SevDam25
Yazar SevDam25
Kategori Flört

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

 
Puan: Puan Ver:  
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
1) Temiz olun. Güzel görünmek temiz olmak değildir. Aman süslü görüneyim diye dikkat ederken, aynı zamanda ter kokuyor olmayasanız. Mutlaka onu görmeden önce duşunuzu almış olun. Mis gibi kokmalısınız. Kuaförde yapılı saçlar unutulmaz, ama termemiz mis gibi teninizin kokusu asla unutulmaz. Bunlardan birini yaparken, sakın öbürünü atlamayın. Yani hem güzel, hem temiz ve bakımlı olun.

2) Doğal olun. Nasılsanız öyle davranın yanındayken. Nefret ettiği birşey varsa ve bunun farkındaysanız, tabii ki yapmamaya dikkat ederekten, gene de ne kadar kendiniz olursanız, sonradan faydasını o kadar görürsünüz. Çünkü, devamlı olarak tiyatro oyuncusu gibi yapay yaşayamayacaksınız nasıl olsa ilişkinin devamında. Ve birkaç zaman sonra adam bakacak ki, tanıdığı kişi bu kadın değilmiş. O zaman size güveni sarsılır, sahte olduğunuzu düşünebilir. Aman dikkat edin. Baştan etkilemek için, olmadığınız gibi davranmayın. Sizi sevdiyse ilk tanıdığı doğal halinizle, korkmayın alışacak size ve hatta çok da takdir edileceksiniz, enteresan ve gerçekçi bulunacaksınız onun tarafından.
"Şikayet etmeyen sabırlı kadınlar..."
3) Uyumlu ve uysal olmaya çalışın. Erkekler sert ve dominant kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerine sevgili ararlarken, bu kadının içinde, aynı zamanda mutlaka bir anne bulmayı da isterler. Anlayışınızın ve sabrınızın sınırlarını genişletmeye önceden kararlı olun. Hatta çalışın bu konuda özel olarak. Etrafta mutlu görünen çiftlerdeki "kadın karakter" nasıl ve ne yapar, bunu bir inceleyin. Göreceksiniz ki şikayet etmeyen, sabırlı kadınlardır bunlar.

4) Güzelliğinizin farkında olun. Biliyorsunuz her kadın güzeldir. Bakımsız kadın vardır. Onun karşısında kendinizden emin bir duruşunuz olsun bu anlamda.

erkekler neyden hoşlanır
5) Yüzünüzdeki en güzel fiziki özelliğinizi tesbit edin. Geçin bir aynanın karşısına. Yüzünüze bakın önce. İnsanlar herşeyden önce yüzyüze gelir biliyorsunuz. Bakın...En dikkat çekici şey nedir yüzünüzde? Gözleriniz mi? Saçlarınız mı? Dişleriniz ya da dudaklarınız mı? Hemen en beğendiniz hangisiyse karar verin ve onu daha güzel görünmesi için ne yapabilirsiniz araştırın. Gerekirse bir güzellik uzmanından bu konuda fikir alın.

6) Sonra boy aynasını karşısına geçip, aynı uygulamayı vücüdunuz için yapın. En hoş görünen nereniz? Bacaklarınız mı? Poponuz mu? Belinizin inceliği mi? Karar verin.

7) Sıra gardırobunuza göz atmakta. Size en yakışan giysilerin haricindekileri yok edin öncelikle. Eski bile olsalar, yakışanları sakın atmayın. Neler eksik sizce şimdi?

8) Hangi giysilere ihtiyacınız varsa not alın. Alışveriş çılgınlığı sırasında, ayakkabıya ihtiyacınız olduğu halde defalarca üst üste kazak almış olabilirisiniz mesela. Bu çalışmayla hatanızı fark edebilirsiniz. Şimdi yapacağınız şey, not kağıdınızda ne eksikse bunları tamamlayın ilk önce.

