Kuzenimin çocuğuna çeyrek gram altın (0.25) alsam abes kaçar mı?

FloraBacchus
Kuzenimin çocuğuna çeyrek gram altın (0.25) alsam abes kaçar mı?
Bir kaç gün sonra yaşadığım şehire gelicekler gelmişken bize de uğrayacaklar.
Çeyrek gram altın 200 lira civarı, bebek kıyafeti de almayı düşünüyorum.

Direk parayı mı versem yoksa 0.25 gram altın ve bebek kıyafeti mi alıp mı hediye etsem.

Sizin fikriniz ne bu konuda?
Kuzenimin çocuğuna çeyrek gram altın (0.25) alsam abes kaçar mı?