• Sor
  • Bence

Sanal ortamda bir kızla tanışmak için atılacak ilk mesaj ne olmalı?

Kızlar nasıl bir 'ilk mesaj' sizin dikkarinizi çeker? Ya da siz bir erkeğe 'ilk mesaj'ı atmak ister misiniz? Ne yazarsınız?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şimdi senin için düşündüm ve ürettim. Mesajın denenmemiş, ilginç ve dikkat çekici olması gerekli bence. Dilekçe ile müracaat et. Şık durur ve ilginç olur kanaatindeyim. Örnek vereyim;İLGİLİ MAKAMA !Sayın yetkili, adım Represetative ve sizi tanımak istiyorum. Ben (burada kendini anlat biraz)Sizi rahatsız etmek istemem ancak belirtmeliyim ki sizinle tanışmak beni çok mutlu edecektir.Mürtacaatımın uygun olarak değerlendirilip değerlendirilmediğinin, bilgi edinme kanunu uyarınca 30 gün içerisinde aynı mesaj kanalı vasıtasıyla bildirilmesini ve gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.Representative. 30 gün gözüne çok galabilir ama kanun bu, ne yapalım :)))

• galabilir değil tabii ki. gelebilir olacaktı ama anladın sen onu :))

• Öncekileri Göster
    • Öncelikle, yalancı olmaktan çekinme, çünkü kadınların kendileri yalandır. yani sanal ortamda erkek ararken bile kenan imirzaloğlunun olmasını isterler karşısındaki kişi, iletişim kapısını açmak için yalan at, ama toparlaması kolay yalan, ikinci olarak kendi resmini değil, mümkünse karizmatik resim kullan, kendin yakışıklı ve tipin düzgünce (çünkü bunun gerekçesi basittir. çevrem beni burda görürse iyi olmaz, düşüncesi kadında iyi etki yaratır) mümkün olduğunca buluşmadan kalbini kazanmaya çalış,

• çok iyi ya

Kızlar Ne Diyor 18

• Yazılan bir şeye cevap vermek kolay da sıfırdan bir şey yazmak zor.

• Yooooo dostum yo, Facebook'tan 'tanışılmaz'. Medeni çerçevede ne gerekiyosa yap.

• tek sanal ortamım burası..e buradakilerin hepsiyle sorular vasıtası ile zaten tanışıyoruz. o yüzden tanışma mesajları hiç hoşuma gitmiyor.

• Selam. Tanışalım mı :))

• Öncekileri Göster
    • Sen soruya cevap vermemişsin ama emerald. Şimdi burada sana not yazsam kızar bizim meraklı :))

• :D yapmayın utanıyorum..

• "seni tanıdığıma cok sevindim kendi çapımda" oğuz atay

• yalnız bir kalp arıyorum. sevgimi vermek için sen misin? olurdu

• hahahaaha :)

• Öncekileri Göster
    • pardon karıştırmışım

• vay be bu çok güzel gerçekten...

• selam verıp konusabılırmıyız dıye sor sonrada muhabbetı ılerlet ıste...

• ... derken neyi kastediyoruz =)

• Anlamadım ben. "..." yazıp yollayan mı var?

• Öncekileri Göster
    • Jülyet derken neyi kastediyorsunuz? Shakespeare'in Jülyet mi?

• işte tam böyle :)

• ben bir keresinde sanaldan bir ilişki yaşadım yazdığu ilk mesaj sanalda senin gibi bir melek bulamadım, elinize bir gül veremiyorum ama sana bir şiir vermek istiyorum dedi ve bir şiir yazdı tabi o ilişki bitti yani 3 yıl sonra:)

• geldim ,gördüm ve sevdim :)
    takipteyim bende merak ettim, en ilginç mesajı

• Hiç düşünmeyin,en güzel söz aklınıza ilk gelendir. Düşünürseniz, her şeyi bozarsınız.

• nasılsın ?

• Facede paylaştığı durumlarla ilgili bişeyler yazabilirsin. veya öylesine anlık aklına gelen bişey sor. ne bileyim bu işlerde pek iyi değilimdir ben kimseyle tanışmaya uğraşmadım.

