"Çok süper menemen yapıyorum" diye övünen erkekler itici değil mi?

Sanki menemen yapmak çok zor bir şeymiş gibi bunla övünüyor. O menemeni yaptıktan sonra zaten mutfağın dağınık savaş alanı gibi halini görünce üzülmemek elde değil.

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• menemen en kolayı ve max 20 dk bunu yapamayan insan harbi beceriksizdir ne olursa olsun...

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Aynen. Katiliyorum. Bir isi tam yapsalar sasiricam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 141

• Niye cinsiyetçilik yapıp sadece erkekler hedef alınmış. Bu sitede yaptığı sucuklu yumurtayı , basit kahvaltıyı , makarnayi paylaşıp böbürlenen çok pembe gördüm

1|0
    0|0
  • Yaptigim menemeni omrun boyunca hicbiryerde tadamazsin, okadar leziz ve mukemmeldir.
    Ayrica mutfaktada asla daginik calismam, arkamdada bir tane bulasik birakmam.
    Sertifikam olsada ahcilik yapmiyorum tasarimciyim sapina kadarda erkek olmakla beraber kadinlar kadar mutfagi batiran bir kisi daha tanimadim.
    Beceriksiz oldugunuz kadar egoistsinizde. Uzgunum.

0|0
    2|0
    • Vay be. Ne menemen yapıyorsun sen öyle. Hey Allahım ya. IQ'su 20 olanın bile yapabileceği yemeği mükemmel kusursuz yapıyormuş

• Kizlarin bir cogu iki yumurta kirmaktan bir haberken iQ dan bahsetmek cok ahmakca.
      Heleki bir menemen, tam bir saheser.
      Menemeni biber domates sogandan ibaret goren birinden tabiki bunu anlamasini beklemekte ayri bir saflik olsa gerek.
      Burdan kendimi eshefle kiniyor ve sizlere hoscakalin diyorum becerikli hanimlar.

• "Çok süper menemen yapıyorum" diye övünen erkekler itici değildir!
    Bil ki şimdiye kadar güzel bir menemen yiyemediği için hep en iyisini kendi yaptığını düşünür!
    Bir bayan olarak leziz bir menemen yapar yedirirsen bir daha söylemez.
    Ayrıca Biz erkekler nedendir bilinmez ama melemeni severiz.

0|0
    0|0
    • İşte erkeklerin menemen saplantısı olması kendisi bunu yapabildiğinde daha da artıyor. Yoksa eşi çok güzel yemekler yapan adamlarda kendi yaptığı menemenle övünüyor

• Aslında Övünme değil bu. Hani Elinin Lezzeti vardır derler ya, o misal düşünebilirsin.
      Örnek Babamın Salatası. Güzel ülkemin ayak basmadık yeri kalmadı, Ne Eşim, Ne Annem, Ne eş dost arkadaş, Restoran, lokanta denemedik yer bırakmadık. Fakat hiç birinde o lezzet yok.
      Menemen de bizim için böyle bir şey.
      Bu bir saplantı değil. Adam Bekar her gün kim uğraşacak patlıcan oturtma, dolma, sarma, ıspanak, çorba... Hızlı, pratik, kolay daha ne olsun :)

• bir kız arkadaştan ayrılırken bu arada hem tipsizsin hemde menemenin okadarda güzel değildi dediğinde melemen yanlız o dedim menemen canım dedi o geldi aklıma:/

1|1
    0|0
  • güzel menemen yapmak ciddi bir maharifettir ciddi ciddi güzel yapılmamışsa yemem mesela, tamam yemek yapabilen biri değilimdir ama anneme filan bulaşıkta ya da salata yapmasına filan yardım ederim..

0|0
    0|0
  • Yumurta bile kıramiyorum diyebilen kizlardan iyidir en azindan.

0|2
    0|0
  • Siz neyi beğenirsiniz la? Sıktınız artık yapsan suç yapmasan suç kendinizi ne sanıyorsunuz erkekleri eleştiren erman toroğlu felan mı?

