Melek_1907
Yazar Melek_1907
Kategori Flört

Kadınları Etkilemenin 15 Yolu

 
Puan: Puan Ver:  
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
Bir kadın olarak erkeklerin kadınlara yaklaşımlarında bazan çok amatörce davrandıklarına şahit oluyorum. Erkeklerin genelde yaptığı hatalar aynı. Oysa bir kadına doğru bir şekilde yaklaşmanın bazı 'kadınca' yolları var. İşte size 'içeriden' ufak tüyolar...

1- İlk karşılaşmada az konuşun, öz konuşun... Karşınızdaki kadında merak uyandırır, daha fazla ilgisini çekersiniz.

2- Her buluşmada, konuşmanızdaki kelime sayısını arttırın... Üslubunuzun akıcı ve bilgece olmasına dikkat edin.

3- Kadının bilmediği konuları ya da yetersiz bulduğunuz meseleleri önceden tesbit edin. Buluşma öncesi konu hakkında fikriniz yoksa, araştırın, çalışın ve öyle gidin. Böylece, arada sallasanız da farketmeyecektir.

4- Ona çok yavaşça yanaşın.. Öncelikle sözü ona bırakın ve dikkatle dinleyin... Mümkünse biraz "baba" edası takının. Unutmayın, kadınlar dinlenmekten ve anlanmaktan çok hoşlanır...

5- İlk günlerde sık sık arayın... Daha sonra arayı açın... Ayaklar yerden kesilir önce... Zoka yutturulmuş, kabul edilmişsinizdir cevap alıyorsanız. Hiç şaşmaz. Ama aynı sıklıkla aramaya devam ederseniz, sizden sıkılabilir. Allame-i cihan da olsanız, beş paralık değeriniz kalmayabilir aniden... Karizmanız derhal çöküşe geçer, gizeminiz kaybolur.
"Gizeminizi muhafaza edin!"
6- Arayı açma planının sonuna geldiğinizde, fazla da uzatmadan aniden karşısına çıkın... Sürpriz yapın ona. Ara verdiğinizdeki sinirini tamamen yok eder bu karşılaşma. Hormonlarını allak bullak eder, sorulardan ve sorgulamalardan yırtarsınız.

7- Gene kaybolun... Tam güvenmişken size ve kendini kraliçeniz sanıyor iken, silkelenip kendine gelsin... Sizin, ondan başkalarını da görüp etkileneceğinize dair şüphe duymaya başlasın, kıskansın, huzursuz olsun... Deli gibi telefonunun başında yaşasın.

Kadınları tavlamanın yolları
8- Fazla da uzatmadan ve ümidiyle birlikte kalbinin kırıldığına dair zamanlamayı iyi ayarlayarak tekrar çıkın karşısına... Arayın ve buluşun. Korkmayın! Asla "hayır demeyecektir. Hele ki aramayış sebebi olarak zor durumda olduğunuza inandırabilirseniz zekice ve seri konuşmanızla. Bir hikaye hazırlayarak karşınına çıkın bu buluşmada. Üzülsün, size yardım etmek isteyecektir ve hatta analık duyguları ön plana çıkacak, bu döneminizde sizi rahat ettirmek isteyecek, neredeyse bir "huzur meleği" ilan ederek, kendini adayacaktır. Adamazsa uzaklaşın zaten... Bu kadın çok dominant!

9- Buraya kadar gelebildiyseniz, kızı programladınız bile... Tebrikler!!! Bundan sonra, alıştırdığınız gün sayısı kadar onu aramasanız bile alışmıştır, dert etmeyecektir... Beyler!!! artık karşınızda "Pavlov'un dişi insanı" var ve Pavlov da sizsiniz!!! :)

10- Gelelim dış görünüşünüze...Her görüşmede ayakkabınızdan, dış giyiminize kadar değişik bir kıyafet seçiniz. Özellikle kadınlar ayakkabıya çok önem verir ve etkilenirler.

11- Tertemiz kokular sürerek yanına gidin... Siz yanından ayrıldıktan sonra bile kokunuz bir yerlerinde kalarak, ona sizi hatirlatmaya devam etsin.

