BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kaç tane çürük dişiniz var?

Benim yok. 😏
...
Güncellemeler:
...
Güncelle

1|1
2344

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 6 yaşında çürümüştü o çekilince dişler kaydı 3 sene tel takmak zorunda kaldım ösşxşclfkv
    Lonedolmayasıcadoktırnoktakom

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• su an için hiç çürük dişim yok. ancak koç gibi bir dolgum ve asla geri dönüşü olmayan bir kanallı dişim mevcut. :(

0|0
    0|0
  • 3 tane iltihaplı dişim var, bir tane kırık kök var bir tanede dolgusu düşük dişim var :D Ama her gün dişlerimi fırçalıyorum en yakın zamanda tedavi olacağım.

0|0
    0|0
    • hemen gitmelisin yoksa iltihapli olanlar daha kötü olur kanal tedavisi yaparlar düzelir

• @Erolcrmn Sanırım diş etimde'de var bunu nasıl tedavi edecekler? Ve biraz pahalı değil mi?

• şöyle diyeyim 3 tane kanal tedavisi ve dolgu ile 1300 tutar maddi açıdan sorun değilse özele git ama bir kaç tanesine git muayene etsinler fiyat al yok bu para çoksa devlete git ama orayı hiç bilmediğiniz yorum yapamam

• Aferin sana bu yazını beğendim ülkemizde diş sağlığı çok geri planda Amerikan filmlerine bakın 3 şey ön plandadır bunlardan biride diş fırçalama kliplerde bile öyle

0|0
    1|0
  • 1 tane var ya gülmeyi pek sevmiyorum bu yüzden :( 2 taneydi birini yaptırdım bunuda yaptırıcam yakında

0|0
    0|0
  • ben de o iş yapsam bende de olmaz :)) Sanırım benim de yok.. Ama diş aralarıma sıkça bir şeyler kaçıyor.. Bu rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • Kırık var sağ sol ikiside azı
    5 sene oldu dişççiden acayyip korkuyorum

0|0
    0|0
  • yok. ama atı koştururken ağaca çarpmıştım 1 dişim kırıldı

0|0
    0|0
  • Yok sanırım 😊

1|0
    0|0