9) Ayakkabılarınız daima kaliteli olmalı! Üzerinize ne giyerseniz giyebilirsiniz. Bu genç ve güzel kadın, zaten ne olsa yakıştırır kendine. Ama ayağınızdaki ayakkabı kalitesizse, aradığınız kalitedeki adamı da etkilemeniz çok zor olur kızlar. Tek paraya kıymayacağınız giysiniz ayakkabılarınız olmalı. Çok önemli! Az da olsa, öz olsunlar. Ama sakın kalitesiz olmasınlar.

10) Kıyafetiniz demode olmasın. Ama kendinizi moda olan giysilerin kurbanı edip de, sizi güzelleştirmek yerine çirkinleştirecek giysileri tercih etmeyin. Kızlar! Moda olan şeyleri yakıştırarak üzerinde taşıyorsanız, böyle giyinebilirsiniz. Ama üzerinizde emanet gibi duruyor, size yakışmıyor gibi bir hissiniz varsa, hiç endişe etmeyin ve retro giyimin çok kabul gördüğü bu günlerde, geçmişe ait size yakışan ne varsa onları giyin günün moda kıyafetleri yerine. Hatta annenizin gençlik giysilerinden duranlar varsa, hemen onlara bir göz atın. Yakışanı derhal gardırobunuza alın.

11) Sabit bakım uygulamalarınıza günlük hayatınızda zaman ayırın. Bunlar, önce kendinizi iyi hissetmeniz, sonra da muhtemelen hayatın hiç tahmin etmediğiniz bir anında karşınıza çıkacak kişiyi vakit kaybetmeden etkilemek adına çok önemlidir. Günde bir kez duşunuzu alın. El, ayak, saç, cilt ve diş bakımınız daime 4/4 lük olsun. Unutmayın, erkekler için ilk olarak temizlik ve bakımdır önemli olan, süs püs değil ...

erkekleri etkilemek
12) Dış görünüşle ilgili temel işlerimizi hallettikten sonra, ruh halimize bir göz atalım. Neşeli insanlar hemen kabul görürler toplumda. Bu durumu sağlamaya, yüz ifademizi ve iç dünyamızı rahatlatmak için gereken bilgiyi araştıralım. Bu bilgileri alabileceğimiz kitapları bulup okumak, buralardan öğrendiklerimizi tatbik etmeye çalışmak iyi sonuç verecektir.

13) Mesleğimiz olmasa bile, bir hobi edinelim. Hatta bu hobi erkeklerin dünyasına hitap edebilsin... Mesela otomobillerle ilgili ya da futbolla ilgili bir şeyler olabilir. Yemek yapmayı mutlaka öğrenelim. Erkekler sıradan kızlardan hoşlanmazlar. Bir hobi seçelim. Örgü örmek gibi şeyleri seviyorsak yapalım. Ama erkek bundan etkilenmez. Böyle şeyleri kendimiz için yapalım sadece. Beğendiğiniz erkeği etkilemenin en kolay yolu, spor, müzik ve bilgidir. Ve zamanı geldiğinde kuracağınız sofra...! Yaptığımız güzel yemeklerle kestirmeden kalbine gidebileceğimizi hiç aklınızdan çıkarmayın. Hobimizi bu başlıklar içinde oluşturursak, onları çok daha çabuk mest edebiliriz!

14) Onları her an hazır ve nazır beklesek de belli etmeyelim! İçiniz gitse bile, arada "meşgulum" demeyi bilin! Bu erkekleri sizden uzaklaştırmaz, tam tersine dozu kaçırmazsanız köleniz haline bile getirebilir. Korkmayın "işim var" demeye!!!