12- Hormonlarınızla savaşın ilk dönem... Bir kadın için esas olan şey, başını dayayabileceği erkeği bulabilmektir. Onun omuzunda kendini küçücük bir serçe gibi hissetmelidir. Her kadın bir "minik serçe'dir... Bu durum, yaş, baş, güzellik, çirkinlik tanımaz!

Kadınlar ne istiyor
13- Her şartta gizeminizi muhafaza edin ve dahi buluşmayı da tam bu anda bitirin ... Aklında soru işareti bırakacak şekilde yanından ayrılmayı başarın... Bir konuya başlayıp, aniden vaz geçerek, "neyse, daha sonra anlatırım aslında" gibi bir iç gıcıklaması yaratın. bir sonraki görüşmeyi iple çeksin.

14- Arada minik hediyeler verebilirsiniz. Hiçbirşey veremediyseniz, çakmağınızı, sigaranızı onda bırakın, bilinçli olarak unutun yani:) Kısaca sizden bir simge olsun artık onda... Kadınlar saklarlar, tapınırlar sevgililerinin hediyelerine ya da eşyalarına.. En önemli simgelerdir hayata onları bağlayan kalıntılarınız.

15- Ve böylece baştaki planlamayla, gizemli kayboluşlarınızda ne isterseniz yapsanız da, özgürlüğünüzü hemen kaptırmamış olma şansını elde etmiş olursunuz. Emin oluncaya kadar bu sisteme devam edin. Büyü hiç bozulmasın.

Veee kazandınız bile!!! Yavaş yavaş alışmışsınızdır ona da artık bu süre içinde... Ne kadar isterseniz o kadar görüşürsünüz bundan sonra... Belki arada sırada, belki hergün onunla olacaksınız. Şayet arada "çişim geldi" deyip kaybolmanız için bir nedeniniz yoksa.... :)

"Kadınları Etkilemenin 15 Yolu" üstüne yorum yaz


500 karakter kaldı
Yorum Yolla

Yazı Yorumları

 • 7 gün önce
  ibretle okudum gidip başımı soğuk suya sokacam
 • 17 gün önce
  GDO lu olmak ya da olmamak
 • Bir ay önce
  bunlara gerek yok dürüst ol kendin ol yeter
 • Bir ay önce
  :) karşı cinse iyi kozlar ve taktikler verilmiş başarılı ;) biilmeyenler bir kaç şey öğrenebilir ..
 • Bir ay önce
  bunlar kanun niteliğinde değil ... :/ bir kadının düşünceleri bence .. hani hiç bir kadın ayrı değildi ?
 • Bir ay önce
  etkileme deyince daldım iceri bakalım nelermis :D
 • Allah razı olsun büyük sevaba girdin
 • kadinlari etkilemenin en iyi yolunu erkekler,erkekleri etkilemenin en iyi yolunuda kadinlar bilir!^^
  gerisi hikaye!^^
 • Kaybolun maybolun ne demişsin ablacım sen öyle ya...
  Yakacaksın Adamların başını...Gizemli olun ..Gizeminizi Muhafaza edin ...Yok olun...
  Abra kadabra deyip yeniden karşısına çıkın...
  Ne diyosun ablacım... Ne içtin böyle... ama Söyleyim O gizem Elbet bir gün Kaybolacak...
  Neyse Beyler Abla Anlatmış Herşeyi... Büyüyü bozmadan...
  Hadi Kaybolun bakiim...
 • Kadınları etkilemeyi öğreten güzel bir blog: link
 • Sadece kendin ol ve bakımlı ol,kendine güvenin yok ise veya olduğundan farklı görünmeye çalışıyorsan De Niro olsan yemezler yaşım 38 sadece bunu söylerim.
 • Sizi gidi çakallaaaaarr!..
 • aramazsın bu seferde neden aramıyor diye soru sorarlar burada neden aramıyor diye tribe girer bu madddeler hangi kız türü için
 • katilmiyorum bu 15 yola, calintiasklaradasi na katiliyorum..kadinlar salak, ya da anlamaz degiller istediklerine katlanir istemediklerine katlanmazlar..insan sevene deger verir..saygisi olnana..ben erkek sen kadinsn diyene degil
 • Arkadaşlar bunlar genellikle kişilik bozukluğu olan insanların yaptığı şeylerdir. Robert GREEN in baştan çıkarma sanatını okuyun, bunların çoğu yazar, ama şöyle bir durum var ki bunu yapan kişiler bizlere benzemez, bazı farklılıkları vardır mesela vicdan ve empati yoksunudurlar ve bizim gibi hissetmezler, sonunda erkeği ya da kadını peşinde köpek eder, tamamıyla duygularla oynama üzerine kurulu bir oyun oynarlar, sizin her zaafınızı bilirler, zamanla sizi "çalışırlar".
  Siz sadece kendiniz olun.
 • Teşekkürler.. ama bunu yapacak biri yok bile :)
 • iyi güzelde sen başlamış bir ilişkiyi yazmışsın.başlamadan önce nasıl etkileyeceğiz bir de onu anlat.ilk açılmayı yani
 • kadınların bitirdin :D
 • süper :D
 • Tebrikk ...:)) Kesinlikle doğru bir yazı;)
 • cok iyi hosda, uygulaması imkansız
 • hergun ara asik oluyor
 • demesi kolay:D
 • ne gerek varki bunlara insan insanı oldugu gibi sevmeli durustluk altındır bu sekılde sevgı olmaz ancak 2 gunde yataga gırersın ve bıter
 • Abi çok iyi yaa!
 • link

