İdeal penis boyu nedir?

26 yasındayım, hiç ilişkim olmadı. Oldu da tam olarak değil, sebep penis boyu, utanıyorum ve çekiniyorum. Boyu 11 cm bu beni baya rahatsız ediyor. Etrafımdakilerin konuşmaları ve yaşadıklarını anlattıklarında kadınların bu boyu istemediklerini anlıyorum, dalga geçilmesinden korkuyorum.

Şimdi bana aşk ve sevgi varsa bunun pek önemli olmadığını söyleyeceksiniz ama sanırım bu baya önemli bir durum. Karşımdaki insanın bundan haz almasını istiyorum. İnanın evleneceğim, evlenmekten çekiniyorum. Evli bayanlarla olan arkadaşlarım kadınların bundan şikayetçi olduğunu, kocalarının onları doyuramadığını, bundan dolayı aldatıldıklarını söylüyorlar.

Arkadaşlar gerçekten cevabınızı bekliyorum. Bunun psikolojimi bozduğunu çok rahat söyleyebilirim. Lütfen doğru olan neyse söyleyin, şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
35|66

En İyi Kız Görüşü

• 11 santimlik bir penisle bir kadını hamile bırakabilirsin, rahatlıkla ilişkiye girebilirsin.

Ama penisi daha büyük ve işlevli olan bir erkeğin yaşatacağı zevkleri, çoklu orgazmları asla yaşatamazsın.

İsteyen istediği kadar inkar etsin, büyük penis çekici ve erkeksi... Kadın zaten o iri penisin görüntüsüyle tahrik olur. Seks ve orgazm biraz da psikolojiyle alakalıdır. Kocaman bir penisi olan bir erkek her açıdan kadını doyurur. Kadın kadın olduğunu, beraber olduğu kişinin tam bir erkek olduğunu düşünür bilinç altında.

Küçük penis dilediği kadar işlevli olsun, çocuk penisi gibi görünür, kadını psikolojik olarak hazırlayamaz... Ama tabii maksimum performans sergilerse kadını boşaltabilir.

2|10
    • Şikayet

Kızlardada küçük vajina daha tahrik edici.

• Şikayet

oha çözmüş olayı ya :O azım açık kaldı o kadar güzel anlattı ki abazaya bağladım tatmin falan dediktçe tahrik oldum hiç beklemezdim böyle bişi ya :D

• Şikayet

Buyukten kastinne mesela kac cm ve uzeri buyuk tur denin icin

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum istersen 25 cm olsun 1 dk dayanamazsan olay biter. Uzunluğun dertleri daha büyük ereksiyon sorunları yaşanır, boyutun anormal değil. Erken boşalma sorunun varsa onu aşmaya çalış. Kendini her konuda geliştir. Seks sadece oradan ibaret değil. Ellerini (gerektiği yerde dilini) kullanmayı öğren. İnternette gani kaynak var bunlarla alakalı. Ama ders gibi öğren. Bir sıkıntının olacağını zannetmem. Çoğu erkekten daha iyi olabilirsin. Bu da bir yetenek sonuçta. Ne kadar çalışırsan o kadar gelişirsin. Bu tür şeyler içinde evlenmekten sakın korkma.

3|4
    • Şikayet

bu gercekten buyuk bı sorun tahmın edebılıyosundur

• Şikayet

Tahmin edebiliyorum dostum ama şunu unutma kadınlar kendine güvenen erkekleri severler. Kendini yetiştir, kendine güven..

• Şikayet

mıllet makara yapıyo neyse ben bıda kımseye sormam boyle bısey yorumun ıcın sagol