0|1
    0|0
    • Eleştirilmeyi hak eden karşı cinsi tabi eleştireceğiz

• Bunun kolay olması herkesin iyi yapacağı anlamına gelmez.
    İyi yemek yapmak, hep bir meziyet olarak durur karşımızda.

0|0
    0|0
  • Menemen yapmak bir sanattir... :))

0|1
    0|0
  • Bardağa su koymasini beceremeyen kizlar var kiskanmayin menemenimizi

1|0
    0|0
  • Ben bir makarna yaparim italyanlar depresyona girer... sen hic tarhana karip tursu kurdunmu:)

1|0
    0|0
  • Menemen ne ya beceremem hiç.
    Anca şunları yapabiliyorum 😏😎😂

https://i.hizliresim.com/6mL9V9.png

2|0
    1|1
  • Bakın kadın milletine yaranılmaz yaparsın konuşur yapmazsın konuşur bunlar kıymet bilmez ve çok saçma bir örnek domates ve yumurtayı pişirirken ne kadar bulaşık çıkarabilir bir insan ya da ortalığı dağıtabilir soru sormak için yazılmış içi boş bie paylaşım.

0|0
    0|0
  • dimi yani bir dolma sarma yapsak da anca o zaman konuşsak dimi yahu daha yumurta kıramayan kızların sürüsüne bereket olan bir zamanda menemen yapan erkeğe kurban olmak lazım ;)

0|0
    0|0
  • menemen , makarna, hazır çorba vs bunlar yemek falan değildir. Bizim toplumun mideleri şişirmek için kolayca hazırladığı uyduruk şeyler.

0|0
    0|0
    • Menemen uyduruk bir şeyde, İtalyan kültürünü ve tüm makarna çeşitlerini keşfetmeden makarnaya tamamen uyduruk bir şey diyemeyiz. Makarna dediğin şey marketten alıp sıcak suya attığın şeyden ibaret değil

• Ondan ibaret değil işte. Kültürünü tam bilmediğin şeye yorum yapma cahil durursun :)

• ayşe martinelli sen misin yoksa kusura bakma bir italyan'a kafa tuttum :)

• Ben sadece menemen yapdığım için övünmem ki hem türk mutfağından eşsiz yemekler hemde dünya mutfağından eşsiz yemekler yaptığım için övünebilirim :)

0|1
    0|0
  • Bence mutfağı sana bırakmak lazım :) bir şey olmuş ki bunu bize bu şekilde aksettiriyorsun :)

1|0
    0|0
  • ahahah :D bu iyiydi. walla bırçok yemek yapabılırım. ve öyle dağınıkta bırakmam. evi yeri gelınce toplayıp duzenlerım. hatta ınanmazsın tuvalet banyoyu bıle temızledıgım oldu. ohoooo neler nelerrrr var da neyse kendımı övmüş gibi olmuyum menemencıye cıkmasın adım :D (ama sanada kötu adam denk gelmiş galıba. )

0|0
    0|0
  • genelde erkekler çok yemek yapmayı bilmez
    bilenlerin çoğunluğu da kolay şeyler yapabilirler erkeğe komplike bir yemeği yapıpta bunu övmeniz gerekirken onu itici buluyorsanız o sizin anlayışsızlığınızdan kaynaklanan bir durumdur şu konuda haklısınızdır mutfağı savaş alanına çeviriyordur temizlemek size kalıyordur

0|0
    0|0
  • aslında yumurta bile kıramayan kızlar bilirim. mutfağın m'sinden bile anlamayan. erkekler yemek konusunda samimi söylüyorum bayanlardan iyi durumda.