  Bir de hemcinslerini Pavlov'un deneki gibi betimlemen (alıntı bile olsa) pek hoş değil...Köpek gibi hissediyorsan,o başka tabii...Hissedenler için harika çünkü :D
 • Alıntı yapılan yeri yazsaymışsınız iyi olurmuş.Başka bir sitede okumuştum aynısını :) Yine de okumayanlar için iyi olmuş.
 • Gerçekten birbirini seven ve anlayan çiftler, bunların hiçbirisine gereksinim duymazlar. Konuşurlar, problemlerini çözerler, koklaşa koklaşa evlenip mesud olurlar... Tabi ahlaklı ve iyi niyetli kimseler yapabilir bunu, onla bunla yatıp kalkan tipler değil.
 • Bir de sanki kadinlar isinde iyi olan, basarili erkekleri begeniyorlar. Ne is yaptigi onemli degil, ne is olursa olsun mizmizlanmadan ve istikrarla isini yapan, isiyle begeni toplayan erkekler karizma sahibi de oluyorlar. Guzel bir yazi olmus, kalemine saglik...
 • kesinlikle doğru fakat bunları yapmam için adriana lima gibi bir şey lazım
 • bu ne lan, entrikalar mı çevireceğiz?
  beğenmeyen kendi bilir, ben kendim olurum. yok kendim gibi davranmıyorsam amacım bellidir :)
 • her iki cins de kendisi gibi davransın yeter. bu şekilde severse sever sevmezse sevmez. başkası gibi davranarak taktikler uygulayarak sevse de sizi sevmiş olmaz zaten, yaptığınız rolü sevmiş olur ve hiçkimse uzun süre rol yapamaz. ayrıca yazarın kızları pavlovun köpeğine benzetmesi hoş olmamış bence.
 • Bu ne ya satranç mı oynuyoruz. Baştan sona stareteji geliştirerek kadına yaklaşmak onu tava getirmek. Bİr bayan olarak kendini nasıl bu kadar aşağıladın hayret doğrusu. Nerde insan olmak nerde insan gibi dürüst yalansız dolansız yaklaşmak. Demek istediğini bir kere de sağlam bir duruşla söylemek. Yok önce bağla sonra biraz bırak sonra aniden çık.Güvenmek güvenilmek nerde yok öyle savaş taktiği gibi kıza yazılmak. Anadolu erkeği böyle kaypakça oyun oynamaz. Anadolu kadınıda böyle oyunlara gelmez.
 • Gerçekten faydalı bir yazıydı, teşekkürler :)
 • umarım işe yarar :)
 • Doğru
 • teşekkür ederim.
 • para işi ne olacak peki kadınları etkilemenin bitek yolu var arkadaşlar burda kimse lise bebesi değil o sizin lise çağındaki bahardan yaza kadar süren sorumluluk dışı hiç bir manası olmayan sadece ve sadece aşık olduklarını sanarak içgüdüsel dürtülerini tatmin etmek için cinsel paylaşım müptelaları için geçerlidir kanpa panpa kuziş muziş kankiş panpiş fiş fiş de fiş fiş ama gerçek yol cüzdanın dolumu arkadaşım ağada sensin paşada feministi bile etkilersin ozaman okadar
 • çok fenasın! kimsin tanımıyorum seni.. ama bu yazınla bile beni etkilemeyi başardın. SEN kadınların kalbini kazanmak için yazmışsın bu yazıyı ne garip ben bir erkeğim ve seni merak eder oldum ? kimbilir belkide hiç görmzsin bu yorumumu ama olsun bir adım atmalı birileri tanışmak için. eğer bir güz dönersen yazıma bir cevapla şimdiden hoş geldin dünyama.. dilerim tanışmak mümkün olur byy