15) Fazla soru sormayın! Hele de ikinizle ve ilişkinizle ilgili. Bunu yaparsanız, kaçacak delik arayabilirler. Erkekler avcılığı severler. Unutmayın avlar hep kaçmaya çalışanlardır. Ve bu hikayede siz "av" konumundasınız. En yapmamanız gereken şey, "bu ilişkiye bir isim koymanın zamanı gelmedi mi artık?" ya da "ne zaman evleneceğiz?" gibi sorular sormaktır. Sizi sevse bile, bu sorular işin büyüsünü kaçırıverir birden. Kızlar onlara soru sormayın. Emin olun böylece çok daha çabuk varırsınız istediğiniz sonuca!

"Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu" üstüne yorum yaz


500 karakter kaldı
Yorum Yolla

Yazı Yorumları

 • Dün
  ablam 15 çok ya doğal ve sadık olun yeter
 • 13 gün önce
  Doğal olmak temiz ve bakımlı olmak çok güzel.ama bunlar bir erkeği etkilemek için değil bir hatunun öyle olması gerektiği için. niye ben bir erkeği etkileyeyimki etkileyeceğim kişi eşim olur gerisi boş.
 • 22 gün önce
  9 10 13 haric hepsi
 • Bir ay önce
  1-2-15 hariç diğerlerinin hepsi saçma ayakkabı kaliteli olan birine yaklaşmam ona bakamam maalesef hepsi boş
 • Bir ay önce
  Sırf 14. kural yüzünden hiçkimseye bir şey teklif etmicem.Kimsenin kölesi olamam ben arkadaş!11!onbir!1!bir! :D
 • Bir ay önce
  neden erkekleri etkilemeye çalısır kadınlar? önemli olan, seni sen olduğun için seven biri değil mi? hiç bişey yapmasan da o gelir ve sever seni zaten.
 • Bir ay önce
  resmen tiki concon kız ol diyo bu :D
 • Etkilendim :D
 • madde bir: sakın böyle listelere inanmayın.
 • Bu nedir arkadaş ya. Clair dergisinden alıntı gibi. Saçma sapan nasihatlar. Hepsi mevcut bende. Bunlarla da yetinmeyip arada küçük sürprizler, tarçınlı kek, cemal süreya şiirlerinden mısralar falan da yolluyorum. neden hala yıllarıdr saplamayım?

  Her şey kısfmet! En yerinde tespit bu.
 • Bunları yapan birini bul , getir başımın tacı yapacam :)
 • Gevezee olmamasıı çok önemlii
 • hayat yaşama inanmıyorum ki? kadının tenini özlediğim kadar hiç bir şey özlemiyorum ki. yaşım yirmi yedi olmuş daha tene dokunmamışım. Birileri çıkıp 15 yaşında bana abaza diyor. Şimdi bana en güzel kadını getirin sizin olsun. Etkilenmek nedir ki? Ben tapıyorsam kendimi ifade edemiyorsam ne anlamı var ki? Siz kadın mısınız? utanıyorum sizden o kadar ifade etmeme rağmen utanıyorum. Allah her şeyin hesabını soracak sabır ediyorum sadece.
 • cok ucuzsun
 • bunları yaptığınız zamman kesin etkilersiniz erkek okadar karmaşık bir yapı değil ya bir bakışınız hoşuna gider etkilenir çok zor değil abartmayın
 • uff erkeklerin hepsi birer odunn
 • Ayakkabı olayında haklı. Benim karşımdaki kızın ayakkabısı çakma 20 tl lik converse lerden olmamalı. Benim ayakkabı takıntım var. Geçen ay yemedim içmedim 230 tl ayakkabıya verdim. Bu sadece benle mi alakalı bilmiyorum ama ayakkabı bakımından takıntılıyım
 • soru sormadan duramıyorum soğudu be adam soğudu :((
 • 1-2-11-12-15 dışında geri kalanı tamamen KADIN ÇEKİŞMESİ için uydurulmuş.
  Ayakkabı kadınlar için bir fetişten de öte aşka dönüşmüştür.
  Fetişist olmayan hiçbir erkek ayakkabıya dikkat etmez.
  "İstediğiniz Kalitede Erkek" ne demek?
  Açgözlülüğünüzü bastıracak kadar parası olan mı?
  Yazık ya... Nelere özendiriyorsunuz...
 • erkekleri etkilemenin yollarını özetleyen güzel bir yazı olmuş...hemen eklemek isterim erkekler kovalamayı sever :)
 • Erkekleri etkilemekte kendine guvenin de cok onemli bir rolu olduguna inaniyorum...
 • 2 numaralı madde diğerlerini çürütüyor... boş işlerle uğraşacağınıza yemek yapmayı öğrenin pilis...
 • Kadın dergilerinden bu kadar etkilenmeyin. O saçma dergilere para vereceğinize annanenize bir sorun nasıl geçinmişler bu kadar sene diye. Bir hobi edinin ne demek bir kere? Onu da erkeklere hitap eden bişeyler seçin demişsin. Çok yanlış yoldasınız kızlar söyliyeyim. Ben size özetliyeyim meseleyi: Dırdır etmeyin, normal düzeyde bakımlı olun en en en önemlisi insanları sevin. İnanın hiçbir kız arkadaşımın ayakkabısının kalitesine bakmadım şuana kadar.
 • resimdeki hatun çok hoş.
 • Bunların hepsi zaten bende mevcut sadece bir hobi edinme kısmında, ben onu hobi edindim o kadar :p Ve evet doğru kesinlikle burada sayılan özelliklere zaten sahibim ve oda bunları sevdğini dile getiriyor.