• humm face falan diyorsun. açıkcası uzun mesaj okumayı hamallık gibi görenler tabii ki okumaz. ama ben okumayı seven biriyim ne kadar uzun bir mesaj gelmişse o kadar dikkatimi ilgimi çekiyor benim. tanışma mesajında hele, cidden dikkat çekici bence. hı tanışır mıyım, ortak arkadaşlara bağlı. çoğunu umursamam ama ortak arkadaşlarımın etkisiyle tanıştıklarım da oluyor, nadiren.

• ben hemen engelliyorum...cevap bile yazmıyorum.

• tatlım burda demiyorum, arkadaşlık sitelerinde

• arkadaşlık sitelerine üye değilimm.ama burda olsun facete veya twıtterda teklif edeni engellerim..

• Faceden bir vatandaş bana çok komiksin diye mesaj göndermişti.Çok sinirlenmiştim benim nerem komik diye.Buna ister istemez cevap verdim.Ağzıma geleni söyledim.her lafımı yuttu filan.Üstelik aile şirketleri varmış,netten bakmıştım falan.Gerçi o mesaj bizi asker arkadaşı yaptı.Ne o bana ne de ben ona farklı bi şekilde yanaşmadık:))

• Selam ben Hakan. Şimdi uğraştırmayın beni, aşağıdaki cevabımda yazdığım dilekçeyi göndersem size benimle tanışmayı kabul eder misiniz ?
      :)))))

• Öncekileri Göster
    • @çdb: Ben dilekçenin ekine çorba parası koydum daha çok işe yarıyor :)))

• :))

• profilini görebildiğin bir kızsa ordaki özellikleri dikkatini çekmiş gibi, zeki bir analiz yaparak mesaj atabilirsin.

• bu da cok klasik olmaya basladi aslinda =) ama ise yaramiyor degil :)

• Öncekileri Göster
    • sorus nedenim de kendime yol cikarmak degildi zaten =) ama sayemde herkes yeni yollar ogrendi. ismimhakan abiyle alemci abi dokturdu yine =)

• halkıma hizmet ediyorum yani diyosun :D

• merhaba selam naber gibi şeyler kesinlikle çok itici gelirdi bana şahsen.çünkü direkt belli etmiş olursun ne amaç.la konuşacağını.ayrıca biraz serseri tipli bulurum öylelerini.gönül eğlendirip takılmaya.ne sanıyo bu beni ya falan derim.ama mesela birşeye yorum yapmışımdır onun üzerinden birşey söyler görüşünü bildirir o şekilde konuşurum yanlış anlamamaya çalışırım hem bu o kişi için iyi olur.diğer türlü terslerim.

• +1 :)

• kim yaptı sana bunu ?

• yani bi çeşit kendini kandırmak için bahane üreyitosun:)

• -merhaba
    -merhaba
    -bir konu hakkında düsüncenizi alabilir miyim? ( kafana göre uydur birseyler ama senin icin cok önemli bir konuymus gibi davran ) ise yarar valla yaptım biliyorum :)

• Bana bu taktik ile buradan bir kiz ozel mesaj atti. Aldigi cevap sonrasinda hesabini kapatip gitmis.Gizlisin ya sen simdi, kendi altinda bana cevap yazarsin ama bana bildirim gelmeyecegi icin goremem. Dolayisiyla kendi kendine konusmus olursun, manasiz olur.

Yazma.

• Öncekileri Göster
    • @Fxinturevi amacın ne?kendi egonu tatmin etmeye mi geldin?

• öyle sanırım

Erkekler Ne Diyor 34

• merhaba bu ay ki şanslı talihlimiz sensin , ben mi kimim , kanatlı küçük meleğin fırlattığı okum :)

• ks de yarışma sorusu vardı bu tarzda ıncele ıstersen

• Bırakacaksın onlar sana yazsın!

• Tostumu yedim birazdan çiçekleri sulayacağm de.

• error..