 • hiç birine ihtiyaç duymam. bu kızı elde ettik evlendik. sonra tabi doğal halimize dödük. ne oldu? "kocam evlenince çok değişti". ya da uzun süre ilişkide. 1 sene sonra "sen artık çok değiştin" gbi bir yargıya düşmek hayatım boyunca istemediğim bir durumdur. ben buyum. böyle seven sever. ve şükür 3 küsür yıldır çok güzel giden bir ilişkim var...
 • sana öylemi yaptılar la yoksa
 • genç kızlardada işe yararmı?
 • Yapmacik davranislara ne gerek var. 9. Nr. hic olmamis.bu yazdikarinizi henüz kendinisini bile taniyamamis, ya da kisliginde sallantilari olan birine yaparsiniz, belkide tutar. Ama akli basinda bir bayanla karsi karsiyaysaniz o aramadiginiz gün kadar, o kadini arayamayacaginiz günleride hesaba katin. Bir bayanin ya da erkegin kafasinda soru isaretleri birakmak güvenin sallanmasi demektir. Güvenin sallantiya ugrasidigi bir beraberliktende hayir gelmez.
 • Güzel yazı gercekten ama 15 yolu demıssınde 10 u gizemlilikle alakalı :D:D
 • değmez ya insan gibi olun yeter.
  1 de denilmiş ki az konuşun öz konuşun. Eğer bir erkek böyle yaparsa bir tepki ile karşılanır. O da;
  Ne kadar az konuşuyorsun, yoksa sen her zaman böyle misin?
  Diğer maddeler de zaten klasik bildiğimiz şeyler.
 • kendiniz ol gerisi gelir. çok gizemliliğe gerek yok.
  olmak veya olmamak misali
 • ama bu herkadın için geçerli birşey değill çok fazla gizem yüklemişssin karşıdaki kişiyee çekip gidebilirdee benle ilgilenmiyor diyee erkeğin cidden tecrübeli olması lazım bu taktığe görte
 • nerde kaldı bir kişilerin gururu ve ahlakı,yalan üzerine kurulmaş herhangi bir ilişki ne isen o olacaksın boyle kıvırmalar yapmacık hareketler yakış maz bana
 • valla ansiklopedilik tüyolar bunun el kitabı çıksa bayağı satar gibi hayır ben bunları zaten biliyorumda bu bayan arkadaşta bayağı irdelemiş meseleyi güzel bende şunu ekliyim doğru kız diilse sakın gözyaşlarına aldanmayın kaçabildiğiniz kadar kaçın
 • Kendiniz olun... Kızı tavlayana kadar rol mü yapacaksınız ?
 • Eee kızı nerden buluyoruz peki :):)
 • kısacası kadınları etkilemenin yolları hep yalandan ibarettir.
 • Kızları etkilemek istiyorsanız aşk parfümü alın çok işe yarıyor cidden girdiğiniz ortamlarda gözler hep sizde mükemmel birşey :) hangisi daha iyi bilmiyorum ama ben ferolle kullanıyorum :D goo.gl/ZkAzX
 • Siz kadınlar hep entrika hep entrika bırakın hayatı akışına içimizden geldiği gibi yaşayalım yaşatalım
  siz normal bir ilişki nasıl yaşanılır bilmez misiniz ? Neden böylesiniz ?
 • iyide erkek işte eğer sizin yazdığınız bu 15 yolu yapsaydı erkek zaten erkek olmazdı.artık erkekleri kadınlar olduğu gibi kabul etsin
 • Bunlara gerek yok seviyorsa seviyordur zaten sevmiyorsa sevmiyordur bu kadar basit seven insan ne kadar çok ararsan ara sıkılmaz daha çok sevinir
 • Bunları uygulayan adam dolandırıcı gibi birşey olur böyle bir adam mı istiyor kadınlar ondan sonra terk edildim, aldatıldım falan ortalarda geziniyorlar
 • tanıdığın hatun var mı bir denesem ben bunu :))
 • EE doğal olmak bunun neresinde kaldı şimdi ? Siz bize resmen oyun oynayın diyorsunuz...
 • Bence harika bir yazı olmuş. Bir kaç ekleme yapmam gerekirse:

