Sebze ve meyve alışverişini marketten mi manavdan mı yoksa pazardan mı yaparsınız?

ShoppingColic
Biz meyve sebzeleri manavdan ya da pazardan alıyoruz ama Migros gibi marketlerin indirim dönemlerinde taze ve uygun fiyatlı meyve ve sebzeler oluyor. O dönemde marketleri tercih edebiliyoruz. Siz marketten mi alırsınız manavdan mı?
Sebze ve meyve alışverişini marketten mi manavdan mı yoksa pazardan mı yaparsınız?
marketten yaparım
manavdan yaparım
pazardan yaparım
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sebze ve meyve alışverişini marketten mi manavdan mı yoksa pazardan mı yaparsınız?