 • Saçma.
  Bana iyi görünmek için bukadar rol kesen birindense Kötü görünen ama içi dışı bir olan birini seçerdim .
 • Çok saçma temiz olmaya,süslü olmaya hiç gerek yoktur Türkiyede.Hatta sabah kalktığınız halinizle de erkeklerin karşısına çıksanız olur çünkü karşınızdaki bir kız delisi olduğu için o kişinin kanı beyni yerine cinsel organına pompalanıyor olduğundan bunların hiç birini farkedemeyecektir.Bu yüzden bu çabaların hepsi boşadır.
 • Bi erkeği etkilemenin dışında olması gerekneler değil mi zaten bunlar bir insanda olması gereken hani
 • VALLA BU ERKEĞİNE GÖRE DEĞİŞİR ... ERKEK VAR ANLAR ERKEK VAR ANLAMAZ .. KARŞINDAKİ İNSANA GÖRE BUNLARI YANSITMAISIN BENCE.. HERŞEY KARŞILIKLI
 • 1.cisi beni gel bu taktiklerle tavla helal olsun dicem,2.cisi nerden alıntı yaptın?
 • Bence biri icin ugrasmaya gerek yok . Eger beni sevicekse benim etkilememle degil kendisi benim dogal halimden etkilensin.
 • 1 den sonrası yalan..
 • Kızlar genelde havalı bütün kızların peşinden koştuğu erkeklerden hoşlanır.çünkü o erkeğin peşinde koşan yüzlerce kızına arasından kendisini seçmesi kızın kendinin özel olduğunu hissettirir.aşk konusunda ise kızlar flört peşinde değildir kızlar sevdimi her zaman ciddi düşünürler ve mutlu bir gelecek hayalleri kurmaya başlarlar...
 • kadınları etkilemenin yolu para+özgüven
 • Birini etkilemek için herhangi bir çaba göstermem.Seven sever ilgilenen ilgilenir zaten.Ayrı bir uğraş içinde olmuyorum.
 • Birde guzel huylu olmalı bır kadın ve erkek çünkü ileride anne ve baba olacaklar temiz olmalı
 • Büyük oranda doğru ama her erkek aynı değildir.
 • 1,2,3,4,5,6 ve 15 dışındakilere pek bakmam.(%95 erkek böyledir.)
 • 1,2,3,4,5,6 ve 15 dışındakilere pek bakmam.Kendi kendinize zorlaştırırsanız bu yazılarınları uygularsanız.14 e katılmıyorum.İşim var diye silkeleyenlerle samimiyeti düşürürüm.(Çoğu erkek böyle %95i.)İnsanlar farklıdır.Herkese tutmaz bunlar.
 • insanlar artık bir çok kriterden tavizz verdi birini doru birini bulmak için
 • Bu kadar özellıği bir kadında bulundurmak zordur hanı olacak olsa 1-2-3 seceneklerı olsun yeter gerısı onemlı degıl bız kadınlardan kadınların erkeklerden bekledıgı kadar sey beklemeyız ayrıca sunuda belırtmek ıstıyorum bayan arkadaslarım ''SİGARAYI İÇİYORSANIZ HEMEN BIRAKIN'' Kül tablası gıbı kokuyorsunuz haberınız olsun.Bır kız ne kadar guzel olursa olsun sigara içiyorsa silerim bu kadar basıt
 • etkilenmek istiyorum
 • Bunları yapan biri var mı yav :)
 • ne günlere kaldık! erkekleri etkilemek kızların için bir dert olmuş böyle şeyleri görünce gerçekten üzülüyorum
 • yakışıklı erkekleri etkilemenin yolları hakkında da bir yazınızı bekliyorum. biraz farklı etkileme yolları olacağına eminim :)
 • Erkekler icin dis gorunus %90 ona her dakka.bakma degerin azalir hersey dogal kelimeleri miy miy iuzatma yururken baskalari sana bakiyomus gibi degilde kimse umrunda degilmis gibi yuru gulerken agzini kapatmaya calisma bunlara uyup da erkek bulamazsan gel ben aliyim soz Ama erkeklerin cogu ona asik kizlari degilde elde edemedikleri onlara ilgi duymayan kizlari secer onlari kendine asik edene kadar ugrsir asik edincede sıkılıp birakir