  Bu yazı önceden çekicilik varsa arada gayet işe yarıyacaktır. Ancak henüz çekicilik oluşturulmadan önce bunları denediğimizde iplemeyecektir bile. Bir ilişkinin sevgiye dönüşebilmesi için önce güven oluşturulmalı, bu güveni sağlayabilmek için onunla yeterince kaliteli vakit geçirmeli ve vakit geçirmeye değer biri olduğumuzu göstermek içinse önce çekicilik oluşturmalıyız. Daha tanışmamızın ilk saniyelerinden itibaren.
 • 4 süpper ya baba edasıyla yaptığın zaman şansını 2 kat arttırıyon.
 • ya bunları ne kadar yaparsan yap , üstüne kızlara sahiplarıymişsin gibi yaklasmazsan işe yaramıyor, ilişki böyle olmalı onlar köle sen efendi, ancak oyle tav oluyorlar
 • ilk 2 sini yapınca zaten oluyor 15i çok olmuş. ama bilgiler için sağol . deneyip de başaramıyan arkadaşlar var ise yaşamasınlar derim :D
 • zengin, ünlü falan değilsen; bunları yapacaksın arkadaş; melek samimiyletle yazmış, esrarengiz olmazsan, kıza çekici gelmezsin; tabi mutlaka elde etmek istediğin bir popüler bir kız vardır, ona karşı oynarsın bu oyunları, kız sana zaten tavsa gerek olmaz bunlara
 • farkında olmadan birçoğunu yapıyormuşum zaten, eline sağlık :)
 • Bunları tam uygulayıpta ben kız ayarlayamadım diyen erkek kendini öldürsün :) eline sağlık melek :)
 • İşe yarar denemeliler bence :))
 • Kızlar daha ince düşünüyor olayın bir büyüsü olmalı elbette.. Ama işte sabırsız bir yapıya sahip olduğumuzdan herhalde hemen olsun elde edeyim isteği alıkoyuyor herhalde.. Güzel yazı hazırlamışsın Melek.. Eline sağlık. :)
 • vay be. siz kızlar çok tehlielisiniz. ama helel be. çok şaşırdım
 • Herşey gğzel hoş ama buna benzer taktikleri uygulayarak hareket etmek "ben" olgusunu gizlemez mi ? Olduğum gibi görünmeyi, doğal olmayı içimden geldiği gibi davranmama engel olmaz mı ? Gelecekse beni sevdiği için gelsin.. Ya da hiç gelmesin ben böyle iyiyim...
 • Bu 15 maddenin doğruluk payı olabilir,ama bu senaryolar bana göre değil.Neden bir bayanı etkilemek için bu kadar tiyatroya ihtiyaç duyulsun,değilmi?Hadi iyi bir oyuncu bu senaryonun tamamını ustaca oynadı,peki kendi karekterine uygun düşmeyen rollerde bir gün acı gerçek ortaya çıkmayacakmı?Bir erkek olarak asla katılmıyorum,eğer ki bir insan beni sevecekse beni ben olduğum için sevmelidir.Hiç bir formaliteye,hiç bir tiyatroya ve hiç bir yalana ihtiyaç duymadan...
 • ya da en kolayı kendin olmak, ben buyum hanfendi mal bu, alırsan.
 • yürekden sev karşındakı seni anlar
 • Gerçekten çok komik bir yazı neden bu kadar uğraşayım ben anlamadım , hayatı zorlaştırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Çok saçma bir yazı olmuş kusura bakma hayır 90lardamıyız anlamadım bu nasıl bir yazı böyle. Yok onu bir süre arama çok şunu yap ya canım istiyorsa ararım kardeşim sizene yani bundan. Yok gizmeli görünün falan fantezi dünyasında mı yaşıyoruz oyun mu bunlar sizce ?
 • Senin dediklerinle hic alakasi yok bunlar olsun yeter
 • 1. Sev ama çok sev
  2.sadik ol
  3.mutlu et
  4.tatli sozleri eksik etme
  5.rahat ettir
  6.alttan al tabi yapabilirsen
  7.kagvada ustune gitme
  8.hediye al
  9.arada bir çicek al
  10.istedikleri herhangi birseyi al
  11.gezdir sık sık
  12.yemeğe cıkar
  13.kıma lafı ölç konuş
  14.hep ön planda gör
  15.özgür oldugunu hissettir
 • @kertenkelekertenadam: Herşey para değildir. Dünyada gerçekten seven insanlar vardır. Parası olmasa bile delice seven insanlar vardır. tabii siz buna çok uzaksınız..
 • Ahaha hepsi boş bu varsa iş biter;

  link
 • Ondan sonra erkeklere guvenilmiyo diyorlar :D
 • tebrik ederim.çok güzel.kızların sordukları da tam olarak bunlar.bir yerini düzeltirsen daha hoş olur.> aslında orası daha değişik yazılıyordu. neyse gençler için iyi bir rehber..Ama bu arada hanım efendilerin üzülebileceğini de unutmamak gerek.
 • bence guzel bir sekilde anlatmis :)
 • la bir kadına bunları yapana kadar gider eşşeğe yapar onu dikerim,daha kolay olur...
 • okumaya üşendim valla:)
 • Yalan dolan bunlar.

  1. Yuzune bakilacak kadar tipin var mi?

  2. Bos seylere para harcayacak kadar kazancin var mi?

  3. Aptal saptal laflar/tripler dinleyecek sabrin var mi?

  Not; Ucunden birinde olan eksigini digerini/lerini artirarak telafi edebilirsin.
 • DevilS bence yanılıyosun herkes kendini farklı hissetmek ister sıradan yada standart olmak herkes için berbat bir haldir senin burda söylediğin cümlelerden (Ben Farklıyım) egolu bırısı olduğunu çıkarıyorum mesela ben.
 • demodelikle alakası yok eger zerre kadar psikolojiden anlıorsam yüzde yüz haklısın ama eksik gördüğüm bişeyler var mesela eğlenceli olmalı erkek, abartmadan cıvıklaşmadan ama. sonra her kadın içinde küçük bir çocuk taşır, bu yüzden arada 5 yaşındaki bir çocuğa davranırmış gibi düşünüp hareket etmek gerekir. özellikle hediye konusunda bu önemli diye düşünüyorum.
 • Bu demode şeylerin önemi yok. Karşıdaki sizden hoşlansın, gerisi boş. Kadın istedikten sonra her yolunu bulur sizinle birlikte olabilmek için.
 • Teknik detaylar ve verilen taktıklerın arkasında ki piskolojık dınamık ve motıvasyonların açıklaması eksık.
  Yıne birçok erkek için iyi tavsiyeler
 • Teşhis güzel ama papaz her zaman pilav yemez..
 • Konusunda uzman desem..
  Hanımefendi memurmuşşşş...Hayal kırıklığına uğradım doğrusu :(..Moda deyimle söyleyeyim"Hayat koçu""sanmıştım..Yada psikolog
 • bilmiyorum kızlar konusunda pek sorunum olmadı ve böyle şeylere dikkat etmedim. kendim olmama yetiyo sanırım :)
 • Çok iyi bir açılım yapmışsın tebrikler hemen hemen birazını uyguluyormuşum :D
 • yine de düşündüm de galiba haklısınız arada bi buharlaşmak iyi gibi :D
 • özgüveni olan bir erkeğin kendisini ispatlaması adına ali cengiz oyunu oynamasına bence gerek yok.yani arada bir kaybolmasına da gerek yok.güçlü erkek zaten çeşitli şartlarda deneme tahtası konumuna getirilmesine dair hiçbir şekilde izin veya taviz vermeyecektir.ama karşısındakinin olası kaypaklığına önlem olarak ne yapacağı belli olmama profilini hissettirmesi mantıklı olabilir.
 • kadınları etkılemek ıcın hıc bır çaba sarf etmıyorum artık..:) çünküü buna deyıcek karsılıgı bulamadıgımız oluyor en guzelı deger alabıldıgın kadar deger vermek yapmacıktan uzak gercekci olmak en mantıklısı..
 • kalp kırmadan önce daha ıyı düşünün derım, hayatınız boyunca ayagınıza dolaşacak huzursuzluklar ve mutsuzluklar yaşamak ıstemıyorsanız . Neymıs önce düzgün şereflı bır erkek olmak bu kadar basit
 • Eğer böyle yapıp da olmazsa başka hangi çözüm yoluna gidelim...
 • ''Öncelikle bunların uygulanabileceği bir kadın bulun''

