor.

0|0
    0|0
  • Braun der gecerim bro bunu bir erkek diyorsan gozu kapali alin kizlar 😄

0|0
    0|0
  • ne fark ederki oy ver 5xper puan kazan diyo:doyumu verdim puanımı aldım :d:d:d:d

0|0
    0|0
  • Grundig macaron serisi ya da HD 5330 serisi , keratin körüklü plakalar ion ozelligi ve otomatik kapanma ozellikleri var

0|0
    1|0
  • Kundura Kardesler Orijinal %100 Pamuk Ince Derece Ayarli Sac Koruyan
    Duzlestirici

0|0
    0|0
  • Saç koruma özelliği olanlar iyi, çok kız saçını yakıyor

0|0
    0|0
  • Ütü kullanın ütü :)

3|2
    0|0