 • ben aslı yanımdaki zey ben saciti zey rıfatı seviyor çok kolay tavladık thank you :) :))))))
 • ben sana etkileneceğim kısmı söleyim mi? bunların hepsini yazacak kadar düşünceli bir kız işte bu beni etkilerdi
 • Erkekleri etkilemeye calismak kadar sacma bir sey var mi? Erkekleri etkilemeye calismazsaniz bir erkegi etkilersiniz elbet.
 • en önemlisi ses. sexi değil davetkar bakış
 • kendiniz olun boşa strese gerek yok kadın erkek farketmez kürk mantolu madonna da yazdığı gibi olması gereken olur
 • aglayacayimya sevdigim cocuk arkadasima asik arkasimda arkadas olsa dizi gibi. arkadasim en sevdiyim arkadasim idi fakiridiler sonra zengin oldular kiz qiciklasdi ve sevgilimi elimden aldi nifret ediyorum ondan • Ya arkadaş sizDen çok şey istemiyoruz ki sadece biraz sevgi, şevkat dırdır olmayanve sadık olmanızı bekliyoruz okadar teferruata gerek yokki of of kimileri hergun sevgili değiştirir ben birtane bile bulamıyorum nekadar bahtim kara benim yaaaaa :-( :-(
 • 1 kural var gerek yok roman yazmaya
 • erkekleri etkilemenin yolları çok da zor değil. Tavsiyeler güzel. Erkekleri etkilemenin yolları için benim önerilerim: kendine güven, bakımlı olmak, anlayışlı olmak, ve erkekleri anlamak, anlamaya çalışmak. Emin olun erkekler kendilerini etkilemenin yolları kullanılıyor mu kullanılmıyor mu farkında değiller. Kendimden biliyorum :)
 • Durmadan sorun çıkarmaya çalışan dırdır bi tip değilsen, fazla da naz yapmıyosan gerisi karşılıklı elektrik meselesi.
 • katılıyorum gerçekten cok doğru tespitlerr. kesinlikle işe yarıyor deneyin;)
 • katılmıyorum...
 • BENCE ERKEKLER KADINSIZ YAPAMAZ AMA KADINLAR ERKEKSİZ YAPABİLİR...
 • Özet geçecek olursak; önce kendini sonra erkekleri. :)
 • güzel tespitler:)
 • Etlilenecek erkek zaten her türlü etkilenir.. Kıyafete saça davranışa aldırmaz. Zaten önemli olan kusurlarımızla uzaklaşan değil kusurlarımızı örten insanlarla bir arada olmaktır (BENCE)
 • Bence de onlar beni etkilesin, ben daha değerliyim kendime :))
 • teşekkürler bunları deneyeceğim
 • erkekler bizden çok şey istiyorlar diyorsunuz da, bu biz erkeklerin isteyeceği şey değil. En azından bu kadar fazla şey istemeyiz:D Asıl siz, kadınlar çok şey istiyorsunuz :d
 • Bunları yapacak kızı derhal alırım arkadaş!
 • Aman ben ne etkiliycem erkeği, o beni etkilesin! Daha öyle etkilemek için uğraşacağım, peşinde koşmayı düşüneceğim bir insan evladı çıkmadı karşıma, ah çıksa da, ben de uğraşsam... Genel olarak erkek profili aynı, kendilerini beğenen her kızın peşinden giden, ipini tutanın götürdüğü, her istediğini yaptırabileceğin basit yaratıklar.
 • Ensemize vurunca ağzımızdaki lokmayı verelim yani. Uysal köpekleri olalım, ne derlerse ağzımız açık etraflarında koşturalım. Bizim karakterimiz, kişiliğimiz yok mu, o ne olacak peki?
 • Ya bu erkekler de bizden çok şey istiyolar walla ya!
Ana Sayfa > Yazılar > Flört Yazıları > Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