0|0
    0|0
    • Olay cinsiyet yarışı değil ki

• bu bir yarış değil, yumurta bile kıramayan kız varken erkeğin menemen yapıyor olması olaydır. bunu belirtmek istedim :D

• Erkekler Devam
    121

Kızlar Ne Diyor 90

• "Çok süper menemen yapıyorum" diye övünen kızlar itici değil mi de sadece erkekler oluyor anlayamadım. Bunu sende desen iticisindir.
    Tüm kızlar güzel menemen yapıyor da bizim mi haberimiz yok yani.
    Erkek olmakla ilgisi yok. Ayrıca dağınıklığın da yok. Ne pis dağınık kızlar var.
    Zaten ciddi ciddi kendini öven her insan iticidir.
    En ufak şeylerden övünen kızlar da çok. Bunların cinsiyetle ilgisi yok.

1|1
    0|0
    • Karşı cins hakkında sormak istiyorum belki? Banane hemcinslerimin yemek performansından. Neden her şeyi cinsiyetçilik gibi algılıyorsunuz. Sorumda "kızların hepsi süper menemen yapıyor" gibi bir ifade geçmediği halde süpriz yumurtadan çıkar gibi farklı anlamlar yüklemeyin. Erkeklerinde menemenle övünme gibi bir huyu vardır tıpkı mangalla övünme gibi. Bende bunu sordum. Yönetimde beğendi günün sorusu yaptı. Alenen erkekleri aşağılasaydım günün sorusu olup 12 saat anasayfada durmazdı

• Tebrikler yağmur , benzer yorumda bulunmuştum

• benim onu da yapmayan kız arkadaşım var herkesin becerebiliyo olmasına hgerek yok ki bir erkekten de benim gibi yemek yapmasını beklemem iç bir zaman ama bence gayet tatlı oluyolar ben menemeni güzel yaparım demek bende potansiyel var yemek yapabilecek seninle mutfağa girebiliriz demek

0|2
    0|0
  • Benim eşimde çok güzel menemen yapıyorum diye övünüyordu, nişanlı olduğumuz dönemde enişteler ona 17 kişilik menemen yaptırdı. Bir daha iyi menemen yapıyorum cümlesini kullanmadı. :))

0|2
    0|1
    • Menemenle övünen erkeğin hazin sonu :))

• Şimdi o, biraz da erkeğine bağlı.

Menemen, ellerin had safhada besinlerle temas ettiği bir yemek olduğundan yapan kişinin hijyen kurallarına dikkat eden biri olması çok önemli.

Temiz olmadığını düşündüğüm biriyse eğer isterse en lezizini yapsın, elimi sürmem.

0|0
    0|0
  • yoo değil yapsın övünsün cesaretlendirin mesela deyin ki benim aşçı sevgilim acaba börek de yapabilir misin sarma da sarabilir misin menemende yeteneklisin elinin lezzeti var diğerlerini de dene de. evlenince bütün yemekleri ona kilitle

0|0
    0|0
  • Ya ben onu bile yapamıyorum jsjadjajdja

0|1
    0|0
  • Onu yapamayan kızlar da olunca cesaret aldılar beyler de 😂😂

1|0
    0|0
  • Bence sempatik :D

0|1
    0|1
  • Değil.

0|1
    0|1
  • Benim için çabaladigi hicbisey itici deildir. mesela bir bardak su getirip çok güzel su getiriyorum demi dese bile çok hosuma gider yeterki yapsin 😊😊

0|1
    0|0
  • Evet itici

0|2
    0|0
  • İtici değil 😂

0|0
    0|0
  • Boşver taktir et geç

1|1
    0|0
  • evet çok itici

0|0
    0|0
  • Yo değil, Menemen çok sevdiğim için övünülecek bişey yani.

0|0
    0|0
  • bence övünebilir bir mahsuru yok.

0|0
    0|0
  • itici değil. mutfak dağınıklığından korkmam, seviyorum uğraşmayı.

0|0
    0|0
  • Yani kolay bir şey zaten :)

0|0
    0|0
  • Öyle deme ama bir yumurta kıramayanları düşününce menemen büyük bişi 😂

0|1
    0|0
  • Temiz calisiyorum diyenler ilgimi cekmistir hep 😛

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam