Sevgilim; ailesini şimdiden benden önde tutuyor; yardım edebilir misiniz?

Loveiseternity
Erkek arkadaşımla 6 aydır beraberiz. İlk başlarda evlilik konusunu o açtı. Şimdiyse konusunu bile açmıyor. Ben zorla açtım o zaman da seni ailemle normal bi insan olduğun zaman tanıştıracağım dedi. Gerekçe olarak da benim öfke patlamalarımı gösterdi. Benim bilerek üstüme geliyor; ne olursa olsun öfkemi kontrol etmemi istiyor: Bir diğer problem de ablası ve eniştesiyle tanıştım. Eniştesi daha ilk günden tabi ablalar önce gelir dedi. Bu anlamsız şeyi neden söylediğini erkek arkadaşıma sorunca öyle bir şey dememiştir dedi onu savundu. Ablası ile iyiydik buna dayanarak; erkek arkadaşıma ulaşamadığım bi gün ona mesaj attım sen uyandırabilir misn diye. Bunu büyük sorun yaptılar. Erkek arkadaşım dedi işte sen deli misin niye mesaj atıyorsun ablam da deli olduğunu düşünüyor falan. Ben de neye uğradığımı şaşırdım zararsız bi mesaj sorun oluyorsa kötü bir şey yapsam sen beni nasıl savunacaksın dedim: bizim ailede savunmak diye bir şey yok niye sorun yaşayacaksın dedi. Yani mesela dedim: ne derlerse desinler sen sus onlar benim ailem kaybetmek istemem dedi. Üstelik bir de başka kadından kızı var onlar da ailecek gidip geliyormuş ablasına. Ne var bunda sonuçta çocuğumun annesi diyor. Ama bu çocuğu da benden iki ay sakladı Kafam çok karışık. Onu seviyorum onun da beni sevdiğini biliyorum. Ama ben kendi ailemde hep ikinci hatta son planda oldum. Kendi kuracağım ailede ben önemli olmak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım teşekkürler
Sevgilim; ailesini şimdiden benden önde tutuyor; yardım edebilir misiniz?
1
6
Görüşünü yaz