Flört Yazıları
 
●  Erkeklerin Evlenecekleri Kızlarda Aradıkları Özellikler!
deryaaaa
Merhaba arkadaşlar, madem ki kızlar soruyor dedik o zaman bizleri ilgilendiren bir konuyu tartışalım. Evlilik! Her kadın hayatında değer verdiği ve değer gördüğü, ruhunun ruhuna dokunduğu bir erkek...
●  Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır
AliKıran
Deli gibi seviyorsun. Hatta aşkından ölüyorsun. Belki de geceleri uyku girmiyor gözlerine. Ya da nereye baksan onu görüyor, herşeyi onunla yapmak istiyorsun. Neeee!!! Haberi yok mu? Nasıl çıkma...
Yeni Cevaplar
  
Bir Kız sordu Kişinin karakterine mi aşık olursunuz, yoksa fiziki özelliklerine mi?
Bir Kız Cevapladı tipini beğenmediğimin hareketleri ilgimi çekmez

Bir Erkek sordu Türkiye'deki eğitim sistemi hakkındaki düşünceleriniz neler?
Bir Kız Cevapladı Öğretim ezberci..Bir yığın işe yaramayacak bilgi ile dolduruyorlar gencecik beyinleri..Öğretmenlerin çoğu kendini geliştirmekten aciz ve sabırsız...Ders bitse de gitsem havasında..Sınavlara...
90'larda çocuk olmak gibisi var mı?
mel_mel3 saat önce sordu

80'lerde ocuk olmak isterdim

90'lar candır

Milenyum çocukları en iyisi bilgisayar falan off :)

Flört Xperleri
  
gizemli7
50121  
gizemli7
Nişanlı, 24 yaşında
2 Soru - 3133 Cevap
Flört Xper: 9597
yokoylebisey
42203  
yokoylebisey
İlişki İçinde, 25 yaşında
0 Soru - 2969 Cevap
Flört Xper: 9190
Aneksenamun
53026  
Aneksenamun
37 yaşında
4 Soru - 2979 Cevap
Flört Xper: 5463
prenses_nur
52598  
prenses_nur
25 yaşında
4 Soru - 2449 Cevap
Flört Xper: 5341

Xper Nedir? Xper Sıralaması