  :)
 • hic bisey yapamiyormusunuz, o zaman asagilayin, kaba olun, ne bileyim kizdirin iste. mecburen sizi zihnine kaziyacaktir(ama kotu sekilde) 2.gun nazik tarafinizi da gosterdiginiz anda ilginisini cekmeyi basarirsiniz, gerisi size kalmis...
 • kendıne aşırı guven ve eglence bunlar yeter bı kadını etkılemek ıcın ılk basta ;) gerisi size kalmış one nigth stand mi olcak fuckbuddy mı sevglınız mi ;)
 • kendim olmayı yeğeLerim ;)
 • Way be, çişi gelmemiş mi yani?
 • Hayatım 15 maddede etkilenecek kadar basit değiliz biz. Bence sen tekrar düşünüp yaz bu yazıyı. Kadın o kadar basit olsa Freud kafayı yemezdi incelerken.
  - Henüz yanıtlanamamış ve kadın ruhuyla ilgili otuz yıl süren araştırmalarıma karşın benim de yanıtlamayı başaramadığım çok önemli bir soru var: Kadın ne ister?
  Sigmund Freud'un 30 yılını attın çöpe gitti.
 • Bence de kadınlara bolca iltifat edin, sevgi sözcükleri bizim duymak istediklerimiz. En güzel böyle etkilersiniz bizi!
 • Ruhumuza hitap ederseniz yaşadınız, yoksa yandınız ;)
Ana Sayfa > Yazılar > Flört Yazıları > Kadınları Etkilemenin 15 Yolu
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

Flört Yazıları
 
●  Kadınları Etkilemenin 15 Yolu
Melek_1907
Bir kadın olarak erkeklerin kadınlara yaklaşımlarında bazan çok amatörce davrandıklarına şahit oluyorum. Erkeklerin genelde yaptığı hatalar aynı. Oysa bir kadına doğru bir şekilde yaklaşmanın bazı...
●  Beni Seviyor mu, Benden Hoşlanıyor mu?
meyyvalı
Beni Seviyor mu? Benden Hoşlanıyor mu?Bir Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım? Seven Erkek Nasıl Davranır? Bazan sadece seni seviyorum demek yeterli olmaz. Sözlerle ifade edilen bu duyguların...
Yeni Cevaplar
  
Bir Kız sordu Google'a sorulan en saçma sorular neler?
Bir Erkek Cevapladı Google'da google'ı aratmak

Bir Kız sordu Yuvarlağın dışına taşan mühürlü oy geçersiz sayılıyor mu ?
Bir Erkek Cevapladı Benim de evet yazısı ters oldu,ama yuvarlağın içinde .sorun olmaz sanırım :)
Yeni KS'ye hazır mısın ?
Sonata19 saat önce sordu

Icerik gitsin yeni tasarim

Icerik gitmesin yeni tasarım

Icerik gitsin eski tasarim

Oldugu gibi kalsin

Flört Xperleri
  
gizemli7
50121  
gizemli7
Nişanlı, 24 yaşında
2 Soru - 3133 Cevap
Flört Xper: 9597
yokoylebisey
42203  
yokoylebisey
İlişki İçinde, 25 yaşında
0 Soru - 2969 Cevap
Flört Xper: 9190
Aneksenamun
53026  
Aneksenamun
37 yaşında
4 Soru - 2979 Cevap
Flört Xper: 5463
prenses_nur
52598  
prenses_nur
25 yaşında
4 Soru - 2449 Cevap
Flört Xper: 5341

Xper Nedir? Xper Sıralaması