• merhaba resminizi gördüm çok güzelsiniz diyorsun önceondan teşekkür ederim diye mesaj gelirsepardon google den alınmış sanatçı resmi diye pardon diyorsunuzsinir oluyor kızama seninle de ilgilenmeye devam ediyor :))))

• 1ay

+Bir adres osorabilir miyim?
    -Evet
    +Hoşunuza nereden gidebilirim?

• tanişma cumleside mi varmiş :D acaba tanişma şansımiz var mıde madem ama selam ver önce

• naber hacı tanımadın di mi beni.

• En büyük hata biriyle konuşmadan yazışmadan öncesinde plan yapmaktır en doğalını sergile başarıyı göreceksindir. Merhaba ile başla zaten seninle konuşmak isteyen onun karşılığını verecektir karşılıklı sohbet et adını yaşını yaz ve gerisi onunda sana yönelteceği sorular veya yazışmalarla gelecektir. Bol şans.

• düşündüm taşındım benimle çıkmana karar verdim

• Nasılsınız sizi bir yerden tanıyor muyum?..

• Herkes mutlu olmak ister peki sen benimle mutsuzluğuda varmısın de sonra paravan açılır aşk başlar .

• Ya çok eski bi konu ama, denenmiş ve işe yarayan bi yöntem olarak yazıyorum..."Selam,Kaslı değilim, motorum da yok, hep bi ferrari istemiştim ama internetteki resimlerinden sevebiliyorum ancak, her gece alem yapacak param da yok... Napcaz şimdi, tanışmıcaz mı yani?"%80-85 olumlu yanıt geliyo... =)

• mesaj atmadan önce Sanal kuşatma başlatırdım. gerekirse sahte profilllerle onun profiline göz atardım. Hakkında edindiğim bilgileri google da tarardım. belki çalıştığı işyerini , okuduğu okulu yaşadığı muhiti , nasıl yaşam tarzı olduğunu öğrenirdim. profildeki arkadaşlarından erkek olanlardan telefon numarasını bilenler olacağını düşünerek bir kız arkadaşıma onu tanıyan telefon numarasını yem atarak öğrenirdim. onu ankesörlü telden arayıp merhaba deyip o cevap vermeden kapatırdım. bir kaç defa böyle yaptıktan sonra arkadaş onun arkadaş listesine sızmış profillerim ile ne merak ettiğini sorardım. ve yavaş yavaş ipuçları verirdim. yani öyle facebook tan bir mesaj atmakla bu işler olmaz. stratejik gizemli kişiler daima ilgi çeker bunu unutmayın

• Yalnız kalırım daha iyi.. Bu ne hacı? Bu kadar nağmeyi ben Scarlett Johansson'a yapsam tavlarım ya...

• sizinle tanışmak için nasıl bir cümle kullanmam lazım, gayet farklı ve espirüktüel bir yaklaşım:)

• selam canım ben senin amcanım

• kardeşim bu kızları anlamak imkansız :)

• 2ay

Arkadaşlar bende şöyle düşündüm..
    İşe yarayabilir
    Kafa karıştırıcı cümlerler kurmaya çalışın!!!

İyi akşamlar sizi tanıdığıma sevindirmek ister misiniz beni vs

• fikrim yok

• ilk teklifi siz etmeyin . bekleyin biraz .

• tanisabilir miyik de iste

• yok sana cümle asfdsadf

• Selam ...

• bu güzelligin sıırı ne acaba :)

• Yapma agam snra gtleri tavan yapiyor havadan yanlarından geçilmiyor ..yabancilarla iletisim kur çok çok daha nezihler..

• salak mısın?
    dersen çoğu aksini iddia etmek için geri dönecektir mesajına

• Gecelerimde hiç tanışmadığım sen vardın

• merhaba

• böyle durumlarda ciddi ve iyiniyetle yaklaştığın zaman % 90 olumsuz cevap alırsın.hatta seni takmazlar bile. o nedenle burda işi biraz fırlamalığa vurmak gerekiyor...örn: pardon hanfendi bu güzelliğinizi neye borçlusunuz acaba? ya da: merhaba.. saçların gerçek mi? cevap alma ihtimalin yüksektir.denemesi bedava:)))

• Sevişelim mi yazıyorum ben. Ayıp değil ya.

• Daha Fazla
Yükleniyor...